ایتالیا گسترش مستند در میان نشانه های عفونت کروناویروس نرخ کاهشایتالیا تمدید آن مستند تا 13 مارس اما علائم ظهور آن است که نرخ coronavirus عفونت هم وجود دارد و در اسپانیا دو کشور که دچار کمترین جهانی مرگ عوارض در همه گیر تا کنون ممکن است رسیدن به یک فلات.

“کارشناسان می گویند که ما در مسیر درست هستند و اقدامات شدید ما گرفته اند شروع به نتایج عملکرد” وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت. او هشدار داد كه اگر از آن خواهد بود “نابخشودنی به فرض این بود که یک شکست قطعی” از Covid-19 و این امر می تواند “یک نبرد طولانی”.

راهنمای سریع

چه coronavirus علائم و من باید به یک دکتر ؟

چه Covid-19?

آن توسط یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات.

چه علائم این coronavirus می شود ؟

این ویروس می تواند باعث ذات الریه علائم مانند. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است.

در انگلستان سرویس سلامت ملی تعریف شده علائم به عنوان:

 • درجه حرارت بالا – شما احساس می کنید گرم به لمس خود را در قفسه سینه یا پشت
 • جدید مداوم سرفه – این بدان معنی است که شما شروع به سرفه بارها و بارها
من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

توصیه های پزشکی متفاوت در سراسر جهان با بسیاری از کشورها تحمیل ممنوعیت سفر و مستندات را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش ویروس. در بسیاری از مردم محل در حال گفت به ماندن در خانه به جای مراجعه به دکتر از بیمارستان در فرد است. بررسی خود را با مقامات محلی.

در بریتانیا NHS مشاوره است که هر کسی با علائم باید در خانه بماند برای حداقل 7 روز. اگر شما زندگی می کنند با افراد دیگر آنها باید در خانه بماند حداقل به مدت 14 روزبرای جلوگیری از گسترش عفونت در خارج از خانه.

چگونه بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار?

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرد-انسان به انسان انتقال در ماه ژانویه است. همانطور که از 31 ماه مارس بیش از 780,000 مردم آلوده شده اند در بیش از 170 کشوربا توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

شده اند وجود دارد بیش از 37,800 مرگ و میر در سطح جهان. فقط بیش از 3200 از این مرگ و میر رخ داده است در سرزمین اصلی چین است. ایتالیا شده است بدترین آسیب دیده با بیش از 11500 نفر مرگ و میر و شده اند وجود دارد بیش از 7,700 مرگ و میر در کشور اسپانیا است. ما در حال حاضر بیشتر مورد تأیید بیش از هر کشور دیگر – بیش از 164,000. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند تا به حال شرایط بهداشتی اساسی که coronavirus پیچیده است.

بیش از 166,000 مردم در حال ثبت به عنوان بهبود از coronavirus.

ایتالیا مدنی حفاظت از قدرت اعلام کرد که روز سه شنبه در این کشور شمارش صعود به حال توسط 837 مرگ و میر به 12,428 بالاترین در جهان است که تعداد موارد تایید شده بود افزایش یافته است 4,053 گرفتن این کشور در مجموع به 105,792.

اما تعدادی از عفونت است که افزایش در نرخ آهسته تر هر روز. سهشنبه کل بود و 4.1 درصد بیشتر از دوشنبه که 4.1 درصد بیشتر از یکشنبه بود که خود را 5.6 درصد بیشتر از شنبه. دو هفته پیش مقایسه عفونت در حال افزایش بود در بین سه و چهار بار که رای دادن.

“منحنی به ما می گوید که ما در فلات گفت:” سیلویو Brusaferro رئیس جمهور ایتالیا بالاتر موسسه بهداشت (ISS). “این بدان معنی نیست که ما ضربه اوج و که آن را بیش از, اما ما باید شروع به فرود … با استفاده از اقدامات در نیروی.”

ایتالیا گراف

اسپانیا که عبور از آستانه از 100,000 موارد تایید شده در روز چهارشنبه و گزارش یک رکورد دیگر تک روز شمار تلفات از 864 است که پیروی از یک الگوی مشابه با مقامات گفت: روز چهارشنبه یک “تغییر روند” شروع شد دیده می شود.

بین 15 و 25 مارس موارد جدید در حال رشد در نرخ 20 درصد در روز است. از 25 اسفند که نرخ کاهش یافته و به 12 درصد و یا کمتر است. ماریا خوزه Sierra اسپانیا مرکز بهداشت و درمان اضطراری گفت: آخرین ارقام حاکی از افزایش موارد جدید بود و در ادامه به سطح است.

“به طور کلی می توان گفت که رشد دیروز در موارد بود که حدود 8% به ما می گوید که ما در حال انجام در فاز تثبیت کننده از این بیماری همه گیر” سیرا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“اگر ما تنها نگاه در مورد افرادی که در حال درمان در بیمارستان ها – چهره های است که اجازه می دهد برای تجزیه و تحلیل دقیق از گسترش این بیماری همه گیر و اثربخشی ما اقدامات در برابر ویروس – سپس درصد است که هنوز هم پایین آمدن در مقایسه با روز گذشته. که کمک می کند تا به ما بگویید اجتماعی فاصله اقدامات واقعا کار می کند.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب همه گیر آلوده شده است بیش از 870,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 43,000. نزدیک به نیمی از جمعیت جهان را در حال زندگی در زیر برخی از فرم درخواست یا اجباری حبس.

در تحولات دیگر:

 • سران سه سازمان جهانی هشدار داد خطر در سراسر جهان با کمبود مواد غذایی اگر مقامات موفق به مدیریت بحران به درستی.

 • ولادیمیر پوتین است که دست زدن به وظایف از راه دور پس از ملاقات با یک پزشک است که پس از تشخیص داده شده است با ویروس.

 • مسکو نورد از یک نرم افزار تلفن همراه و scannable بارکد برای بررسی اینکه آیا مردم در حال پیوستن به انزوا قوانین.

 • ما مرگ و میر است که باید بیش از آن در چین می تواند به 240,000, با توجه به کاخ سفید با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد این کشور باید در انتظار “بسیار دردناک دو هفته”.

 • کالیفرنیا گفت: تعداد hospitalisations در دولت تا به حال تقریبا دو برابر بیش از چهار روز گذشته و تعداد بيماران ICU سه برابر شده است.

 • ملی چین کمیسیون بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 36 جدید Covid-19 مورد و 130 جدید بدون علامت موارد آوردن تعداد موارد تحت نظارت به 1,367.

 • عربستان سعودی خواست مسلمانان به صبر قبل از ساخت حج قصد دارد تا زمانی که وضوح بیشتر در مورد این بیماری همه گیر.

 • ژاپن که گزارش 2,200 مورد تأیید و 66 مرگ باقی می ماند و در آستانه یک وضعیت اضطراری به عنوان نرخ عفونت افزایش می یابد, مقامات گفت.

 • مرگ و میر در ایران رسیده است 3,036 با 47,593 تایید عفونت.

به عنوان کمبود تجهیزات در ادامه به سگ, اروپا, پاسخ به همه گیر فرانسه که روز سه شنبه اعلام کرد 499 جدید, مرگ و میر, بزرگترین افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر گفت: این امر سرمایه گذاری €4bn در “استراتژیک” محصولات بهداشتی از جمله ماسک و ماسک با هدف ساخت کشور “به طور کامل و به طور کامل خودکفا” در پایان این سال است.

“ما باید به تولید در فرانسه در خاک ما از حالا” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی کنند. “محصولات خاص و مواد خاصی دارای اهمیت استراتژیک است و ما نیاز اروپا به طور مستقل به منظور کاهش وابستگی ما است. روز بعد از این بیماری همه گیر نخواهد بود مانند روز قبل; ما باید بازسازی کردن ملی و اروپایی حاکمیت.”


وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز, اعلام کرد, دولت را حمایت مالی شرکت های قمار گرفتن در سوئیچینگ تولید خود را به ساخت ماسک صورت. اما سیاستمداران در آلمان است که ثبت نام 71,000 مورد تأیید و 775 مرگ و میر کاهش یافته است به زور صنعت به retool به تولید دنده محافظ و یا تنفس.

بحث میان می آید رو به رشد حس که نسبتا با ثبات وضعیت در بیمارستان آلمان می تواند در مورد برای تبدیل شدن به خیلی بیشتر جدی به عنوان ویروس حرکت به سمت سالمندی جمعیت. گزارش ها از سراسر کشور نشان می دهد تعدادی از شیوع بیماری در مراقبت از خانه سالمندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de