ایتالیا Coronavirus شیوع بیماری افزایش مییابد و نگرانی از تاثیر جهانی

زمان مرگبار coronavirus وارد ایتالیا صنعتی heartland بستن کارخانه خود و تهدید اروپا با آسیب های اقتصادی, آنتونیو Falchetti شد و در حال حاضر جانباز در جنگ برای جلوگیری از اپیدمی جهانی.

شرکت خود MTA پیشرفته راه حل های خودرو باعث می شود قطعات برای سیستم های الکتریکی خودرو تامین برخی از بزرگترین تولید کنندگان خودرو. یکی از کارخانه های نشسته در شانگهای. به عنوان coronavirus منفجر شد به یک اضطراری برای بهداشت عمومی در سراسر چین در ماه ژانویه آقای Falchetti مجبور شد به طور قابل توجهی کاهش تولید و کار با بخش کوچکی از معمول خود را نیروی کار.

توسط Feb. 17 او شانگهای کارخانه به طور کامل و در حال اجرا. اما کمتر از یک هفته بعد MTA بود رو به یک مشکل در یکی دیگر کارخانه در شهر کدگنو: coronavirus حال ظهور وجود دارد باعث منطقه ای دولت به همه گیاهان محلی.

آقای Falchetti این شرکت اجرایی ترس دولت زیاده. در به طور موثر quarantining کدگنو یک شهر از 16000 نفر حدود 40 کیلومتری جنوب میلان, ایتالیا, خطرات ترک خودرو گیاهان در سراسر اروپا از اجزای مهم او می گوید.

“من امیدوارم که ما ایتالیایی مقامات و بقیه اروپا و همچنین تشخیص می دهد که تعطیلی کامل تاسیسات است و نه فقط یک مشکل” او در مصاحبه ای گفت:. “آن را بر هر کس. در نهایت کسب و کار ما — در واقع من فکر می کنم بسیاری از کسب و کار در جهان امروز — بخشی از یک پر جنب و جوش اکوسیستم. اگر شما خاموش کردن یک بخشی از این اکوسیستم به ناچار آن را به اثر در بخش های دیگر.”

این شرکت در بیانیه ای در روز دوشنبه خواست مقامات ایتالیایی به آن اجازه می دهد برای از سرگیری عملیات با استفاده از یک دهم از آن 600 نفر از کارگران. در غیر این صورت MTA هشدار داد آن خواهد بود قادر به تامین قطعات مهم را به مشتریان خود را تهدید به توقف تولید در برجسته تولید کنندگان خودرو در سراسر اروپا و از جمله رنو و بی ام و و پژو و جگوار لندرور.

اولی گفت: در آن بود “در ادامه به نظارت بر وضعیت” اما در عین حال به مشکلات روبرو می شوند پیدا کردن قطعات مورد نیاز. سخنگوی رنو گفت: این شرکت هنوز ارزیابی تاثیر بالقوه کاهش یافته است و نظر بیشتر. جگوار لندرور کاهش یافته است به نظر و پژو بلافاصله پاسخ به سوالات.

درام در کدگنو تأکید نگرانی afflicting جهان اقتصاد به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

تا این هفته این بیماری همه گیر به نظر می رسد تا حد زیادی محدود به آسیا. آن را مرموز و نگران کننده و مرگبار, کشته شدن بیش از 2000 نفر. آن را مختل کرده بود صنعت چینی و کاهش هزینه های مصرف کنندگان چینی.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 25, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق عطسه سرفه و سطوح آلوده. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   این ویروس که سرچشمه در ووهان چین به بیمار بیش از 80 ، 000 نفر در حداقل 33 کشور از جمله ایتالیا ، ایران و کره جنوبی.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   شیوع بیماری های جدید در اروپا و خاورمیانه در حال تجدید ترس از جهانی همه گیر. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد این هفته که آمریکایی ها باید بریس برای این احتمال که این ویروس را به ایالات متحده است.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی تاکید کرده در حال همکاری با مقامات در چین که در آن رشد کند شده است. اما این هفته به عنوان تأييد موارد مشخصی در دو قاره کارشناسان هشدار داده است که جهان آماده است برای یک عمده شیوع.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   C. D. C. haswarned و در خطر مسافران برای جلوگیری از ژاپن و ایتالیا و ایران. این سازمان همچنین توصیه کرده است در برابر همه غیر ضروری سفر به کره جنوبی و چین است.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

کارشناسان فرض بر این است که اقتصاد چین در جهان است و دومین پس از آن ایالات متحده آمریکا خواهد آهسته به شدت در نیمه اول این سال قبل از دوره نقاهت به عنوان اپیدمی شد و در نهایت موجود است. با توجه به این که چین منبع از یک سوم از تمام رشد جهانی این بود که به اندازه کافی برای تحریک نگرانی در سراسر جهان هدف قرار دادن ترازنامه برای کسب و کار چند ملیتی از اپل به خطوط هوایی. هنوز منبع نگرانی در چین و کشورهای همسایه مانند کره جنوبی و ژاپن است.

که ناگهان تغییر در این هفته به عنوان coronavirus هایش فراتر از چین باعث دست پاچه فروش در سراسر بازارهای جهانی در روز دوشنبه و سپس دوباره در روز سه شنبه. شبح از یک بیماری همه گیر به سرعت در حال گسترش در ایتالیا مطرح شده در چشم انداز یک شوک جدید در یک منطقه است که در حال حاضر در تلاش برای جمع اوری انرژی و زنده دلی.

به این معنا که این ویروس می تواند تورم را به یک بحران جهانی به دست آورده حرکت به عنوان ایران شناخته شد به عنوان منبع از موارد که پدید آمده در عراق و افغانستان و بحرین کویت عمان لبنان و امارات متحده عربی و حتی کانادا.

آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا است در ماه های اخیر دچار تلفظ رکود در کارخانه سفارشات خود را به عنوان صنعت خودرو هایش با افزایش سوخت و استانداردهای بهره وری و رشد اقتصادی چین کاهش می یابد.

کارخانه های چینی خرید حجم عظیم پتروشیمی و ماشین آلات از تامین کنندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جنگ تجاری با چین صدمه صادرات آلمان با محدود کردن چین و رشد صنعت. Coronavirus بدتر شده این روند با نگه داشتن کارگران کارخانه چینی خانه.

بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا را تهدید می کند برای محدود کردن سرمایه گذاری در اروپا به عنوان شرکت های چند ملیتی در انتظار شفافیت در تجارت مذاکرات در مورد آینده معاملات تجاری در سراسر کانال انگلیسی.

ایتالیا باقی مانده است یک منبع دائمی از نگرانی برای اروپا — یک اقتصاد است که رشد در دو دهه گذشته با هشدار دهنده سطح بدهی عمومی و بانک ها با وام های بد است.

به عنوان یکی از 19 کشور که سهم ارز یورو ایتالیا باید پایبند قوانین سختگیرانه در هزینه های عمومی بیشتر محدود کننده رشد و ساخت آن به خصوص شرکت های وابسته به تجارت است. ایتالیا به فروش می رسد برخی از $550 میلیارد دلار کالا و خدمات در خارج از کشور در سال 2018 با توجه به بانک جهانی.

“از آنجا که از ریاضت اقتصادی است که ریشه دوانده به ایتالیایی سیاست های اقتصادی بازار داخلی در حال رشد است” گفت: Servaas طوفان یک اقتصاددان در دانشگاه صنعتی دلفت در هلند. “بنابراین شرکت هایی که می خواهند به رشد باید آن را از طریق صادرات است.”

Coronavirus فرود آمد در کدگنو و اطراف آن منطقه لمباردی, و همچنین به عنوان مناطق همجوار از ناحیهای در شمال غربی و ونتو. در مجموع آنها حساب برای نزدیک به یک سوم از اقتصاد ملی است.

“این است که واقعا صنعتی قلب ایتالیا گفت:” نیکولا Borri, یک استاد امور مالی در لاگوس یک دانشگاه در رم. “شما هزاران نفر از شرکت های کوچک هستند که فعال در صادرات است. آن را بسیار پویا منطقه از اقتصاد در تاریخ همتراز با پیشرفته ترین قطعات از آلمان است. آن را نیز بسیار به هم پیوسته است.”

که ارتباط عنصر است که باعث شیوع یک برنامه به طور بالقوه خطرناک کارت های وحشی در اقتصاد اروپا است.

بیش از 12 درصد از ایتالیا-صادرات به فروش می رسد در آلمان بسیاری از آنها قطعات خودرو. اگر ایتالیا کارخانه مشکل در ساخت محصولات خود را که می تواند منجر به کمبود قطعات و مختل کردن گیاهان در آلمان و در سراسر اروپا است.

این نکته که آقای Falchetti و MTA ساخت شد در beseeching دولت منطقه ای اجازه می دهد تا برخی از مردم آن را به بازگشت به کار.

“ما نمی توانیم دریافت کالا که در آن نیاز به رفتن گفت:” ماریا ویتوریا Falchetti آقای Falchetti خواهر و یک قسمت-صاحب MTA. “ما نمی توانیم احترام مهلت و تاریخ تحویل که ما متعهد به دلیل اثرات مستند.”

با اثبات حقایق تا حد زیادی هرحال متغیرهای اقتصاددانان در حال تلاش برای پیش بینی احتمال اثر coronavirus. اما تخمین می زند برای رشد در حال تجدید نظر کردن.

اقتصاد آکسفورد یک موسسه تحقیقاتی در لندن قبلا در انتظار اقتصاد ایتالیا دچار رکود در این سال است. در حال حاضر این انتظار اندکی انقباض در سه ماه اول با یک دیگر رکود اگر این بیماری همه گیر دهید مصرف کنندگان به کاهش در هزینه های خود را.

با کسب و کار بسته شده و بسیاری از مردم ماندن در خانه کاهش در هزینه های مصرف کننده به نظر می رسید مانند یک امکان مجزا.

“وجود دارد یک بیت از یک حس وحشت در هوا گفت:” نیکولا Nobile, Oxford, رئیس, ایتالیایی, اقتصاددان مستقر در میلان. “ایتالیا در حال رفتن به ضربه می شود. تاثیر که قطعا رفتن به احساس می شود. این مطلب خبر بد برای ایتالیا.”

MTA است به تازگی تولید شده خبر خوبی است. آغاز شده توسط Mr. Falchetti پدربزرگ در سال 1954 شرکت مهندسی آن دلاوری به یک نام تجاری جهانی با هشت کارخانه در سراسر جهان است.

به عنوان coronavirus پدید آمده در شهر ووهان عمده صنعتی hub شهرستانها در سراسر چین محدودیت های تحمیل شده در کارخانه تولید. این بیماری همه گیر شد و در این میان از سال جدید قمری یک روز تعطیل که صدها میلیون نفر از کارگران مهاجر در بازگشت به روستاهای خود در حومه شهر. شهرستانها مانند شانگهای تمدید تعطیلات به نگه داشتن آن دسته از کارگران خانه امیدوار است که این امر محدود رسیدن به ویروس.

آقای Falchetti به دنبال احترام به محدودیت های اعمال شده در حالی که تولید جریان را به صورت محدود. او در اعمال اقدامات اضطراری.

“هر کارگر تا به حال به تصویب از طریق سه حالت مختلف کنترل ایستگاه قبل از ورود به ساختمان و ما بررسی هر فرد متوسط هر دو ساعت در طول روز” آقای Falchetti گفت. “خوشبختانه کنترل و چک نهاد در چین کار کرده اند.”

اما فقط به عنوان شانگهای کارخانه بازگشت به حالت عادی 38 ساله در کدگنو به دنبال درمان برای flulike علائم تحریک آزمون نشان داد که او تا به حال قرارداد coronavirus. در روز دولت ایتالیا تایید کرد بیش از 150 نفر در کشور به خصوص نگرانی های خوشه ای در منطقه کدگنو. به زودی منطقه ای دولت دستور داد که تولید کارخانه متوقف شود.

روز پنج شنبه دولت ملی اعلام تهاجمی پاسخ — یک منطقه قرنطینه محور در کدگنو که تحت تاثیر قرار حدود 50000 نفر است.

“اولین واکنش ما به طور کامل حمایت” آقای Falchetti گفت. “سلامت ما کارگران میباشد. هر کس می خواست به مطمئن شوید که هیچ خطرات غیر ضروری.”

اما یک هفته بعد او نگران است که قرنطینه است که ارائه یک نوع متفاوت از اورژانس — بحران اقتصادی.

“من مطمئن هستم که دولت و یا هر کس دیگری که برای ماده, واقعا متوجه آسیب های اقتصادی این نوع از مجبور عدم تحمیل می تواند” آقای Falchetti گفت. “شما نیاز به بازگشت به کار به فعال ماندن برای بازسازی است.”

او می تواند سفر خود را از کارخانه های ترک او را به خورش در خانه. او خیره در کامپیوتر خود را نگه داشتن پهلو به پهلو از دستورات او برآورده نمی, در حالی که شکستن به بازی پیانو.

“این به من کمک می کند, استراحت,” او گفت:.

جک سارکوم کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de