توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رابطه عشق و نفرت با توییتر در سنگ ؟

شده است یکی از بزرگترین امور عشق در سیاست آمریکا است.

پس از ملحق شدن به توییتر بیش از یک دهه پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل 52,000 توییتهایی ه و انباشته 80 میلیون پیروان. او با استفاده از پلت فرم به تهدید جنگ و استخدام و آتش کارکنان goad ادراک دشمنان و استوک حزبی بخش. توییتر که وجود نداشت 15 سال پیش تبدیل به یکی از معروف ترین شرکت ها در جهان جدید اولین پیش نویس از ریاست جمهوری تاریخ است.

اما در حال حاضر این ارتباط است که بر روی صخره ها.

برای اولین بار توییتر این هفته اضافه factchecking برچسب برای دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها زمانی که او ساخته شده ادعاهای بی اساس تقلب در پست الکترونیکی-در رای گیری. رئیس جمهور زده برگشت در روز پنج شنبه با یک فرمان اجرایی را تهدید رسانه های اجتماعی شرکت ها با جدید رایگان سخنرانی مقررات.

پرسید که آیا او در نظر گرفته شده بود حذف حساب خود مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “اگر ما تا به حال نمایشگاه مطبوعات در این کشور انجام می دادم که در یک ضربان قلب. هیچ چیز وجود دارد من می خواهم به جای انجام این کار از خلاص شدن از شر تمام حساب توییتر.”

یک روز بعد در یکی دیگر از اولین توییتر hid یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت یک هشدار او را متهم به شکستن قوانین آن توسط “ستایش خشونت” در یک پیام است که گفت: غارتگران در تظاهرات در مینیاپولیس خواهد بود. رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد دوباره در – به طور طبیعی – یک سایت, شکایت: “توییتر در حال انجام هیچ چیز در مورد همه دروغ & تبلیغ قرار داده توسط چین و یا چپ رادیکال حزب دموکرات. آنها را هدف قرار داده اند و جمهوری خواهان و محافظه کاران و رئیس جمهور ایالات متحده است.”

Twitter’s CEO, Jack Dorsey.

Facebook را حذف کنید مغلوب ساختن پیشی جستن همین پست از سایت با مدیر اجرایی آن مارک زوکربرگ قرار دادن نور روز روشن بین رویکرد خود را که معاف سیاستمداران از یک شخص ثالث factchecking برنامه و توییتر خود را همتای جک دورسی. همانطور که برای رئیس جمهور که در انتخابات بدهکار زیادی به رسانه های اجتماعی او در حال حاضر به نظر می رسد به گاز گرفتن دست که او را تغذیه.

“من فکر می کنم آخرین چیزی که تهمت می خواهد به shut down Facebook, یوتیوب و توییتر گفت:” راجر McNamee نویسنده Zucked: بیدار شدن از خواب به Facebook فاجعه است. “او به طور کامل وابسته به آنها و راه آنها بر او. همزیستی کامل است.

“در حال حاضر من فکر می کنم آنچه توییتر را امروز نسبت به غارتگران و بورس جیر است که در واقع بسیار شجاع است. این هم فوق العاده واضح و چیزی که آنها باید انجام داده ایم سال پیش و چیزی Facebook باید انجام دهید چرا که اگر شما نگاه در ایمنی عمومی جنبه از شرایط استفاده از خدمات است که صدای جیر جیر است یک نقض آشکار و آینده از رئیس جمهور این خطر زیادی ایجاد امنیت عمومی آسیب برساند.”

McNamee یک از بنیانگذاران شرکت سهام خصوصی ارتفاع همکاران و اولیه سرمایه گذار در Facebook گوگل و آمازون افزود: “واقعیت این است که Facebook در سمت چپ آن صحبت می کند حجم در مورد روش های مختلف از این دو شرکت به دلیل چگونه انجام شما فکر می کنم توییتر بدون تهمت? آن است که نیمی از آن زمان ، آن است که کمتر از آن ؟ این است که بسیار شجاع چیزی که برای آنها انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از توییتر ارائه می دهد زمان واقعی پنجره در آگاهی خود را در تمام ساعات روز و شب است. برخی از پست های رنگی در واکنش به آیتم های او دیده می شود در فاکس نیوز شبکه. دیگران پرتاب توهین در سیاسی دشمنان و رسانه ها و یا ترافیک در آتش زا نژاد پرستی. در ماه گذشته آنها را به اوج سوء استفاده عوامفریبی و تئوری های توطئه از جمله بی اساس اتهام قتل وارد در یک میزبان تلویزیون.

چارلی Sykes, یک محافظه کار نویسنده و گوینده گفت: “حساب توییتر خود شده است مرکزی را به ریاست جمهوری او و او بدیهی است که با وسواس آن است. که چه چیزی باعث این خیلی عجیب و غریب: اگر او بودند به تعطیل, توییتر, بدیهی است که او را محروم خود را از یک پلت فرم. اگر او موفق به داشتن قانون تغییر, آن را نافرجام او به دلیل آن که پس از آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی در قبال او نهفته است و دشنامها.”

مانند بسیار به کرات اجرایی منظور در مارس که تهدید به ممنوعیت مهاجرت اما معلوم متعدد استثنا پوست از دوشنبه اجرایی منظور این است که به احتمال زیاد به بدتر از آن نیش می زنند.

Donald Trump used the New York tabloids to similar trolling effect before Twitter and Facebook came along.

این حملات حمایت های حقوقی که سپر اجتماعی در شرکت های رسانه ای از مسئولیت برای کاربران محتوا اما یک تغییر در قانون نیاز به یک قانون در کنگره است. ناظران شناسایی یک تلاش آشکار برای منحرف کردن توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس که این هفته ادعا کرد آن 100.000 هفتم زندگی در آمریکا و شیوع خشونت پلیس پس از قتل یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس.

سایکس بنیانگذار و سردبیر در این سنگر وب سایت افزود: “به حمله به یک شرکت خصوصی به دلیل آن factchecked او آزاردهنده است نگاه حتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. تمایل به استفاده از وزن پر از دولت فدرال به در و مجازات یک شرکت خصوصی برای factchecking یکی از توییت خود. توییتر نمی سانسور خود را صدای جیر جیر. آن پاسخ خود را صدای جیر جیر با یک factcheck. به عبارت دیگر, آن را پاسخ به گفتار با بیشتر از گفتار است که راه متمم اول قانون اساسی قرار است به کار می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خشم در سال گذشته پس از Facebook ممنوع هفت کاربران از جمله توطئه نظریه پرداز الکس جونز راست گرا که گرایش رسانه های ستاره Milo Yiannopoulos و لورا Loomer و ملت از اسلام و رهبر لوئیس فرخ بدنام برای استفاده از یهودستیزانه زبان. او و همکار محافظه کاران به مدت طولانی بدون ادعا شواهدی وجود دارد که دره سیلیکون شرکت های فن آوری در حال مغرضانه در برابر آنها.

توییتر برای اولین بار اعلام کرد در اوایل سال 2018 که آن را نمی خواهد بلوک رهبران جهان و یا حذف آنها بحث توییتهایی هر چند آن را پس از آن اعلام کرد که این درخواست می تواند برچسب های هشدار دهنده و مبهم توییت از رهبران جهان اگر آنها با استفاده از حساب خود را به تهدید و یا سوء استفاده از دیگران است. با وجود این هفته درگیری چشم انداز رئیس جمهور ایالات متحده ممنوع بودن هنوز هم به نظر می رسد از راه دور.

Sykes اظهار داشت: “من فکر می کنم که بعید است اتفاق می افتد. ممنوعیت تهمت اجازه می دهد تا او را به قربانی بازی کارت و بگو: “نگاه من به رئیس جمهور و آنها نمی خواهد به من اجازه صحبت می کنند’. بنابراین آن را می سازد او را یک شهید. آن را احتمالا بهتر به factcheck او. از سوی دیگر است که رفتن به بسیار دشوار است. آنها رفتن به factcheck هر یک از توییت خود?”

Donald Trump’s Twitter page is displayed on a mobile phone on Thursday.

“معنا است که آنها در حال رفتن به تحت فشار فوق العاده ای به factcheck هر کس دیگری ؟ وجود خطر برای توییتر است که او را بکشید و آنها را از پایین سوراخ خرگوش که او خود را factchecking از او را به یکی دیگر از عظیم حواس پرتی موضوع است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است در توییتر جلو و مرکز در زندگی عمومی اما او نه آن بیشتر به دنبال شخصیت. به احتمال اندوه شماره یک نقطه برگزار می شود اوباما با 118 میلیون, با توجه به Brandwatch جلوتر از خوانندگان جاستین بیبر, کتی پری ریحانا تیلور سویفت, فوتبالیست کریستیانو رونالدو, لیدی گاگا خواننده و تلویزیون شخصیت Ellen DeGeneres. پس از آن می آید مغلوب ساختن پیشی جستن در نهم.

ریک تایلر, یک تحلیلگر سیاسی گفت: “او نیاز توییتر به خاطر آن وسیله نقلیه خود را برای برقراری ارتباط با میلیون ها نفر از افرادی که به دنبال او است. من مطمئن هستم که توییتر به او نیاز دارد و اگر آن را نشانی از نیاز او سپس آن را ناقص مدل کسب و کار به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز نمی تواند با ما. او یک پیرمرد و بنابراین اگر توییتر مدل کسب و کار بستگی دارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن بسیار کوتاه مدل کسب و کار.”

رئیس جمهور را تهدید به فسخ خود رابطه عشق و نفرت با رسانه های اجتماعی حلقه تا حدودی توخالی. شرح حال Michael D’Antonio توصیف او به عنوان “یک ترول در قلب” است که با استفاده از نیویورک شایعات به اثر مشابه قبل از Twitter و Facebook آمد. او گفت: از زمان دشمنی: “من فکر می کنم آن را در مورد توییتر که خود را به مواد مخدر و جک دورسی تهدید به محدود کردن عرضه خود را.

“آن است که اثر مواد مخدر بر او آنقدر لذت بخش است که او از به tweeting و از پاسخ به صدای جیر جیر خود را احتمالا به او می دهد عجله و من فکر می کنم حتی فکر این که محدود و دردناک است احتمالا از نظر جسمی دردناک در بدن خود است.

“همچنین او در مواجهه با کسی که می تواند او را مسئول و به عنوان او روشن می سازد و او را هرگز مسئول برای هر چیزی که enraging. آن را مانند بچه که بوده است اجازه دهید شل در یک فروشگاه آب نبات و به طور ناگهانی در یک فرد بالغ می گوید: “خوب است که همه انجام می شود در حال حاضر زمان آن را برای شما به ترک’ و او نمی خواست به ترک او را داشتن اوقات تلخی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>