اسرائیل و حزب الله پس از برخورد مرز ‘نفوذ تلاش’اسرائیل اعلام کرده آن را به حال خنثی حزب الله “نفوذ تلاش” امتداد آن شمال مرز با لبنان که منجر به درگیری نظامی عود می آید که در طول دوره از افزایش تنش ها بین دیرینه دشمنان.

دگرمن Jonathan Conricus ارتش گفته شده است هیچ نظامی اسرائیل تلفات اما “رویداد” بود ادامه دارد. رسانه های محلی در اسرائیل گفت: ساکنان این منطقه تا به حال شنیده تبادل آتش و عکس ها و فیلم های آنلاین پست نشان داد سفید دود از تپه.

یک حزب الله-ارتباط ایستگاه های تلویزیون, المدائن گزارش داد که القاعده در حال شلیک یک موشک در اسرائیل و نیروهای نظامی است. این روشن نیست که آیا وجود تلفات در لبنان جانبی.

حادثه رخ داده در کشتزارهای شبعا منطقه ستیز قطعه از زمین گرفته شده توسط اسرائیل در سال 1967 جنگ و آوارگان در لبنان.

حزب الله یک ایران-حمایت سیاسی و نظامی گروه اشاره شده است آن را تلافی مرگ یکی از آن مبارزان کشته شده در سوریه در هفته گذشته توسط یک ادعا حملات اسرائیل.

دو طرف باید مشخصه بسیج در روزهای اخیر با اسرائیل حرکت توپخانه و پیاده نظام واحد به مرز و حزب الله نمایش تصاویر در رسانه های اجتماعی از یک Kornet موشک ضد تانک. روز یکشنبه هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل سقوط کرد و در لبنان است.

در سپتامبر گذشته مرگ دو جنگجویان حزب الله در سوریه منجر به درگیری بین اسرائیل و لبنان که در آن موشک و آتش توپخانه رد و بدل شد بیش از یک بعد از ظهر. این بود اولین مرزی clash برای سال. جنگ به زودی به پایان رسید با هیچ یک از طرفین علاقه مند به افزایش است.

اسرائیل را آغاز کرده است هزاران نفر از ماموریت ها به سوریه از اواسط سال 2013 در تلاش برای مختل کردن ایران به تلاش برای تضمین یک دژ محکم در کشور است.

در حالی که حزب الله به مبارزه در کنار نیروهای ایرانی در سوریه و یک حامی از تهران به تلاش برای محدود کردن آن درگیری با اسرائیل به زمانی که خود را اعضای کشته شده اند توسط حملات اسرائیل.

روز یکشنبه معاون رهبر حزب الله را رد کرد و چشم انداز تمام عیار جنگ با اسرائیل است.

“جو نشان نمی دهد یک جنگ … بعید است که فضای جنگ در چند ماه آینده” شیخ نعیم قاسم گفت: در مصاحبه با المدائن.

صحبت کردن در مجلس در روز دوشنبه, نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو گفت: دولت از نزدیک دنبال تحولات در شمال.

“ارتش آماده است برای هر سناریو” او گفت:. “ما در تمام عرصه ها برای دفاع اسرائیل – نزدیک به مرزهای ما دور از مرزهای ما.”

اسرائیل را نظامی گفت: ساکنان شمال شده بود دستور داد به ماندن در خانه های خود و کشاورزان باید سر در داخل خانه. “در این زمان راه در این منطقه مسدود شده است. غیر ضروری ترافیک ماشین باید اجتناب کرد” یک سخنگوی ارتش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>