اسرائیل قفل کردن فوق العاده ارتدوکس شهر ضربه سخت coronavirus

تل آویو — پلیس اسرائیل روز جمعه را احاطه کرده اند و ایجاد موانع در اطراف فوق العاده ارتدوکس یهودی شهر تبدیل شده است که یک coronavirus کانون.

افسران پلیس تاسیس موانع برای محدود کردن جنبش در داخل و خارج از بنی Brak که در آن تعداد کمی از اسراییل و ساکنان آشکار عدم تطابق با دولت اجتماعی فاصله مورد نیاز باعث شده است تا یک خطرناکی بالا نرخ انتقال.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هشدار داد جمعه است که اگر وزارت بهداشت تلقی آن لازم است همان محدودیت می تواند قرار داده شده در مکان های دیگر در داخل اسرائیل است.

در روزهای اخیر رسانه های اسرائیل گزارش کرده است که برخی از مردم در خیابان بنی Brak سرپیچی دستورات دولت است که همه اسرائیلی ها و محرومیت کارگران ضروری باید در خانه بماند جدا از را انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا مراجعه به یک داروخانه یا پزشک.

تصویر: اسرائیل در مرز افسران پلیس (آریل Schalit / AP)

بنی Brak که دارای جمعیت 195,000 به حال ثبت شده 1,061 موارد در روز جمعه با توجه به حملات اسرائیل به وزارت بهداشت. که یک تعداد انگشت شماری کمتر از 1,132 ثبت شده در بیت المقدس یک شهر است که بیش از چهار برابر اندازه آن است.

زد Saar اجرا می شود که یک پیشرو در اسرائیل ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی گفت: اسرائیل در پارلمان اروپا در روز پنج شنبه به اعتقاد او سرایت رای دادن خیلی بالاتر برآورد که 38 درصد از ساکنان این شهرستان می تواند آلوده. خواهد بود که معادل برخی از 74,000 مردم است.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در کل اسرائیل گزارش کرده است بیش از 7000 موارد و 36 مرده است.

در نور از بالا, شماره پلیس اسرائیل روز جمعه گفت که برای هفت روز آینده کسانی که در داخل شهر خواهد بود قادر به ترک تحت شرایط محدود از جمله برای کمک های پزشکی و یا برای مجالس ترحیم. کسانی که قادر به ورود شامل اعضای اضطراری, خدمات, اقامت دائم, روزنامه نگاران و کسانی که ارائه مواد غذایی و آب پلیس اضافه شده است.

وزیر دفاع نفتالی بنت پنج شنبه اعلام کرد که ارتش را تخلیه سالمندان ساکن هستند که تلقی می شود بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر. اما, به عنوان روز سبت است که به شدت مشاهده شده توسط یهودی ارتودکس با نزدیک شدن معلوم نیست که چگونه به سرعت این تخلیه خواهد بود قادر به گرفتن محل.

برخی از اعضای جامعه بی اعتنایی آشکار برای دولت اسرائیل محدودیت تبدیل به یک منبع خاص از نا امیدی برای بسیاری از اسرائیلی ها و تشدید سن تنش بین اسرائیل سکولار و فوق العاده ارتدکس جوامع است.

آن را نیز تشدید حس در میان برخی سکولار اسرائیلی که در ultra-Orthodox جوامع دستورات از رهبران مذهبی اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن آن دسته از قانونگذاران و مقامات دولتی.

یکی دیگر از بلندی چالش برای مقامات اسرائیل است که یک هفته ای تعطیلات عید فصح یهودیان است که معمولا جشن با خانواده و دوستان است و در این سال آغاز می شود بعدی چهار شنبه, آوریل 8. دولت خواست اسرائیلی ها به جشن تنها با کسانی که زندگی در خانه خود را, اما وخامت اوضاع در بنی Brak نشان داده است که مقامات کنترل فوق العاده ارتدکس جوامع می تواند محدود شود.

پل گلدمن گزارش از تل آویو و Saphora اسمیت از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de