اسرائیل را تهدید می کند به جلو و مسیحی انجیلی تلویزیونی با هدف یهودیاندولت اسرائیل تهدید به درجه یک مسیحی کانال تلویزیونی است که راه اندازی شده در کشور به موعظه به یهودیان هشدار داد که آن را منع می شود اگر آن را می شکند قوانین سختگیرانه در اطراف تبلیغی.

خدا TV, انجیلی رسانه های شبکه است که برنامه در سراسر جهان به امضا رسید و هفت سال با معامله عمده اسرائیل تلویزیون کابلی ارائه دهنده داغ به میزبان جدید خود را به زبان عبری-زبان کانال که شروع به پخش در ماه گذشته.

در یک پیام ویدئویی بخش سیمپسون مدیر عامل از خدا و تلویزیون گفت: “خدا supernaturally درب باز برای ما به انجیل عیسی مسیح به خانه و زندگی و قلب خود را به مردم دادند.”

بسیاری در دولت یهودی ببینید تبدیل یهودیان به عنوان یک تهدید نسبتا کوچک جهانی جمعیت و همچنین اکثریت خود را در وضعیت اسرائیل است. در حالی که قوانین کشور محل انجام یک ممنوعیت آشکار در تبلیغی ممنوع است موعظه به یک فرد زیر 18 سال بدون رضایت پدر و مادر است.

شمار انجیلی موسسات خیریه و سازمان های فعال در اسرائیل اما واضح است که دولت به آنها در برابر کار تبلیغی حتی اگر بسیاری از انجام آن بی سر و صدا.

اما هنگامی که اعلام کرد کانال جدید به نام Shelanu تلویزیون (در عبری به صورت “ما”), خدا تلویزیون گفت: آن در نظر گرفته شده برای تولید را نشان می دهد “بشود به طور خاص نسبت به نسل جوان از بینندگان”.

وزیر ارتباطات دیوید Amsalem تهدید هفته گذشته به تعطیل کانال اگر آن را تایید کرد که به قوانین است. “ما نمی خواهد اجازه می دهد هر مبلغ کانال به کار در وزارت امور خارجه اسرائیل در هر زمان و تحت هر شرایطی” Amsalem, یک عضو از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر راست گرا که گرایش و حزب لیکود در بیانیه ای گفت:.

کابل و ماهواره ای صدا و سیمای شورای اسرائیل نظارتی نیز گفت: این امر نزدیک کردن کانال اگر آن پخش “محتوا است که به طور بالقوه برای نفوذ بینندگان در بی مد”.

ران Kantor, خدا, تلویزیون, اسرائیل, مدیر گفت: محلی هاآرتص روزنامه خود را شرکت داده شده بود یک “قاطعانه بله” به کار خود با کسانی که او گفت: به او گفتم “قوانین تغییر کرده اند”.

“ما شرمنده که ما که هستیم و آنچه ما باور” Kantor به نقل شد. “قطعا اگر ما انجام شد چیزی زیر کاه اب زیر کاه ما نمی خواهد اعلام کرده اند آن را به جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>