ایتالیا و اسپانیا رنج می برند رکورد ویروس مرگ و میر به عنوان نخست وزیر بریتانیا آزمایش مثبت

1 / 9

در اسپانیا که در آن اعضای نظامی اضطراری واحد نامیده می شدند برای کمک به ضد عفونی کردن یک پایه برای معلول ذهنی در مادرید (در اینجا دیده می شود) ملی آمار مرگ و میر نزدیک به 5000

در اسپانیا که در آن اعضای نظامی اضطراری واحد نامیده می شدند برای کمک به ضد عفونی کردن یک پایه برای معلول ذهنی در مادرید (در اینجا دیده می شود) ملی آمار مرگ و میر نزدیک به 5000 (AFP Photo/اسکار DEL POZO)

ایتالیا روز جمعه ثبت بیشترین مرگ و میر روزانه در هر کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و اسپانیا به حال خود مرگبارترین روز به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون شد اولین بار عمده ای رهبر جهان برای تست مثبت است.

ایتالیا گزارش 969 جدید مرگ و میر در کشور اسپانیا 769 و فرانسه 299 اروپا reeled از یک بحران است که به رهبری ایالات متحده در روز جمعه به نهایی بی سابقه 2 تریلیون دلار بسته محرک.

در دیگر گریم نقاط عطف AFP برگه نشان داد بیش از 26,000 مرگ و میر در سراسر جهان و در مجموع 300,000 موارد در حال حاضر ثبت شده در اروپا پس از ایالات متحده پیشی گرفت و چین به عنوان کشوری با بیشترین عفونت.

ایتالیا حاکی از ادامه روند نزولی در میزان عفونت و اسپانیا گفت: نرخ آن به نظر می رسد به کاهش باشد اما کشورهای دیگر بودند نیروبخش برای این ویروس را پر تاثیر است.

ایرلند اعلام کرد که تحمیل یک مستند با نخست وزیر لئو Varadkar درخواست شهروندان خود را به “ماندن در خانه در هر شرایطی”.

سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای آفریقا هشدار داد این قاره مواجه “چشمگیر تکامل” این بیماری همه گیر مانند آفریقای جنوبی نیز شروع زندگی تحت مستند و گزارش اول خود را COVID-19 مرگ است.

جانسون که در کشور دیده می شود بیش از 14,000 اعلام coronavirus موارد و 759 مرگ و میر گفت: او تا به حال توسعه یافته خفیف علائم و آزمایش مثبت است.

“من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس” جانسون بود که در ابتدا مقاومت خواستار سراسر کشور مستند قبل از تغییر دوره در توییتر نوشت.

اروپا دچار فشار از coronavirus بحران در هفته های اخیر با میلیون ها نفر در سراسر این قاره روی زمین افتاده و خیابان های پاریس و رم و مادرید به طرز مرموزی خالی است.

– “او فقط به حال یک سرفه’ –

در فرانسه که در آن نزدیک به 2000 نفر کشته شده اند, دولت اعلام کرد که گسترش آن stay-در-خانه سفارش حداقل تا 15 آوریل است.

در حالی که شدید 299 جدید مرگ و میر در آن ثبت شده جمعه کمتر از 365 گزارش روز قبل.

مرگ 16 سال از این ویروس در خصوص متزلزل فرانسه بسیار مخربی اعتقاد بسیاری از افراد جوان که در آنها سیستم ایمنی بدن.

مادر دختر سابین به خبرگزاری فرانسه گفت که جولی “فقط به حال یک سرفه” اما به سرعت رو به وخامت گذاشته. او در روز شنبه کمتر از یک هفته بعد.

“این غیر قابل تحمل” سابین گفت. “ما قرار بود به یک زندگی عادی است.”

در ایالات متحده شناخته شده عفونت پرید گذشته 100000 نفر فراتر چین و ایتالیا با بیش از 1500 مرگ و میر با توجه به یک ردیاب در دانشگاه جانز هاپکینز.

در شهر نیویورک آمریکا کانون بحران سلامت کارگران مبارزه یک صعودی تلفات از جمله افزایش تعداد بیماران جوانتر.

“در حال حاضر آن را تا 50 ساله, 40 ساله, 30-ساله” گفت: یکی تنفسی درمانگر در یهودی مرکز پزشکی در کوئینز.

آنها “گوش نمی در مورد بیرون رفتن و یا حفاظت از خود و شستن دست خود را,” او گفت:.

– آمریکا محرک –

وال استریت تضعیف دوباره پس از سه روز از دوره نقاهت این ماه تلفات سنگین حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکا.

بسته خواهد شد پمپ 100 میلیارد دلار به بيمارستان و دادن چک به $3,400 برای خانواده به طور متوسط چهار, به امید احیای مخارج پس از مدعیان بیکاری افزایش یافت و به یک رکورد جدید.

“این ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک به ملت ما خانواده های کارگران و کسب و کار. این چیزی است که این همه در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تهمت نیز استناد یک عمل معمولا استفاده می شود در زمان جنگ به منظور جنرال موتورز برای سرعت بخشیدن به تعهد خود به شدت نیاز به هواکش.

وی گفت: حرکت “باید به وضوح نشان می دهد که ما دریغ نکنید برای استفاده از قدرت کامل از دولت فدرال برای مبارزه با این بحران است.”

حتی به اروپا آماده خود محرک اقدامات کارشناسان هشدار داده بدبختی است که می تواند رقیب رکود بزرگ با میلیون ها نفر ناگهان بیکار.

“روشن است که ما وارد یک رکود اقتصادی” خواهد شد که بدتر از در سال 2009 پس از بحران مالی جهانی, صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva روز جمعه گفت.

– پاپ قبل از مربع خالی –

Coronavirus دولتی در چین در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان با بیش از نیم میلیون نفر اعلام کرد موارد در 183 کشور و مناطق.

بیش از شش روز به عنوان بسیاری از موارد جدید تشخیص داده شده اند در سراسر جهان به عنوان در گذشته 80 روز.

پکن موفق به مهار آن با مستندات و قرنطينه و آن کانون ووهان است کاهش شدید جنبش محدودیت در محل به مدت دو ماه.

در یک تاریخی اولین فرانسیس انجام به ندرت خوانده “Urbi et Orbi” برکت برای خالی سنت پیتر مربع است.

“ضخیم تاریکی به جمع آوری بیش از ما, مربع, خیابان های ما و شهرهای ما از آن گرفته شده بیش از زندگی ما پر کردن همه چیز با یک سکوت پر سر و صدا و ناراحت کننده از درجه اعتبار ساقط است که متوقف می شود همه چیز را به عنوان آن می گذرد توسط,” او گفت:.

“ما خودمان را از ترس و از دست داد,” او گفت:, توصیف coronavirus به عنوان یک “طوفان”.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو مبرم عدم دنده محافظ برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران شد “یکی از فوری ترین تهدید برای ما جمعی توانایی برای صرفه جویی در زندگی می کند”.

سازمان جهانی جهانگردی گفت: جمعه این انتظار ورود توریست به رها کردن توسط 20-30 درصد در سال جاری با زیان $را 300-450 میلیارد دلار در سطح بین المللی.

اما وجود داشته است اشعه از امید.

گروه های مسلح در کامرون فیلیپین و یمن نقل مکان کرد برای کاهش خشونت پس از دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر برای بس.

فرز-st/ch

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de