آن را امن برای اعتراض در طول یک بیماری همه گیر? کارشناسان به پرسشهای ما پاسخ

اعتراضات فوران در سراسر کشور در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مارس و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند از یک چشم انداز مثبت به احتمال زیاد در Covid-19 عفونت. “وجود دارد نگرانی که تظاهرات می تواند فوق العاده پخش حوادث” گفت: کیم سو پزشک است که شرکت در تظاهرات.

و در عین حال بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان – آگاه از خطر – می گویند آنها هنوز هم پشتیبانی از این تظاهرات نشان می دهد که خشونت های پلیس است که نوع خود را از بیماری همه گیر. ما با صحبت سه تن از آنها.

آن را امن برای اعتراض در طول یک بیماری همه گیر?

ژرژ بنیامین پزشک: وجود دارد بسیاری از مردم که احساس می کنم به شدت که نژادپرستی و خشونت پلیس رفت به نقطه ای که خطر محاسبه تغییر کرده است. و به طوری که آنها باید به حداقل بیرون بروید و اجازه دهید مردم و پلیس می دانم که این غیر قابل قبول است. من آفریقایی و بنابراین به نظر من خطر ضربه بودن و کشته شدن توسط یک افسر پلیس ممکن است در برخی جوامع بسیار بالاتر از خطر ابتلا Covid-19 و در حال مرگ.

بهداشت عمومی از دیدگاه همه چیز در مورد خطر است. و من فکر می کنم آن را نادرست تجارت ، منظورم این است که درست است که اگر شما رفتن به خارج وجود دارد و ما قصد داریم برای دیدن خوشه از بیماری است. اما در پایان روز, ما هنوز هم از دیدن یک بیماری همه گیر از خشونت پلیس که فقط به نظر نمی رسد برای پایان دادن به.

کیم سو پزشک: هر کس این خطر سود محاسبات خود را بر اساس آنچه آنها درک می شود که خود از عوامل خطر. هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام است که برای. به همین دلیل آن را واقعا مهم است که گفتگو در مورد مردم چه می توانید انجام دهید برای به حداقل رساندن خطر.

چگونه می توانم به شما اعمال می شود که حساب دیفرانسیل و انتگرال را به خودتان ؟

سو: بسیاری از دوستان من در حال ضعف سيستم ايمنی و خواهد بود در غیر این صورت [اعتراض] اما واقعا نمی توانید در حال حاضر. من آن را به عنوان یک هدیه ای است که من قادر به حضور فیزیکی برای افرادی که نمی توانند در آن خطرات.

لورن پاول اپیدمیولوژی: اعتراض من در راه های مختلف. من ایستاده بود در همبستگی همراه حاشیه ها و شعار همراه با معترضان به عنوان آنها گذشت تا به حال سیاه و سفید-قدرت مشت و من برای خانواده ام که نمی تواند بیرون. من با پوشیدن دو ماسک و من تا به حال دستکش – این بود که چگونه من احساس راحت ترین. وجود دارد یک طیف از اعتراض.

چگونه می توانم به شما میدان اعتراض با این پیام که یک شهروند خوب در طول یک بیماری همه گیر به معنی ماندن در خانه ؟

پاول: این یک ممتاز دیدگاه به دولت است که من تنها یک شهروند خوب با ماندن در خانه. در ریشه این نژاد پرستی است که تداوم بی عدالتی از Covid-19 که باعث جورج فلوید به قتل رسیده, است که پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در اعتراض صلح آمیز. این نژاد پرستی است که یک رهبر ملی به طور بالقوه رها کردن نظامی بر کشور است.

به عنوان یک بهداشت حرفه ای من تشخیص چالش های یک بیماری همه گیر اما این لحظه ای است که بسیاری از ما نمی باید افتخار به نوبه خود به دور از. شده است وجود دارد هرگز یک لحظه مناسب به اعتراض.

چه توصیه شما به افرادی که می خواهید برای اعتراض ؟

بنیامین: بیرون رفتن در یک کوچکتر جمعیت پوشیدن یک ماسک صورت را ضد عفونی کننده دست با شما. اجتناب از دست دادن و بالا دادن سپاس – سعی کنید به جسمی در فاصله. محدود کردن زمان خود را در خارج وجود دارد. بدیهی است که اگر شما هر گونه علائم Covid-19 نیست بیرون بروید.

جذاب آنلاین در چت روم و داشتن مجازی تظاهرات قطعا کمتر خطرناک تر از راه رفتن در خیابان. اما [اعتراض] چیزی است که بسیاری از مردم احساس که آنها باید انجام دهید و ما – American Public Health Association – پشتیبانی از حق خود را به انجام این کار است.

پاول: اگر شما به پوشیدن یک ماسک نگه داشتن آن در همه زمان ها است. من از دیدن برخی از معترضان حذف ماسک خود را به شعار, همراه, و این لحظه ای است که شما به آن نیاز دارید بیشتر به دلیل پتانسیل Covid انتقال از طریق قطرات است.

سو: Covid است که به راحتی منتقل می شود در به اشتراک گذاشته شده, داخل محیط زندگی – بنابراین اگر شما بخشی از یک خانواده وجود دارد باید یک فهم جمعی و توافق در مورد خطرات و مزایای بیرون رفتن.

من می خواهم توصیه می کنند که مردم نمی تواند در خارج وجود دارد هر روز. از انتقال بيماري از ديدگاه من توصیه می کنم مردم شاید به یک بار در هفته و انجام برخی دیگر از سازماندهی در داخل و آنلاین.

آیا شما در مورد موج جدیدی از Covid-19 عفونت?

سو: ما می دانیم که بدون علامت انتقال امکان پذیر است. وجود نگرانی که تظاهرات می تواند فوق العاده پخش حوادث.

بنیامین: ما باید پیش بینی بیشتر مردم [آلوده شدن] با این بیماری است.

اخیر op-ed پیشنهاد کرد که معترضان که آگاهانه قرار داده و خود را در معرض خطر ابتلا به کروناویروس در میان پزشکی scarcities باید مراقبت از چشم پوشیدن.

سو: مراقبت های پزشکی حق است. من اهمیتی نمی دهند چه رفتار شما را به شرکت در هر گونه رفتار شما را در. اگر چیزی اتفاق می افتد به شما ما مراقبت از شما بدون توجه به آنچه.

وجود پلیس شیوه های که باعث افزایش خطر انتقال?

سو: بسیاری از افسران پلیس در شهر نیویورک هستند و نه حتی با پوشیدن ماسک.

پاول: وجود برخی از مسئولیت از دولت و مقامات محلی برای تجدید نظر در استفاده از اسپری فلفل به دلیل استفاده از اسپری فلفل باعث می شود مردم به سرفه. گاز اشک آور – شما احتمالا رفتن به سرفه و گریه و [معترضان را] می خواهید به ماسک خود را.

در رویداد ناگوار که مردم باید دستگیر یا بازداشت قرار دادن چندین نفر در یک محصور خودرو نیز از این تهدید بالقوه برای گسترش Covid. بدتر از همه قرار دادن کسی در زندان – ما می دانیم که وجود دارد Covid شیوع بیماری در سراسر کشور در زندان. آن را نه تنها وقت را بر ما معترضان به امن است. آن را نیز ساختگى و ما نیروی پلیس و محلی ما و رهبران دولت برای اطمینان از ایمنی از معترضان.

همکاران:

  • دکتر ژرژ بنیامین پزشک و مدیر اجرایی, American Public Health Association

  • لورن پاول اپیدمیولوژی و معاون رئیس جمهور و رئیس بهداشت و درمان صنعت زمان

  • دکتر کیمبرلی سو پزشک و انسان شناس و مدیر پزشکی کاهش آسیب ائتلاف

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>