به نظر می رسد مردم با هیچ بهره واقعی در بلومبرگ در حال ثبت نام به مردمی فعالان چون او پرداخت 2500 دلار در ماه

مایک بلومبرگ.

ایسنا

  • مایک بلومبرگ از تلاش برای گرفتن رسانه های اجتماعی توسط طوفان با پرداخت مردم به پست مورد او ممکن است کار کردن با توجه به لس آنجلس تایمز.
  • چند کالیفرنیا-بر اساس گفته فعالان کاغذ ناشناس که آنها عمدتا امضا برای کمپین به دلیل 2500 دلار-یک-ماه ارائه دهد.
  • یک سناتور. برنی ساندرز حامی که به دنبال یک کمپین متن برای یک دوست, با, “لطفا بی اعتنایی رای برنی یا وارن.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بیش از 500 اجتماعی-رسانه ای فعالان در کالیفرنیا ارائه شده 2500 دلار در ماه به گسترش مایک بلومبرگ پیام به عنوان “معاون عوامل زمینه.”

با توجه به گزارش لس آنجلس تایمز در این تکه کوچک از این نامزد گسترده ای از ثروت شخصی است و نه تضمین عملیات’ تعهد یا وفاداری.

به تازگی تشکیل شده اجتماعی-رسانه ها گفته است وظیفه با صرف 20 تا 30 ساعت در هفته بر روی پیام های متنی, تماس های تلفنی و اجتماعی-رسانه های پست در راستای اعمال نفوذ شبکه های شخصی خود را به امن بلومبرگ پیروزی در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه.

اما چهار نفر از پنج بلومبرگ هایی که ناشناس صحبت با رادیو فردا گفت که انگیزه اولیه برای پیوستن به بلومبرگ انتخاباتی بود پول است.

بلومبرگ و بهداشت ، برنی ساندرز در یک بحث دموکراتیک.

مایک بلیک/ایسنا

یک سناتور. برنی ساندرز حامی این روزنامه گزارش داد که به دنبال یک نرم افزار-ایسنا متن پیام به یک دوست با “لطفا بی اعتنایی رای برنی یا وارن.”

هر چند این کار تبلیغات می پرسد برای “یک خون سرد تعهد” به بلومبرگ از انتخاب یک کمپین دستیار گفت: فردا نیوز: “تنها چیزی که در نظر گرفته شد این بود که آیا متقاضیان به حال حساب های رسانه های اجتماعی و می دانست که چگونه به استفاده از آنها.”

این ممکن است برای ولرم تلاش عوامل گزارش شده است. یک مقاله گفت که زمانی که او شروع شد و بسیاری از دوستان او را به عهده گرفت او حساب هک شده بود. استخدام دیگری را Instagram پست دریافت در زمان انتشار دو لایک و نظر “من امیدوارم که شما حداقل در گرفتن پرداخت برای این lol.”

بلومبرگ فشار برای استخدام صدها اجتماعی-رسانه های فعالان برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال. خروجی گفت: او تعمق به یک منطقه خاکستری در Facebook با پرداخت فعالان به پست کمپین پیام های شخصی خود را در شبکه های اجتماعی.

دیجیتال بیلبورد در لاس وگاس از بلومبرگ انتخاباتی.

علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

در حالی که مبارزات طولانی مردم را به برقراری تماس تلفنی و دست کشیدن بر روی درب دانشگاهیان گفت: این مجله که بلومبرگ است اعمال نفوذ شخصی اجتماعی-رسانه, شبکه های در مقیاس تاری خطوط بین تبلیغات سیاسی و حمایت مردمی.

“این کلاسیک AstroTurf تاکتیک” James Thurber استاد از دولت در دانشگاه آمریکایی گفت: این مقاله است. AstroTurf است یک بازی با کلمات برای توصیف جعلی “مردمی” کمپین.

سابرینا سینگ یک سخنگوی بلومبرگ کمپین گفت: لا زمان مبارزات انتخاباتی هدف این بود که برای دیدار با رای دهندگان در تمام سیستم عامل.

هر چند شرح می پرسد کمپین فعالان را به روشنی به آنها پرداخت می شود برای پست های خود را, و نه همه را, با توجه به رادیو فردا.

سینگ گفت: عصر روز جمعه که کمپین فعالان در حال حاضر گفته شده است به نقش خود در رسانه اجتماعی پروفایل.

بلومبرگ در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای سال 2016.

ایسنا

پس از وال استریت ژورنال گزارش توییتر است که قوانین سختگیرانه تر در پست های سیاسی در آن پلت فرم معلق 70 حساب های متصل به بلومبرگ است به کمپین “پلت فرم دستکاری و دادن.”

چند کاربران توییتر ارسال شده یکسان جیر که با توجه به LA بار بود کپی و جا به جا از کمپین مواد. آن گفت: “یک رئیس جمهور است متولد: Barbra Streisand آواز می خواند مایک میاد. اتمام او صدای جیر جیر.”

و همچنین به عنوان درآمد توییتر ممنوعیت عبارت بریدن دوباره در توییتهایی ظاهرا مسخره تلاش است.

یک حساب کاربری به طور موقت تغییر نام “گه فرگوسن – memeing برای مایک پول” ارسال شده عبارت با یک عکس مشخص شده “بلومبرگ 2020” که به تصویر کشیده اسکناس دلار با نامزد چهره بر روی آنها در حال پرتاب از یک هلیکوپتر.

بلومبرگ صرف بیش از $409 میلیون از پول نقد خود را در مبارزات انتخاباتی با توجه به آسوشیتد پرس.

  • ادامه مطلب:
  • مایک بلومبرگ است استراتژی رسانه های اجتماعی است که زیر آتش به عنوان توییتر تعلیق 70 pro-بلومبرگ حساب برای پلت فرم دستکاری
  • مایک بلومبرگ در جریان است پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با تابلوهای تبلیغاتی مسخره کردن او را برای خوردن سوخته استیک و تقلب در گلف
  • میلیاردر مایک بلومبرگ به دنبال پرداخت میکرو-اثرگذارندهها به حمایت محتوای خود را برای انتخابات ریاست جمهوری
  • جمهوری خواهان و دموکرات و صاحب نظران از همه طرف پاره مایک بلومبرگ از هم جدا پس از ملال انگیز عملکرد در اولین مناظره

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im