حملات اسرائیل در سوریه و غزه و کشتن دو جهاد اسلامی مبارزاناسرائیل جت باید حملات هوایی را علیه جهاد اسلامی اهداف در غزه و سوریه, کشته شدن دو شبه نظامیان در اقدامی تلافی جویانه برای چند barrages از پرتاب راکت شلیک شده توسط این گروه به اسرائیل است.

شدید خشونت فوران پس از یک شبه نظامی جهاد اسلامی کشته شد مرده در حالی که اقدام به کاشت یک بمب در حصار که جدا غزه و اسرائیل با توجه به نظامی اسرائیل.

تنش منفجر شد و پس از یک گرافیک تصویری بعدها به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان دادن آنچه به نظر می رسد ارتش اسرائیل بولدوزر اهدای بدن و ظاهرا شلیک به فلسطینیان در نزدیکی که با عجله سعی کنید برای بازیابی بدن.

نگهبان شده است قادر به بررسی تصویری, اما آن را به طور گسترده ای در تقبیح آنلاین. همچنین به نظر می رسد در خط با بحث سیاست جدید اعلام کرد در سال گذشته توسط اسرائیل راست وزیر دفاع نفتالی بنت. او گفت که او در نظر گرفته شده برای ذخیره کردن اجساد شبه نظامیان از غزه به عنوان استفاده از تراشه چانه زنی با شبه نظامیان فلسطینی در بدن-مبادله می پردازد.

در طول یکشنبه شب حدود 30 موشک و خمپاره به جنوب اسرائیل از نوار غزه ، بسیاری از آنها ره به این کشور به دولت از-هنر گنبد آهنین ضد موشک سیستم در حالی که دیگران کاهش یافت و در مناطق باز. برخی از ترکش آسیب دیده ایجاد شده اما هیچ صدمات گزارش شده.

خصومت بیشتر انتظار می رود و ارتش گفت: آن بسته شدن جاده ها و مدارس و یک خط قطار در نزدیکی نوار غزه ،

اسرائیل آن را بمباران سایت های سراسر غزه نازک فقیر تکه از زمین که کشور در هماهنگی با مصر به محاصره بیش از یک دهه است.

با توجه به نظامی بیانیه اهداف شامل پناهگاه زیرزمینی و ترکیبات مورد استفاده برای ذخیره مواد استفاده شده برای ساخت راکت و موشک ضد تانک سایت آموزش.

“این [نیروهای دفاعی اسراییل پاسخ خواهد داد به هر عمل ترور جهاد اسلامی که به مخاطره می اندازد و شهروندان اسرائیلی آسیب حاکمیت” آن گفت:.

پزشکان در غزه گفت: چهار نفر زخمی شدند در این حملات بدون شناسایی آنها.

اسرائیل و شبه نظامیان در غزه بارها درگیر شدند و در طول دو سال گذشته با اسرائیل جت و هلیکوپتر و بمباران نوار در حالی که فلسطینی مبارزان راه اندازی پرتابه در نزدیکی اسرائیل شهرها و شهرستانها. به طور معمول شعلهور شدن مرگ را پس از یک یا دو روز با ظاهری هیچ سود برای هر دو طرف است.

غیر منتظره و مخالف خود را به طور منظم حملات در غزه, اسرائیل, نظامی نیز ساخته نادر پذیرش از بمباران سوریه در خاک. آن را اعلام کرد روز دوشنبه که آن را به حال بمباران یک جهاد اسلامی سایت در نزدیکی دمشق مورد استفاده برای تولید سوخت موشک. جهاد اسلامی تایید اوایل روز دوشنبه که دو نفر از مبارزان آن کشته شدند.

در حالی که اسرائیل انجام داده است صدها نفر از حملات در سوریه آن را به طور معمول نمی کند تصدیق آنها را از ترس اقدامات تلافی جویانه.

اما این کشور به تازگی گرفته شده بیشتر آشکارا رویکرد تهاجمی در برابر دشمن ایران است که تاسیس یک جای پا در کشور همسایه سوریه در میان خرابه های جنگ ،

جهاد اسلامی در نظر گرفته شده است یک ایرانی پروکسی و نیروی مستقر در دمشق. این گروه همچنین دومین فلسطینی مبارز جناح در غزه پس از نوار حاکمان حماس.

در ماه نوامبر جهاد اسلامی و اسرائیل جنگیدند سه روز درگیری که در سمت چپ 35 فلسطینی کشته از جمله یک خانواده هشت. خشونت آغاز شد و پس از اسرائیل راه اندازی دو هدف سوء قصد علیه ارشد جهاد اسلامی و ارقام.

اسرائیل به مدت طولانی برگزار شد حماس مسئول شلیک راکت از غزه اما غیر رسمی موافقت نامه بین دو طرف دیده می شود کاهش خشونت و اندکی کاستن از محاصره غزه از جمله اجازه می دهد بیشتر فلسطینی ها به اسرائیل کار می کنند.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تلاش کرده است برای حفظ آرام قبل از انتخابات اسرائیل برای 2 مارس.

جهاد اسلامی فلسطین با این حال اعتقاد بر این است برای تبدیل شدن به نا امید با چنین پردازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im