“این یک نقطه عطف’: این پایان نژادپرستانه بناهای تاریخی در امریکا ؟Last هفته در ریچموند, ویرجینیا, معترضان ناخوانا در یک بنای تاریخی از مؤتلفه فرمانده ارتش Robert E Lee به عنوان یک عمل مقاومت در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی. آنها نوشتند: “Black Lives Matter” ، “خون را در دست خود” و “جلوگیری از سفید برتری” در اسپری رنگ اغلب در قرمز.

در شب وجود دارد یک طرح از جورج فلوید صورت تحمل کلمات “بدون عدالت بدون صلح”.

این 12 تن بنای تاریخی از لی است که نشسته بر روی بنای تاریخی خیابان برای 130 سال در حال حاضر به نظر می رسد مانند دیوار برلین در سال 1989 تحت پوشش در, پیام, صدای مردم. تجدید خشم بیش از وجود آن در پی قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery منجر به حذف قریب الوقوع.

ریچموند شهردار Levar سنگی به توافق را پایین لی مجسمه و دیگر شهرستان ها-کنترل مؤتلفه آثار توسط 1 جولای. “ریچموند است و دیگر پایتخت کنفدراسیون” سنگی در بیانیه ای گفت. “این است که پر از تنوع و عشق برای همه ما نیاز به نشان می دهد که.”

اگر چه تعدادی از مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر امریکا شد پاره در سال 2017 پس از یک ناسیونالیست تجمع در شارلوتزویل بسیاری هنوز باقی مانده است.

اما بزرگتر جزر و مد به نظر می رسد به تبدیل شود.

در فردریکسبورگ همچنین در ویرجینیا یک برده حراج بلوک از مرکز شهر گوشه خیابان برداشته شد در روز جمعه در حالی که یک مجسمه سابق فیلادلفیا شهردار فرانک ریزو یک segregationist و رئیس پلیس سابق شهر نیز در نظر گرفته شود.

در بیرمنگام آلاباما یک مؤتلفه سربازان و ملوانان ستون هرمی شکل سنگی برداشته شد از Linn پارک و این آخر هفته یک مجسمه از جنگ داخلی دریاسالار رافائل Semmes برداشته شد در تلفن همراه. یک بنای تاریخی را به مؤتلفه سربازان به نام Appomattox پایین گرفته شده است هفته گذشته در الکساندریا ،
Pennsylvania police behind a defaced statue of Frank Rizzo.

“واقعیت این است که این پایین آمدن … به صداقت, من هرگز فکر نمی کردم من که قرار بود برای دیدن این در طول عمر من گفت:” سارا Beetham یک تاریخ هنر استاد در پنسیلوانیا آکادمی هنرهای زیبا. “این یک نقطه عطف بنابراین ما احتمالا شتاب از بناهای تاریخی گرفته شده پایین بسیار سریع تر است.”

با توجه به مرکز قانون فقر جنوب وجود دارد حدود 1,800 مؤتلفه نمادها در سراسر ایالات متحده 776 که بناهای تاریخی. در حالی که 141 مؤتلفه نمادها در حال حاضر حذف شده است در سراسر کشور (61 که آثار) ، SPLC آگاه است و هفت هم نماد دستور حذف و یا تغییر نام در سراسر کشور است.

“این یک قطره در سطل نظر چگونه بسیاری از هنوز هم وجود دارد. من صحبت کردن در مجسمه سازی مجسمه که مردم در حال گرفتن riled تا در مورد گفت:” کارن L Cox, یک مورخ در مؤتلفه بناهای تاریخی.

“وجود دارد در حال رفتن به مکان های که در آن قصد ندارم به اتفاق می افتد, می خواهم در, می سی سی پی که در آن یکی گرفته شده است. در لوئیزیانا آن را تنها در New Orleans” اضافه شده Cox. این نقشه مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر کشور نشان می دهد تعداد باقی مانده از مؤتلفه نشانگر.

“این است که اغلب اتفاق می افتد در مناطق شهری که تمایل به بیشتر مترقی جمعیت حتی در جنوب.”
The New York City statue of James Marion Sims, which was relocated in 2018.

جابجایی بناهای تاریخی از مناطق عمومی به گورستان نیز می تواند اتفاق می افتد. یک سازمان پروژه می گویند چیزی است که نسبت به از بین بردن یک confederate monument از Lauderdale دادگستری شهرستان در فلورانس آلاباما به فلورانس شهر گورستان برای مثال (مشابه پروتکل J ماریون سیمز مجسمه که حذف شد از پارک مرکزی نیویورک در سال 2018).

“زمانی که مجسمه ها در دادگاه چمن یا خانه ملت چمن که در آن قوانین ساخته شده آن را می فرستد یک پیام است که شما نمی توانید عدالت در این مکان گفت:” کاکس.

شهردار آتن گرجستان نامیده می شود برای حذف یک مؤتلفه یادبود در خیابان وسیع در حالی که یک دادخواست آنلاین تماس برای حذف چهار مؤتلفه مجسمه در دولت – از جمله یکی از جان ب گوردون یک رهبر با Ku Klux Klan. (یکی Confederate monument در تاسکیگی آلاباما به تازگی مخدوش با همسر “KKK”.)

مردم در حال مبارزه برای به دست آوردن یک 30ft مؤتلفه ستون هرمی شکل سنگی برداشته شده از دکتور, گرجستان, در حالی که یک بنای یادبود تجلیل مؤتلفه سربازان در Indianapolis حذف خواهد شد شهردار در هفته گذشته اعلام کرد.

“خیابان های ما پر شده از صدای خشم و غم و اندوه عهد به قرن ها از نژادپرستی در جهت سیاه و سفید آمریکایی” ایندیاناپولیس شهردار جو Hogsett در بیانیه ای گفت. “ما باید نام این موارد تبعیض و هرگز فراموش نکنید که ما گذشته اما ما نباید افتخار آنها است.”
An artist’s impression of the Shirley Chisholm monument.

بسیاری از ستون سمت چپ می تواند خالی (اگر نه برداشته شود و در مجموع ساخت فضا برای یک نوع جدید از بنای تاریخی است. در سال گذشته یادبود ملی برای صلح و عدالت باز در مونتگمری آلاباما پرداخت ادای احترام به زندگی از دست داده و از نژادی lynchings بین سال 1877 و 1950.

در نیویورک یک بنای یادبود تجلیل اولین نماینده کنگره آمریکا شرلی Chisholm ساخته خواهد شد در این سال در حالی که Strumfi ویلی را “شایعه جنگ” مجسمه به تصویر می کشد یک مرد سیاه و سفید نشسته بر اسب بوده و یک مقصد برای معترضان در ریچموند. ویلی گفت: این آثار هنری الهام گرفته شده است و خشونت و “تلاش برای استفاده از زبان سوارکاری پرتره به هر دو در آغوش و رده بندی کردن این fetishization از خشونت دولتی”.

در فلورانس پروژه می گویند چیزی است که برنامه ریزی برای ایجاد یک عدالت اجتماعی بنای تاریخی است. و به تازگی یک حصار در خارج از کاخ سفید در واشنگتن تبدیل شده است موقت یادبود دیوار تحت پوشش در مراسم تجلیل از سیاه و سفید مردان و زنانی که درگذشت از خشونت پلیس.

Beetham گفت: “وقتی چیزی را مختل و بناهای تاریخی در حال تخریب است که باعث چیزی در ما – ما متوجه چیزی اشتباه است. این نشان می دهد ما باید برچیده چیزی. این فضا باید با توجه به هنرمندانی که واقعا سزاوار آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>