ایتالیا قفل کردن منطقه شمال و ایالات متحده Coronavirus موارد تصویب 400

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ایتالیا قفل بسیار پایین از شمال آن موتور اقتصادی.
  • شرکت کنندگان از محافظه کار کنفرانس که در آن تهمت و پنس صحبت آزمون مثبت است.
  • چه هر کس می خواهد بدانید که: چه مرگ و میر?
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به ارسال پیام های مخلوط که می توانید یک coronavirus کیت تست.
  • استارباکس کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus باعث یک مرکز شهر سیاتل مغازه را ببندید.
اعتبار…Matteo گوشه/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

دولت ایتالیا در نظر گرفتن فوق العاده مرحله از قفل کردن تمام بخش های شمالی کشور محدود کردن جنبش برای یک چهارم از جمعیت در یک تلاش گسترده برای مبارزه با کروناویروس دیده نمی شود در خارج از چین است.

“ما مواجه با یک وضعیت اضطراری ملی اضطراری” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در اعلام فرمان دولت در یک کنفرانس خبری پس از 2 صبح

این حرکت به مثابه به خطر انداختن اقتصاد ایتالیا در کوتاه مدت برای نجات آن از نابسامانی های این ویروس در دراز مدت. این اقدامات به نوبه خود امتداد ایتالیا ثروتمند شمال — از جمله اقتصادی و فرهنگی سرمایه میلان و برجسته توریستی مانند ونیز — به قرنطینه مناطق قرمز حداقل تا آوریل 3. آنها را جلوگیری از حرکت آزاد در حدود 16 میلیون نفر است.

مجالس ترحیم و رویدادهای فرهنگی همه ممنوع تحت اقدامات است. این حکم مستلزم آن است که مردم در حفظ یک فاصله حداقل یک متر از یکدیگر در رویدادهای ورزشی میله کلیساها و سوپر مارکت ها.

ایتالیایی شیوع در حال حاضر بدترین در اروپا و بدترین خارج از آسیا به تحمیل آسیب های جدی در یکی از این قاره را بیشتر اقتصاد شکننده و باعث بسته شدن ایتالیا در مدارس.

ایتالیا موارد بیش از دو برابر این هفته از حدود 2500 عفونت در روز چهارشنبه به بیش از 5800 در روز شنبه به گفته مقامات ایتالیایی و سازمان بهداشت جهانی است. مرگ و میر افزایش 36 به 233.

نیکولا Zingaretti, رهبر ایتالیا حاکم ائتلاف حزب دموکراتیک اعلام کرد که او در حال حاضر یک بیمار است. “خوب, این, وارد,” او گفت: در Facebook تصویری از خانه خود را. او گفت: او را دنبال تمام پروتکل های پیشنهاد شده توسط مقامات که خواسته اند که افراد مبتلا به خود شده است.

فرانسه نیز در حال حاضر یکی از مراکز اصلی این بیماری همه گیر در اروپا است. مقامات بهداشتی در شنبه گزارش داد دو بیشتر مرگ و میر هر دو در شمال فرانسه و 103 عفونت های جدید از جمعه. فرانسه در حال حاضر در مجموع 949 موارد از جمله یک عضو پارلمان فرانسه.

فرانسه و آلمان و دیگر کشورها را به اعمال محدودیت در صادرات حفاظتی تجهیزات پزشکی که برخی از آنها به شدت مورد نیاز است اما در تامین کوتاه مدت.

در اسپانیا حدود 470 نفر به این ویروس و مرگ و میر به 10 در روز شنبه. بارسلونا مقامات باید به نام یک ماراتن برنامه ریزی شده در مارس 15, اما در یک تجمع خیابانی روز یکشنبه در مادرید برای روز بین المللی زنان را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

کوچکترین E. U. کشور مالت, گزارش نخستین مورد تایید شده در شنبه: 12-ساله به تازگی پس از بازگشت از تعطیلات در شمال ایتالیا. شرایط او بود به عنوان خوب.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 105,900 مردم حداقل در 92 کشور جهان است.

شرکت کنندگان از یک محافظه کار کنفرانس که در آن رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت کرد در هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به میزبان این کنفرانس است.

محافظه کار آمریکا اتحادیه اروپا که سالانه میزبان محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در خارج از واشنگتن گفت: شرکت کنندگان بود در معرض ویروس قبل از چهار روز برگزاری و آزمایش مثبت آن در روز شنبه.

“این شرکت کنندگان تا به حال هیچ تعامل با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور و هرگز با حضور در حوادث در سالن اصلی” این گروه در بیانیه ای گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از وضعیت آگاه است و ما ادامه خواهد داد به طور منظم ارتباط با همه مناسب مسئولان است.”

به شرکت کنندگان قرنطینه شده در نیوجرسی بیانیه ای گفت:.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او نگران است که این عفونت به نظر می رسید به نزدیک شدن به کاخ سفید است.

“من نگران نیست و در همه, هیچ,” او به خبرنگاران گفت: در Mar-a-لاگو و مستغلات در فلوریدا جایی که او به صرف تعطیلات آخر هفته.

استفانی گریشام کاخ سفید وزیر مطبوعات گفته بود که “هیچ نشانه ای است که هر دو رئیس جمهور تهمت یا معاون رئیس جمهور پنس ملاقات با و یا در مجاورت نزدیک به شرکت کنندگان.”

دیگران که صحبت می کرد در این کنفرانس شامل وزیر امور خارجه مایک Pompeo, حمل و نقل, منشی, ایلین چائو و کار, منشی, یوجین Scalia.

همچنین حاضران در این Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور و Donald Trump Jr., رئیس جمهور, پسر ارشد.

محافظه کار آمریکا و اتحادیه گفته است که این رویداد تساوی هزار نفر است.

این گروه رئیس مت Schlapp, گفت که او تا به حال تا به حال “اتفاقی تعامل با شخص” و افزود: “من احساس می کنم بد برای دوست من که در بیمارستان است.””ما صحبت کردیم به او,” او گفت:. “او برای تلفن های موبایل بسیار خوب است.”

در این کنفرانس که به تساوی هزاران آقای تهمت به دولت نمرات خوب برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس در حالی که خود اقدام رئیس ستاد در زمان میک Mulvaney گفت: در یک سخنرانی جداگانه است که روزنامه نگاران بودند hyping coronavirus چرا که “آنها فکر می کنم این را از رئیس جمهور.”

آقای Mulvaney نیز به حداقل برسد نگرانی بیش ویروس.

“آنفولانزا جان مردم است,” او گفت:. “این است که ابولا. آن را سارس نیست MERS. این یک حکم اعدام; این همان بحران ابولا.”

درک چگونه مرگبار coronavirus می تواند مرکزی عامل برای دولت ها برای ارزیابی چگونه شدید خود را به اقدامات متقابل باید باشد و برای افراد به تنظیم خود به خود اضطراب.

اما نرخ واقعی گریزان است.

سازمان بهداشت جهانی برآورد این هفته از 3.4 درصد به نظر می رسید به شوک کارشناسان برخی از آنها گفت که 1 درصد بود و بیشتر واقع گرایانه است.

دلایل متعددی وجود دارد که ما هنوز نمی دانیم که عدد سمت راست.

نه مردم به اندازه کافی تست شده اند. ناقص به معنی آزمایش این گزارش نرخ مرگ و میر احتمالا چوله بالا; اگر بسیاری از موارد تشخیص داده شد نرخ می گیرند. تا این هفته از مردم در ایالات متحده تنها تست شده اگر آنها تا به حال به چین سفر کرده و یا در تماس با دیگر افراد بیمار. ما در حال حاضر می دانیم که وجود دارد بسیاری از افراد آلوده در این کشور که نیست حال شمارش است.

تعداد coronavirus مرگ و میر نیز می تواند ناقص است. موارد که در آن افراد آلوده درگذشت بدون اینکه آزمایش ممکن است از دست رفته. و افراد آلوده می تواند برای مدت زمان طولانی قبل از تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی به در خطر مرگ — که می تواند پرتاب کردن کوتاه مدت محاسبه است.

نرخ نخواهد بود همان در همه جا. کارشناسان می گویند تفاوت در جمعیت و سلامت سیستم می تواند افزایش یا کاهش مرگ و میر در کشور است. برای مثال شواهد قوی وجود دارد که افراد مسن در معرض خطر بالاتر مرگ تا کشور بیشتر افراد مسن ممکن است در نهایت با یک نرخ بالاتر است.

رئیس جمهور تهمت و گفت: “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” در روز جمعه به او تور آتلانتا ستاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما Alex M. آذر II, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, بعد, روشن, آقای تهمت وعده و در دفاع از خود تعبیر.

آقای آذر گفت: تنها کسانی که رفته اند را از طریق یک پزشک یا متخصص حرفه ای می تواند تایید شده برای تست. آقای تهمت تعبیر کرد که بازتاب های اخیر تغییر در مقررات فدرال.

C. D. C. لغو همه محدودیت در تست برای coronavirus در روز چهارشنبه. به جای تنظیم کننده فدرال و کسانی که حمل و نقل کیت های آزمایش پزشکان و حرفه ای مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر تصمیم می گیرید که می توانید تست شده است.

آقای آذر گفت: آقای ترامپ با استفاده از “مختصر” را به آن نقطه.

دکتر استفان هان, F. D. A. کمیسر گفت که بیش از 5,860 نمونه آزمایش شده اند. علاوه بر این بیش از 1.1 میلیون تست شده اند به خصوصی بهداشتی آزمایشگاه و صدها نفر از هزاران نفر دیگر در حال بررسی برای کیفیت در C. D. C. او اضافه شده است.

ردیابی هر Coronavirus مورد در ایالات متحده آمریکا: نقشه کامل

نقشه ها نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس و تعداد موارد و مرگ و میر توسط دولت است.

با وجود آقای آذر تضمین که هر فرد بیمار با توصیه یک پزشک می تواند به آسانی به دست آوردن یک آزمون بهداشت حرفه ای و بیماران در سراسر کشور باید clamored برای آزمون تصور می شود در تامین کوتاه مدت.

در کالیفرنیا تنها 516 آزمون انجام شده است که از روز شنبه. مقامات بهداشتی در ایالت واشنگتن در بیشتر موارد از آنها می روند. در شهر نیویورک مقامات التماس برای بیشتر تست کیت از C. D. C.

مقامات دولتی در مواجهه با تعداد فزاینده ای از موارد انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این آخر هفته برای آنچه که آنها به عنوان تناقضات آن. رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک گفت که او “مبارزه با” پیام های مخلوط با رئیس جمهور گفت: هر کسی می تواند یک آزمون و معاون رئیس جمهور گفت: ما نمی باید به اندازه کافی تست برای دیدار با تقاضا پیش بینی.

پس از یک استارباکس کارکنان تایید شد که این ویروس در جمعه شرکت بلافاصله بسته به مرکز شهر سیاتل فروشگاه و صدور بیانیه ای گفت این است که زیر اقتدار بهداشت دستورالعمل برای حفاظت از مشتریان و کارکنان.

این شرکت در سیاتل در اوایل دهه 1970 نیز گفت: این مراحل اضافی برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض در آن فروشگاه از جمله محرومیت مشتریان از استفاده از قهوه خود را در ظروف.

Coronavirus آمار منطقه سیاتل سخت تر از هر جای دیگری در ایالات متحده, با 16 مرگ و میر در ایالت واشنگتن بیشتر از یک خانه سالمندان در شمال شرقی این شهر است. ویروس و عمومی آن پیامدهای بهداشتی باید موج از طریق جامعه مؤثر چگونه و در کجا کار مردم و جمع آوری شده است.

بسیاری از کارمندان و دانشجویان در دانشگاه واشنگتن در حال کار و در نظر گرفتن کلاس های از راه دور.

“سیاتل ناجور گفت:” لنی Galaviz به عنوان او را برای گرفتن یک عکس از طریق یک پنجره بسته فروشگاه استارباکس رزرو که در آن الکل نیز خدمت کرده و شیشه های فنجان ها به انتظارنشسته بودند تا برای تخصص می نوشد.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط Jason Horowitz, Amie Tsang کرک جانسون نوح Weiland و مایکل Levenson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>