ایتالیا مجموعه به قرنطینه کل لمباردی با توجه به کروناویروسدولت ایتالیا به مستند شمالی منطقه لمباردی, آن را به عنوان جنگ برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. پیش نویس یک فرمان را گسترش بیابان در مناطق به اصطلاح “قرمز-مناطق” سفارش مردم به را وارد کنید و یا ترک منطقه است.

این کشور دست و پنجه نرم شامل اروپا بدترین شیوع Covid-19 که ادعا کرده 233 زندگی و آلوده در مجموع 5,883 مردم است.

مقامات ایتالیایی اعلام کرد که حکم جدید حاوی اقدامات سخت گیرانه خواهد بود تایید بعد در روز شنبه. آن را شامل قدرت به جریمه هر کسی گرفتار ورود و یا خروج از لومباردی بدترین آسیب دیده منطقه تا 3 مارس. مردم ممکن است مجاز در داخل و خارج به دلایل جدی. فرمان را فراهم می کند برای ممنوعیت تمام وقایع عمومی, بسته شدن, سینما, تئاتر, ورزشگاه, دیسکو ها و بارها. مراسم مذهبی مانند مجالس ترحیم و عروسی را نیز ممنوع شود.

رم نیز با توجه به طولانی تر شدن تعطیلی مدارس در سراسر کشور تا 3 آوریل در حالی که رویدادهای ورزشی مهم مانند Serie A, فوتبال بازی ها برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.

تعداد coronavirus موارد در ایتالیا افتاده توسط بیش از 1 ، 200 در یک دوره 24 ساعته عمران سازمان حفاظت گفت: در روز شنبه. این بزرگترین روزانه افزایش پس از وقوع شروع دو هفته پیش.

تعداد موارد در کشور افزایش یافت به 5,883 در روز شنبه از 4,636 اعلام کرد روز جمعه با گسترش نمایش کوچک نشانه ای از کند. در مجموع در حال حاضر وجود دارد 5,061 مواردی از جمله کسانی که فوت کرده اند و یا بهبود.

مناطق شمالی لمباردی, Emilia-Romagna و ونتو سخت ترین ضربه به نمایندگی از 85% موارد و 92% از ثبت مرگ و میر.

“ما برنده این نبرد خواهد شد اگر ما شهروندان اتخاذ یک مسئول نگرش و تغییر راه خود را از زندگی” سر از ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از آنجلو Borrelli گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

وقوع است به شدت آسیب رساندن به اقتصاد ایتالیا با هشدار که بخش گردشگری به تنهایی می تواند تجربه €7.4 میلیارد دلار (£6.4 میلیارد دلار) ضرر و زیان در طول این سه ماهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>