‘این یک تهدید وجودی’: به عنوان coronavirus به آفریقا و کارشناسان بهداشت هشدار فاجعه

حتی آسیا و اروپا و آمریکای شمالی در نبرد برای حفظ و گسترش coronavirus تحت کنترل مقامات بهداشت عمومی در حال بالا بردن زنگ که میزان عفونت در آفریقا به زودی می تواند به رونق در حالی که همچنین تضعیف تلاش های بین المللی برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

تا کنون کشورهای آفریقایی شده اند در امان مرگ بالا عوارض دیده در ایتالیا, اسپانیا و ایالات متحده آمریکا اما مقامات نیروبخش برای بدترین در هفته های آینده. بسیاری نگران هستند که به عنوان موارد افزایش COVID-19 خواهد راه خود را به جمعیت های آسیب پذیر در مناطق جنگی و زاغه ها و آلاینده های پناهندگان در سراسر این قاره است.

دانشگاه پرینستون و استاد جسیکا متکالف که متخصص در بیماری های عفونی و سیاست های عمومی و کسی که کار کرده است در آفریقا هشدار می دهد که مقدمه ای از coronavirus به “سونامی از دیگر بیماری های عفونی” در سراسر جمعیت های آسیب پذیر در آفریقا ممکن است فاجعه بار است.

با بسیار کمی شناخته شده در مورد امکان تداخل با سایر بیماریها مانند مالاریا که به کشته شدن بیش از 300,000 آفریقایی در هر سال او اشاره می کند که چشم انداز نگران کننده است. “من فکر می کنم آن می تواند واقعا یک مسئله جدی و یکی که در آن وجود ندارد روشن اهرم به جلو برای کاهش تاثیر,” او گفت: اخبار یاهو. “این به احتمال زیاد به یکی از آخرین کلش که ممکن است به شکستن پشت شتر.”

آفریقای جنوبی دفاع ملی نیروهای گشت زنی در نزدیکی ژوهانسبورگ در ماه گذشته. (جروم تاخیر/AP)

کارشناسان ترس که کشورهای آفریقایی’ محدود مراقبت های بهداشتی زیرساخت ممکن است به سرعت غرق سریع-پخش coronavirus و تعامل بین COVID-19 و در حال حاضر شایع بیماری های عفونی ممکن است در یک طوفان کامل از بیماری است که می تواند با توجه به بدترین سناریو کشتن میلیون ها نفر.

“این یک تهدید وجودی برای ما قاره” دکتر جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اخیرا در یک تماس را فشار دهید. “ما به پیروزی در نبرد در برابر COVID در آفریقا به منظور زنده ماندن.”

حتی مدلهای آماری که عامل قوی در بهداشت عمومی اقدامات نشان می دهد صدها نفر از هزاران نفر ممکن است بمیرد. “این یک کابوس dystopian وضعیت که ما در حال صحبت کردن در مورد” دکتر گفت: اروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا. “در آفریقا و آسیا و در مناطق جنگی و مکان شديد فقر گنده های یهودی نشین در سراسر جهان آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است که COVID-19 خواهد بود یک مسئله است.”

در حال حاضر مرگ و میر در برخی از کشورها سر به فلک کشید. در مارس 18, بورکینافاسو رنج می برد برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مرگ و میر در تمام کشورهای جنوب صحرای آفریقا. سه هفته بعد بیش از 360 نفر در کوچک Sahelian دولت باید درگذشت این بیماری است. “مورد تعداد در حال افزایش نمایی در منطقه” دکتر گفت: Matshidiso Moeti سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای برای آفریقا است. “از آن زمان 16 روز از اولین مورد تایید شده در منطقه برای رسیدن به 100 مورد. در آن زمان بیشتر از 10 روز برای رسیدن به هزار. سه روز پس از این وجود دارد 2,000 موارد و دو روز بعد ما در 3,000.”

کارگران در لباس کامل بدن دنده ضد عفونی Rood Woko بازار در اوآگادوگو, بورکینا فاسو, در تاریخ 31 مارس سال 2020 است. (المپیا د Maismont/خبرگزاری گتی ایماژ)

در حال حاضر وجود دارد بیش از 10,200 تایید coronavirus موارد در این قاره. هر تعداد است اما به احتمال زیاد یک “ناخالص زیر برآورد درست بار COVID-19” از آنجا که علائم شبیه به سایر بیماری های ویروسی و به دلیل کمبود های موجود برای آزمایش آن گفت: دکتر مردیت McMorrow یک افسر پزشکی در مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری آنفلوانزا بخش مستقر در جنوب آفریقا و در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

برای بسیاری از سراسر قاره دسترسی به هر گونه مراقبت های پزشکی بسیار کمتر COVID-19 تست است به شدت محدود است. افزایش خشونت از جهادی شبه نظامیان در بورکینافاسو به عنوان مثال نه تنها ساخته شده 700,000 افراد بی خانمان در سال گذشته, اما آن را نیز بسته و یا کاهش خدمات در 275 مراکز بهداشتی درمانی ترک آوارگان داخلی (آوارگان) و بدون مراقبت های بهداشتی کافی و بسته بندی شده به اردوگاه و محله های فقیرنشین که در آن وجود دارد افزایش خطر ابتلا COVID-19.

“در غرب و مرکز آفریقا اکثریت پناهندگان یا IDP سایت اصلا مناسب امکانات مراقبت های بهداشتی. اگر کسی بیمار است آنها حتی ممکن است امکان به دنبال مراقبت های بهداشتی” الکساندرا Lamarche ارشد حمایت غرب و مرکز آفریقا در پناهندگان بین المللی گفت: اخبار یاهو.

بسیاری از کشورهای آفریقایی عدم کافی پزشکی و بهداشت عمومی زیرساخت به عنوان به خوبی به عنوان پیچیده تجهیزات پزشکی برای مقابله با یک بیماری همه گیر. اخیر لانست مطالعه COVID-19 در غرب آفریقا اشاره کرد که نه تنها کشورهای منطقه را “ضعیف منابع نظام سلامت ارائه آنها را قادر به سرعت مقیاس یک اپیدمی پاسخ” اما “سریع شتاب در تعدادی از موارد می تواند به سرعت پایمال در حال حاضر آسیب پذیر سیستم های سلامت.”

دختران در مقابل آموزشی نقاشی دیواری در مورد کوروناویروس در نایروبی, کنیا. (برایان Inganga/AP)

این کمبود به سختی محدود به غرب این قاره. در هفته گذشته, New York City, شهردار, بیل د Blasio گفت: 15,000 اضافی هواکش مورد نیاز برای شهرستان خود را از 8 میلیون نفر برای دریافت از طریق دو ماه آینده.

جمهوری آفریقای مرکزی به شدت فقیر کشور در مرکز قاره است و در مجموع فقط سه هواکش برای کل جمعیت.

“COVID-19 پتانسیل را دارد که از طریق اشک جمهوری آفریقای مرکزی در سرعت رعد و برق در صورتی که این کشور نمی شود به حمایت آن نیاز دارد به اندازه کافی محافظت از خود در برابر ویروس. سه هواکش در یک کشور از 5 میلیون نفر است که تنظیم این کشور برای فاجعه” هشدار داد دیوید Manan کشور مدیر در جمهوری آفریقای مرکزی برای پناهندگی نروژی شورای پیشرو کمک های بشردوستانه سازمان.

Nkengasong از آفریقا CDC پژواک این همان هشدار. “ما بسیاری از مردم در نقاط مختلف آفریقا که بسته به کشور آلوده به مالاریا مبتلا به سل و HIV” او گفت:. “ما تعداد زیادی از مردم ما که دچار سوء تغذیه است بنابراین ما فقط نمی دانم چگونه این عوامل را به پویایی و طرح از COVID-19.”

برخی از کارشناسان بر این باورند که عوامل خاصی مانند تجربه های گسترده ای در پاسخ به قبلی شیوع مانند ابولا اجازه خواهد داد که برخی از کشورهای آفریقایی به طور موثر مقابله با این بیماری همه گیر. سن نیز ممکن است نقش مهمی را پس از سن یک عامل خطر عمده برای مرگ از COVID-19. “حداقل 70 درصد از جمعیت ما کمتر از 30 سال. … اگر ما در آن به شدت از مرگ می تواند استدلال می کنند بر اساس آنچه که ما در چین است که این ممکن است چیزی است که بازی به نفع ما,” Nkengasong گفت: در حالی که هشدار می داد که در ایالات متحده بیشتر از افراد جوانتر به نظر می رسد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و اکسیژن پشتیبانی می کند.

ساکنان پرجمعیت Hillbrow محله ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی در حال محدود در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus, مارس 27 سال 2020 است. (جروم تاخیر/AP)

یک لانست مطالعه منتشر شده در هفته گذشته نیز اشاره کرد که با وجود داشتن جمعیت جوان و برخی از کشورهای آفریقایی از دیگر عوامل خطر مانند فشار خون بالا و دیابت در نرخ مشابه برای کشورهای اروپایی است. در واقع در سراسر جهان و آفریقا دارای بالاترین شیوع فشار خون بالا با 46 درصد از جمعیت بیش از 25 سال سن تخمین زده می شود فشار خون بالا.

در سراسر کشور مستندات هستند, در اثر, در, کنیا, اوگاندا, جمهوری کنگو و در جای دیگر در این قاره است اما کارشناسان هشدار می دهند در مورد وخیم وثیقه عواقب اگر آنها جلوگیری از دسترسی به مواد غذایی ضروری و آب و مراقبت های بهداشتی. “مستندات نه تنها مانع گسترش ویروس اما آنها همچنین متوقف کردن جریان درآمد و جلوگیری از مردم را از رسیدن به بازار برای منابع حیاتی و منع دسترسی به جمعی از آب نقاط” الکساندرا Lamarche پناهندگان بین المللی گفت: از اخبار یاهو.

“ضروری است” با توجه به سازمان بهداشت جهانی منطقه ای برای آفریقا “که دولت های آفریقایی همچنان به ترویج و پایبندی به اثبات رسیده بهداشت عمومی اقدامات اجتماعی فاصله خوب بهداشت شخصی شیوه و سرفه آداب معاشرت است.”

اما این قبیل اقدامات به سختی قابل اجرا به جمعیت وسیع از پناهندگان و آوارگان داخلی در کشورهایی مانند جمهوری دموکراتیک کنگو و نیجریه سودان جنوبی و اوگاندا. “اقدامات بسیاری از کشورها را در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش ویروس — فیزیکی فاصله مکرر دست شستن کاهش تماس با ما — غیر ممکن است برای خانواده های ساکن در اردوگاه های پناهندگان و یا افرادی که در روزانه تکیه دادو ستد و تجارت برای زنده ماندن” بث deHamel موقت مدیر عامل سازمان ” رحمت سپاه به تازگی مشاهده شده است.

ساکنان در Duduza شرق ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی, در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. (Themba Hadebe/AP)

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در اواخر ماه گذشته توسط یک تیم از پژوهشگران در امپریال کالج لندن که کار مدل سازی در حال حاضر کمک به نفوذ COVID-19 سیاست در ایالات متحده آمریکا و انگلستان و جاهای دیگر یافت می شود که اگر هیچ اقدام گرفته شد به منظور کاهش گسترش coronavirus حدود 1 میلیارد نفر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند آلوده شدن به پایان سال با تقریبا 2.5 میلیون نفر ممکن است مرگ و میر. با سرکوب از طریق بهداشت عمومی اقدامات لازم از جمله تست و انزوا از موارد و گسترده اجتماعی فاصله اقدامات این مدل نشان داد عفونت پایین آورده به 110 میلیون و مرگ و میر برگزار شد تحت 300,000.

“ما نمی توانیم از بین بردن COVID در هر کشوری در جهان اگر ما هنوز هم آن را طولانی در هر بخشی از جهان,” دکتر گفت: Nkengasong از آفریقا CDC به عنوان او به نام “همبستگی جهانی” در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما هنوز این فرصت را دارند که در آفریقا به انجام کاری اما ما نیاز به حمایت ما نیاز به مشارکت سرعت,” او گفت:. “در غیر این صورت وضعیت ما ویرانگر خواهد بود.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>