‘آن اتفاق افتاد همه در یک بار’: تارا Reade جزئیات حمله ادعا علیه جو بایدن در madadi مصاحبهتارا Reade خود را تکرار اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن در مصاحبه عمیق با madadi منتشر شده در روز جمعه پاسخ به سوالات که او داستان خود را با و چرا از او حمایت می کند معاون سابق رئیس جمهور علنا در گذشته است.

Reade متهم کرده است بایدن از نظر جنسی آزار او در سال 1993 زمانی که او به عنوان یک دستیار در سنا ، او گفت: Kelly سابق ایسنا و NBC میزبان که فراموش نشدنی sparred با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی 2016 بیش از درمان خود را از زنان که بایدن تحت فشار قرار دادند و او در برابر دیوار در سنا راهرو و دیجیتالی نفوذ خود را در برابر او خواهد شد.

“او دست خود را زیر لباس من و آن اتفاق افتاد همه در یک بار” او گفت:.

او گفت: بایدن به عقب کشیده هنگامی که او را دیدم او رفت و برگشتی. “او به من نگاه کرد و گفت:” مرد بیا من شنیده ام شما دوست game, من”,” Reade گفت. “وی با اشاره انگشت خود را در من و گفت: “شما هیچ چیز به من’,” او اضافه شده است.

بایدن به زور رد Reade را با خود ندارد.

“این درست نیست” بایدن در مصاحبه ای گفت: در MSNBC در هفته گذشته اولین اظهار نظر پس از اتهام اول ظهور در اواخر ماه مارس است. “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

او دوباره رد اتهام در ظاهر در یک محلی اخبار کانال در تمپا در روز پنج شنبه بعد از کلی منتشر شده گزیده ای از Reade مصاحبه.

“هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است با تارا Reade,” بایدن افزود: “در این مورد حقیقت این است که ادعا می کند در حال صاف کردن نادرست است.”

در 42 دقیقه مصاحبه کلی خواسته Reade دقیق سوال در مورد اتهام حادثه و پیامدهای Reade می گوید او مواجه شدند.

او همچنین فشرده که او گفت: در مورد اتهامات و چرا او جلو آمد با آنها را در حال حاضر. Reade یکی از هشت زنانی که جلو آمد در سال گذشته به متهم بایدن از انجام ساخته شده است که آنها احساس ناراحت کننده در طول اشتغال خود را در دفتر به طول انجامید که در کمتر از یک سال از سال 1992 تا 1993. او برای اولین بار رفت و عمومی با اتهام سوء استفاده جنسی در 25 مارس پادکست و تکرار اتهامات او را به چند رسانه ها پس از.

جزئیات گفت که او فاقد شجاعت به صحبت می کنند تا قبل از مواجه با مشکلات در گرفتن شنیده های رسانه های خبری. خبرنگاران از رسانه های مختلف سازمان از جمله نیویورک تایمز و بورسی را بررسی Reade داستان در ماه گذشته است.

Reade همچنین گفت: Kelly او فکر بایدن باید برداشت از ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور نباید در حال اجرا برای رئیس جمهور در شخصیت او.

Reade نیز گفت: او را “کاملا” بود حاضر به گفتن داستان خود را تحت سوگند و ارسال به صلیب امتحانات. اما خواسته اگر او را یک دروغ سنجی آزمون او گفت: “من نه یک مجرم. جو بایدن باید دروغ.”

مصاحبه پخش شده در قسمت روز پنج شنبه به عنوان سن لوئیس اوبیسپو تریبون کشف 1996 دادگاه سند که اظهار داشت که Reade گفته بود به شوهر سابق او که او تا به حال شده است به موضوع آزار و اذیت جنسی در حالی که مشغول به کار در بایدن را در مجلس سنا ، این اولین رکورد قبلی مرتبط به تایید ادعای خود را.

با توجه به سند ثبت در کالیفرنیا برتر دادگاه و مورخ 25 مارس سال 1996 Reade را شوهر سابق تئودور Dronen گفت که Reade به او گفت در مورد “مشکل او داشتن در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا سناتور جو بایدن ، تریبون گزارش داد که در این سند می کند نه دولتی که مرتکب آزار و اذیت و نه آن را ذکر Reade بیشتر های اخیر به اتهام تجاوز جنسی به.

Dronen نوشت که Reade به او گفت که او تا به حال زده مقابله با رئیس ستاد در بایدن و “چپ و موقعیت خود را.” تجربه تا به حال یک “بسیار آسیب زا اثر” در Reade وی افزود: در این دادگاه اعلام شد که در پاسخ به درخواست او به صورت موقت سفارش محدود در برابر او.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات در حال حاضر به دنبال تسلیحاتی اتهام حمله به بایدن شخصیت در حالی که جمهوری خواهان با استفاده از این اتهام به متهم دموکرات کنگره که در حال ایستاده خود را نامزد از نفاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است محتاط تر از مبارزات انتخاباتی خود در مورد اتهام. در یک مصاحبه یک ساعته با فاکس و دوستان روز جمعه گفت او امیدوار Reade بدخشان بود “نادرست” در حالی که در مقایسه بایدن را در مخمصه پرستانه به خود را دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به سوء رفتار جنسی و تجاوز توسط بیش از یک دوجین زنان, اتهام که او را رد کرده است. او قبلا توصیه بایدن به “بیرون رفتن و مبارزه” این ادعا است.

در روز پنج شنبه, قانون شرکت داگلاس Wigdor اعلام کرد که آن را نمایندگی Reade. Wigdor که اهدا به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی قبلا نشان داده Fox News کارکنان در یک مسابقه تبعیض و آزار و اذیت طرح دعوی در دادگاه در برابر شبکه و همچنین زنانی که متهم به تولید فیلم Harvey Weinstein از سوء رفتار جنسی.

“ما به نمایندگی از تارا Reade هیچ ربطی به سیاست” این شرکت در بیانیه ای گفت.

کلی بود و در میان برجسته ترین زنان در فاکس نیوز را متهم به شبکه های رئیس Roger Ailes از آزار و اذیت جنسی. Ailes استعفا داد و در رسوایی در سال 2016 و درگذشت یک سال بعد. تصمیم خود را برای عموم افشا Ailes اساس برای یک فیلم سینمایی در سال گذشته بمب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im