“این می تواند یک اثر سرما’: چرا تهمت است ramping تا حمله به پست الکترونیکی-در رای گیریدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است افزایش حملات بی اساس در پست الکترونیکی-در رای گیری در آنچه به نظر می رسد آشکار تلاش برای ایجاد شک و تردید در مورد انصاف 2020 انتخابات.

رئیس جمهور به مدت طولانی ساخته شده اتهامات نادرست در مورد تقلب انتخابات این ادعا را بدون شواهد و مدارک است که 3-5 میلیون آمریکایی رای به طور غیر قانونی در انتخابات 2016. اما خود را در برابر رگبار گلوله پست الکترونیکی-در رای گیری است که به ویژه نگران کننده پیش از انتخابات در طول Covid-19 همه گیر که در آن وجود دارد به احتمال زیاد به شدت محدود در شخص رای گیری و بسیاری از آمریکایی ها احتمالا رای از طریق پست برای اولین بار. طرفداران نگرانی رای دهندگان که نمی خواهید سلامت خود را به خطر و رای در فرد نیز می تواند تحت تأثیر مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای احساس نمی راحت رای گیری از طریق پست و به سادگی را انتخاب کنید برای رای دادن در همه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شوم شعارهای دلسرد می تواند برخی از مردم به خصوص گروه های اقلیت از مصاحبه پست الکترونیکی-در آرا گفت: Domingo گارسیا رئیس جمهور از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان که طرفداران از طرف اسپانیایی آمریکایی.

“این می تواند یک اثر سرما و من فکر می کنم که قصد” او گفت:. “رئیس جمهور تهمت است و با استفاده از قلدر پلت فرم به تلاش برای دلسرد کردن مردم از رای دادن و سعی کنید برای متوقف کردن مردم از رای گیری از طریق پست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در پست الکترونیکی-در رای گیری در هفته های اخیر بوده است ترکیبی از ادعاهای بی اساس و دروغ آشکار. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت پیشنهاد کرد در روز پنج شنبه که کودکان می تواند سرقت برگه های رای از مردم در صندوق های پستی و توزیع آنها را به رای دهندگان. حمله به یک برنامه به پست الکترونیکی-رای گیری برای رای دهندگان ثبت شده در کالیفرنیا در اوایل این هفته او هم دروغ گفته دولت بود با ارسال برگه های رای به “هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد”. او همچنین گفت: صندوق پستی خواهد بود دزدیدند و رای گیری از طریق پست می تواند منجر به متقلبانه چاپ و امضا برگه های رای (کالیفرنیا اجازه می دهد تا رای دهندگان به خود را پیگیری رای گیری و تایید رای دهندگان هویت خود را با استفاده از امضا).

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب گسترده و سوء استفاده است. این نیز منجر به پایان بزرگ ما حزب جمهوری خواه. ما هرگز نمی توانید اجازه دهید این فاجعه رخ ملت ما. بزرگ پست الکترونیکی-در پیروزی در تگزاس دادگاه امروز. تبریک!!!

29 مه سال 2020

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ متهم میشیگان از برنامه ریزی برای ارسال رای غیابی برای ثبت نام رای دهندگان; دولت است که در واقع ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه ها به رای دهندگان اندازه گیری جمهوری خواهان در جای دیگر تایید شده اند. در ضمن تقلب انتخابات از جمله تقلب در پست الکترونیکی-در رای گیری باقی می ماند بسیار نادر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و آشکارا صحبت در مورد سیاسی صعودی داشتن کمتر رای مردم. در ماه مارس او را رد کرد و دموکراتیک تلاش ها در کنگره به آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست در طول Covid-19 همه گیر و گفت: “اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

بسیاری از مردم استفاده می شود به مسواک زدن خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن لفاظی در مورد تقلب انتخابات گفت صخره آلبرایت از بنیانگذاران از رای دهندگان مهم است. اما آلبرایت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات نگران کننده در یک چارچوب بزرگتر از تهاجمی جمهوری خواه تلاش برای پلیس رای گیری.

در گرجستان آلبرایت با اشاره براد Raffensperger, وزیر امور خارجه, را تشویق کرده است رای گیری غایب اما همچنین ایجاد یک “absentee ballot تقلب و گروه ضربت” با انباشته دادستان برای نظارت بر پست الکترونیکی-در رای گیری. در تگزاس که به شدت محدود رای گیری غایب کن Paxton, دادستان کل کشور هشدار داد ممکن است “جنایی تحریم” برای هر کسی که توصیه می شود یک رای دهنده آنها می تواند با استفاده از Covid-19 به عنوان پایه ای برای درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری.

“که یکی-دو پانچ چیزی است که باعث می شود آن را بسیار تهدید آمیز” آلبرایت گفت. “آن مردم نفوذ می کند و ارعاب مردم و باعث می شود برخی از مردمی احساس می کنم مثل این چیزی است که آنها می خواهند به تعامل است.”

کمیته ملی حزب جمهوری خواه نیز به دنبال به استخدام تا 50000 داوطلبان برای نظارت بر رای گیری در این پاییز اولین بار در نزدیک به سه دهه زمانی که آنها نمی تواند تحت یک دادگاه فدرال به منظور جلوگیری از آنها را از درگیر شدن در نظرسنجی-مشاهده و فعالیت است.

وجود دارد در حال رشد است زنگ که مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت را زمینه سازی برای مسابقه نتایج انتخابات ریاست جمهوری پس از رای گیری شمارش. بر خلاف انتخابات گذشته آمریکا بعید است بدانید که برنده انتخابات ریاست جمهوری در شب انتخابات به عنوان مقامات شمارش آراء در آینده (برخی از ایالت ها اجازه می دهد رای گیری محسوب می شود که در شهریور روز انتخابات).

نامزدی که به نظر می رسد به جلو در روز انتخابات در نهایت ممکن است در نهایت از دست دادن بیشتر آرا در حال شمارش است. و یک نامزد می تواند با استفاده از شکاف در گرفتن نتایج رسمی به ادعای تقلب گسترده گفت: Nathaniel Persily یک استاد حقوق در دانشگاه استنفورد که از نزدیک مطالعات انتخابات است.

“که در آن دروغ و پلاریزه و بلاغت و زیر سوال بردن مشروعیت انتخابات می تواند در آمده است. به شما می گویند چیزی مثل ماهی با ایمیل آراء اگر آنها انعکاسی از, درصد است که نازل شده تا به آن نقطه است.”

خواهان ارائه یک پیش نمایش از این در سال 2018 زمانی که آنها پیشنهاد وجود دارد چیزی amiss به عنوان دموکرات در کالیفرنیا کنگره نژادها برداشت آرا به عنوان دولت در ادامه به تعداد پست الکترونیکی-در برگه های رای پس از روز انتخابات. در فلوریدا تهمت و ریک اسکات و سپس دولت فرماندار baselessly متهم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان از تقلب به عنوان آنها شمارش آراء در آمریکا مسابقه اسکات در حال اجرا بود ،

برای تقویت اعتماد به نفس در نتایج انتخابات یک کنسرسیوم متشکل از کارشناسان توصیه می شود در ماه گذشته که آمریکا و رسانه های آن را روشن آنها انتظار تاخیر در گزارش رسمی نتایج خوبی جلوتر از شب انتخابات.

پذیرش مشروع انتقال قدرت بسیار مهم است به بنیاد آمریکایی دموکراسی است. اگر وجود ندارد یک باور انتخابات عادلانه است که ستون رفته است, گارسیا گفت.

“من نگران هستم که ما می تواند یک بحران قانون اساسی اگر ما همان رئیس جمهور گفت که این انتخابات به نحوی آلوده به دلیل رأی مردم توسط ایمیل” گارسیا گفت. “است که می تواند منجر به یک امکان بزرگ بحران در امریکا دموکراسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de