ایتالیا قفل کردن مقدار شمالی کشور بیش از Coronavirus

رم — دولت ایتالیا در اوایل روز شنبه در زمان فوق العاده ای گام از قفل کردن مقدار شمالی کشور محدود کردن جنبش برای حدود یک چهارم از جمعیت در مناطق که در خدمت به عنوان اقتصادی کشور موتور.

این حرکت نشان دهنده گسترده ترین تلاش چین برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و به مثابه به خطر انداختن اقتصاد ایتالیا در کوتاه مدت برای نجات آن از نابسامانی های این ویروس در دراز مدت.

با در نظر گرفتن چنین سخت ایتالیا است که درد و رنج بدترین شیوع در اروپا با ارسال یک سیگنال است که محدود clampdowns در تقابل با برخی از ارزش های اصلی از دموکراسی های غربی ممکن است لازم باشد برای مهار و شکست ویروس.

“ما مواجه با یک وضعیت اضطراری” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در اعلام فرمان دولت در یک کنفرانس خبری پس از 2 صبح “ملی اضطراری است.”

او به نام این اقدامات را “بسیار جدی” اما لازم است برای جلوگیری از سرایت و سهولت بار در ایتالیا را تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی. او گفت: وجود دارد در حال حاضر می تواند یک “تعهد” برای جلوگیری از هر گونه جنبش “در داخل و خارج از قلمرو و نیز در” قفل شده-پایین مناطق. هر گونه سفر نیاز به اجازه ویژه برای سلامت و یا کار ،

“این لحظه ای از خود مسئولیت” او گفت:.

سوالات بلافاصله پدید آمده در مورد دقیقا چگونه قوانین جدید اجرا خواهد بود به خصوص به عنوان رهبران محلی در شمال شکایت کرده است که آنها داده شده بود کمی توجه کنید و یا می گویند در تصمیم گیری. به طور کلی بیشتر لرزان دولت ایتالیا که به سختی در حال عبور از قوانین اساسی شد و تلاش برای سرکوب تاریخی محدوده در یک قاره به شدت محافظ شخصی خود آزادی و در یک کشور با تمایل به تفسیر قوانین به عنوان پیشنهاد و یا موانع برای دور زدن.

Coronavirus در حال حاضر به تحمیل آسیب های جدی در ایتالیا یکی از این قاره را بیشتر اقتصاد شکننده. آن منجر به بسته شدن تمام کشور مدارس و شنبه آن را آلوده رهبر یکی از احزاب ائتلاف حاکم.

این اقدامات به نوبه خود امتداد ایتالیا ثروتمند شمال — از جمله اقتصادی و فرهنگی سرمایه میلان و برجسته توریستی مانند ونیز — به قرنطینه انکلاوها. آقای کونته نگفت چه مدت محدودیت های گذشته خواهد بود اما قبل از آن پیش نویس وزن توسط دولت شنبه شب گفت: این حکم خواهد بود در نیروی حداقل تا آوریل 3. سفر ممنوع خواهد شد جلوگیری از حرکت آزاد در حدود 16 میلیون نفر است.

توسط شنبه, ایتالیا تا به حال بیش از 5800 موارد ویروس 233 از آنها منجر به مرگ با افزایش تقریبا 800 عفونت و 49 مرگ و میر از روز قبل. تنها چین تا به حال بیشتر مردم مرگ پس از ابتلا به ویروس.

به عنوان دولت ملاقات در اواخر شب در روز شنبه وزرای اصرار داشت که این طرح صرفا یک پیش نویس است. سردرگمی در مورد اینکه آیا مسئولان امر در واقع بلوک های سفر و یا فقط توصیه می کنند در برابر آن.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

به عنوان به زودی به عنوان پیش نویس شد روز یکشنبه شوکه منطقه ای و شهری رهبران در شمال استدلال کرد که آنها گرفتار کردن گارد و اجرای قوانین به طور ناگهانی غیر ممکن خواهد بود.

آقای کونته همچنین اعلام کرد در اوایل صبح روز یکشنبه که دولت گسترش کمتر اقدامات محدود کننده که قبلا اعمال شده در شمال مانند بسته شدن موزه ها, سینما, دیسکو ها و شرط بندی سرو به بقیه کشور است. او گفت: همایش پزشکان و متخصصین پزشکی دیگر خواهد بود “مطلقا” ممنوع است. “ما نمی توانیم اجازه می دهد آن را,” او گفت:.

منتقدان دولت استدلال کرد که از اواخر شب جلسه منعکس عدم هماهنگی با مقامات منطقه ای و کافی در ارتباط با مردم ایتالیا که باعث سردرگمی در میان بحران است.

آقای کونته گفت که دولت ملی همکاران مشورت شده بود و مقامات نیاز به تایید ویژه سفر مجوز یا خارج از مناطق تعیین شده برای خانواده و یا محل کار شرایط اضطراری. او گفت که پلیس را متوقف خواهد کرد مسافران به بررسی دلایل خود را برای ترک قفل-کردن مناطق.

مجالس ترحیم و رویدادهای فرهنگی همه ممنوع تحت اقدامات است. این حکم مستلزم آن است که مردم در حفظ یک فاصله حداقل یک متر از یکدیگر در رویدادهای ورزشی میله کلیساها و سوپر مارکت ها. مردم با تب حتی اگر آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تست شده برای این ویروس هستند منع از ترک خانه های خود آقای کونته گفت.

افسران پلیس و سربازان خواهد بود قدرت به اجرا درآوردن تدابیر مهار. کلیساها می تواند باز باقی می ماند اما توده ها لغو خواهد شد.

فرمان دولت اساسا تعطیل بسیار از شمال منطقه لمباردی, ایتالیا بزرگترین و مهمترین اقتصادی تولیدی که به حساب یک پنجم از ایتالیا G. D. P.

Matteo Caroli, استاد مدیریت کسب و کار در Luiss Guido Carli دانشگاه در رم گفت که اگر “اقدامات فراتر از مارس وضعیت تبدیل خواهد شد سیستمیک و این آسیب جدی است.”

هفته گذشته دولت اعلام کرد یک بسته حمایتی از 7.5 میلیارد یورو یا حدود 8.5 میلیارد دلار در علاوه بر این به €900 میلیون دلار اعلام کرد هفته گذشته برای خانواده ها و کسب و کار آسیب دیده توسط ویروس.

در Navigli منطقه از میلان شناخته شده برای آن میله و شب زندگی مردم نوشیدن در شب شنبه اظهار تاسف “رزمی قوانین” در حالی که نگران چک کردن تلفن های خود را برای به روز رسانی.

“ما با بهره گیری از آخرین لحظات آزادی” گفت: لورنزو Cella یک 21 ساله برنامه نویس کامپیوتر.

برخی نگران است که آنها از دست دادن شغل خود و یا شرکای عاشقانه خارج از میلان. دیگران نگران بودند که کل موتور اقتصادی ایتالیا خواهد غرفه.

به بیرون درز گزارش پیش نویس اواخر شنبه شب خشم آقای کونته و باعث وحشت در میلان بلکه مقاومت و خشم از شهرداران و منطقه ای رئیس جمهور در سراسر طیف سیاسی در مناطق شمالی.

Attilio فنتنا رئیس جمهور از منطقه لومباردی و از چهره های برجسته در مخالفت جناح راست لیگ حزب گفت: این طرح شامل تعیین کننده گام به سوی حاوی ویروس بود اما همچنین یک “ظرف غذا” با توجه به خبرگزاری ANSA دلیل آن ایجاد سردرگمی در مورد آنچه که شهروندان می تواند و نمی تواند انجام دهد.

لوکا Zaia یکی دیگر از لیگ رهبر و رئیس جمهور از منطقه ونتو که شامل ونیز و دیگر شهرستانها مشخص شده برای مستند گفت که دولت او مطلع بود او را در مورد پتانسیل ممنوعیت تنها “در آخرین لحظه.” پس از این منطقه نگه داشته بود از بحث و مذاکره به پیش نویس منظور او گفت: “این به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است” برای منطقه را برای تصویب آن به سرعت.

به دستور دولت همچنین قفل کردن استان در امیلیا رومانا منطقه جنوب لومباردی. استفانو Bonaccini منطقه لیبرال جمهور التماس آقای کونته و این کشور, وزیر بهداشت, هر دو اسمی متحدان برای بیشتر از زمان به آمده تا با یک “منسجم و مشترک” راه حل.

شهرداران در برخی از شهرستانها مشخص شده برای قرنطینه ابراز خشم بیش از اولین جلسه در مورد پیشنهاد سفارش در تلویزیون.

“این باور نکردنی است” گفت: Rasero Maurizio شهردار آسته در منطقه شمال ناحیهای که زیر آن نوشته شده کبود تصویری از خود را در یک تی شرت سفید را از خانه اش و گفت که او فقط شنیده ام در مورد احتمال بسته شدن از شهر خود را در تلویزیون. “هیچ کس به من گفت.”

در علاوه بر این به آسته دیگر شهرها و استان ها از جمله Modena Parma, Piacenza, Reggio Emilia, Rimini, Pesaro and Urbino, ونیز, Padua, Treviso و آلساندریا در شمال — تنظیم شد را قفل شده است.

اما وجود نشانه هایی روشن است که این ویروس گسترش در جنوب.

پیشتر در روز شنبه آن را لمس بالای سیاست ایتالیا به عنوان رهبر ائتلاف حاکم را حزب دموکرات گفت که او آلوده شد.

“آن را وارد” نیکولا Zingaretti, رهبر حزب دموکرات و رئیس جمهور از منطقه لاتزیو گفت: در Facebook تصویری ارسال شده در شنبه. “من هم coronavirus.”

عفونت آقای Zingaretti که مستقر در رم ارائه شده اثبات زنده که ویروس دیگر یک ماده از قرار گرفتن در معرض شمال و کل کشور بود در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با بهداشت عمومی اورژانس.

آقای Zingaretti سر از این کشور بزرگترین مرکز حزب چپ و یکی از دو طرف منجر ایتالیا, است تماس روزانه با بالا سیاستمداران در پایتخت و همچنین حزب رتبه-و-فایل اعضاء.

در حال حاضر برخی از اعضای پارلمان ایتالیا که از قفل کردن مناطق در منطقه لومباردی شده اند قرنطینه. اما عفونت بسیار برجسته شخصیتی مانند آقای Zingaretti که احساس تب در شنبه مطرح شده در این چشم انداز است که بیشتر سیاستمداران ایتالیایی قرار گرفته شده بود.

“قطعا یک سیاستمدار دیدار و آغوش بسیاری از مردم گفت:” جیووانی Toni مدیر عفونی بیماری بخش در موسسه ملی بهداشت. “این خطر وجود دارد از انتشار.”

مقامات منتخب بخش خصوصی ابراز نگرانی کرد که پارلمان این کشور با بسیاری از نمایندگان از شمال می تواند یک تئاتر جدید از سرایت.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که درگذشت در ایتالیا پس از ابتلا به ویروس شده اند و افراد مسن و بسیاری تا به حال جدی شرایط اساسی و بی ثبات شده توسط ویروس با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان. ایتالیا که یکی از جهان ترین سن جمعیت در حال حاضر دچار فوق العاده از ویروس.

در صبح روز یکشنبه آقای کونته خواست ایتالیایی ها به اطاعت از قوانین به منظور حفاظت از “سلامت پدربزرگ و مادربزرگ های ما.”

برخی از استقبال قوانین جدید.

“در چین آنها بیشتر سفت و سخت گفت:” میریام بن شیخ Amor 26 ساله پیشخدمت. “شاید ما نیاز به برخی از آن بیش از حد.”

آقای کونته امیدوار است که روح را گسترش و گفت که در حال حاضر زمان به گروه با هم و اطاعت از قوانین جدید نه به “سعی و هوشمندانه باشد.”

اما برخی در میلان باقی مانده شک و تردید است.

“این هرگز کار در ایتالیا” پائولو Imparato 26 ساله و پیتزا ساز گفت: شنبه شب هنگامی که درباره بالقوه جدید بان کی مون در حرکت است. “مردم را اجرا خواهد کرد به دور از آنها را در اطراف.”

اما Bubola کمک گزارش در میلان و Elisabetta Povoledo کمک گزارش در رم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>