حملات هوایی اسرائیل در سوریه ‘نیروی روسی هواپیما به فرود اضطراری’یک غیر نظامی و هواپیما مجبور به فرود اضطراری در روسیه-کنترل هوایی در سوریه در حملات هوایی اسرائیل در دمشق در اوایل این هفته, روسیه, وزارت دفاع گفت.

یک هواپیمای ایرباس-230 حمل 172 مسافر منحرف شد از فرودگاه دمشق در ساعات اولیه روز شنبه به نزدیکی Khmeimim هوایی پس از دفاع هوایی سوریه نزدیک به آن ضربه در تلاش برای دفع اتهام حمله اسرائیل به گفته دولت روسیه آژانس خبری ریا.

در 2am در روز پنج شنبه چهار اسرائیلی F-16 جنگنده جت زده و هشت هوا به زمین موشک در حومه دمشق بدون ورود به حریم هوایی سوریه ریا گزارش داد یک سخنگوی نظامی عنوان کرد و گفت. روسیه وزارت دفاع را محکوم کرد آنچه در آن گفت: اسرائیل بود “عمل مشترک” با استفاده از هواپیما های غیر نظامی به عنوان یک “سپر” روسیه امروز گزارش شده است.

سوریه تا به امروز تلاش برای دفع حملات هوایی اسرائیل. در سال 2018, بشار اسد, نیروهای به طور تصادفی به ضرب گلوله یک هواپیمای شناسائی متعلق به روسیه متحدان در حالی که در پاسخ به حمله اسرائیل به با ضد هوایی موشک های کشتار 15 خدمه. مسکو برگزار شد که نیروی هوایی اسرائیل مسئول این حادثه به اتهام استفاده از هواپیمای روسی به عنوان پوشش.

اسرائیل نمی خواهد به طور معمول نظر در آن عملیات نظامی در سوریه است. پس از جنگ داخلی آغاز شد در سال 2011 انجام داده است صدها حملات هوایی هدف قرار دادن بشار اسد به ایران و حزب الله و متحدان که حضور در سوریه در نظر گرفته شده است به عنوان یک تهدید وجودی اسرائیل. حملات به طور معمول هدف تامین راه ها و زیرساخت های چنین به عنوان انبار سلاح.

اسرائیل و نیروهای دفاع به تازگی تایید آن نیز آغاز شده است عملیات در عراق به ایران و پروکسی از entrenching در داخل کشور است.

روز پنجشنبه قبل از طلوع حملات در سوریه شد شدید ترین در سال, هدف قرار دادن الکسوة, مرج السلطان و بغداد پل در مجاورت دمشق و جنوب Izra در ریف های حلب و حومه.

این حمله به کشته شدن حداقل 23 سوریه و متحد ایران, مبارزان با توجه به جنگ نظارت بر ناظر حقوق بشر سوریه. گزارش های تایید نشده گفت: ارشد سوریه Maj نسل اسماعیل بادران, فرمانده Mezzeh هوایی کشته شد. رسانه های دولتی سوریه گزارش داد هشت صدمات و مرگ.

در ماه ژوئیه سال گذشته دمشق اسرائیل را متهم کرد که “جرم تجاوز” پس از حملات در جنوب دمشق و در استان حمص منجر به کشته شدن حداقل شش غیرنظامی.

سوریه وزارت امور خارجه شکایت به شورای امنیت سازمان ملل بیش از این حمله خواستار پاسخگویی هر چند رصدخانه گفت: مرگ و میر می تواند رخ داده است در پی این حمله توسط بقایای موشک قطعات و یا سوریه ضد حمله خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de