است coronavirus جهش به یک کشنده تر فشار ؟ Covid-19 اسطوره گرانادعا می کنند: آن است که جهش به یک کشنده تر فشار

تمام ویروس ها تجمع جهش ها در طول زمان و ویروس است که باعث Covid-19 متفاوت است. چگونه گسترده گونه های مختلف از یک ویروس تبدیل بستگی به انتخاب طبیعی – این نسخه است که می تواند کامپیوتر های هدفمند از سریعترین و تکثیر به طور موثر در بدن خواهد بود “موفق باشید”. این لزوما به این معنا نیست خطرناک ترین برای مردم هر چند به عنوان ویروس است که کشتن مردم به سرعت و یا آنها را به طوری که بیمار آنها ناتوان ممکن است کمتر احتمال دارد منتقل می شود.

تجزیه و تحلیل ژنتیکی توسط دانشمندان چینی 103 نمونه از ویروس های گرفته شده از بیماران در ووهان و شهرهای دیگر نشان می دهد که در اوایل دو گونه اصلی ظهور, تعیین L و S. اگرچه L گونه به نظر می رسد شایع تر از S فشار (حدود 70% از نمونه ها متعلق به سابق) S شعبه ویروس یافت شد اجدادی نسخه.

این تیم در پشت این تحقیقات نشان می دهد که این ممکن است نشان می دهد L فشار بیشتر است “تهاجمی” یا انتقال بیشتر به راحتی و یا تکرار سریع تر در داخل بدن است. این تئوری های نظری در این مرحله وجود ندارد و در عین حال مستقیم شده مقایسه کنید تا ببینید که آیا افرادی که گرفتن یک نسخه از این ویروس هستند بیشتر احتمال دارد به آن عبور کند و یا رنج می برند علائم شدید.

ادعا می کنند: “این است که هیچ خطرناک تر از زمستان آنفولانزا”

بسیاری از افراد که به coronavirus را تجربه هیچ چیز بدتر از آنفولانزای فصلی علائم و اما مشخصات کلی این بیماری از جمله آن مرگ و مير به نظر می رسد جدی تر است. در آغاز شیوع آشکار مرگ و میر می تواند یک دست بالا گرفتن اگر بسیاری از موارد خفیف هستند که از دست رفته است. اما این هفته که یک کارشناس که در این مورد نشده است با Covid-19. بروس Aylward که رهبری یک ماموریت بین المللی به چین برای یادگیری در مورد این ویروس و این کشور در پاسخ گفت: آیا شواهد نشان می دهد نیست که ما فقط از دیدن نوک کوه یخ است. اگر از عهده آزمایش های بیشتر, این می تواند معنی است که برآورد کنونی از حدود 1% مرگ و میر دقیق هستند. این را Covid-19 حدود 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای فصلی تخمین زده شده است که برای کشتن بین 290,000 و 650,000 نفر در سال در سطح جهان است.


ادعا می کنند: “این تنها جان افراد مسن تا جوان مردم می توانند استراحت’

بسیاری از افرادی که سالمند و لازم نیست که شرایط بهداشتی اساسی را نمی خواهد تبدیل به بدحال از Covid-19. اما این بیماری هنوز هم شانس بالاتری منجر به جدی تنفسی از علائم آنفلوانزای فصلی هستند و دیگر در گروه های در معرض خطر – سلامت کارگران به عنوان مثال هستند بیشتر در معرض خطر هستند چرا که آنها به احتمال زیاد به بالاتر قرار گرفتن در معرض ویروس. اقداماتی که جوان و سالم مردم را از جمله گزارش علائم و پس از قرنطینه دستورالعمل خواهد شد که نقش مهمی در حفاظت از آسیب پذیر ترین در جامعه و در شکل کلی سیر شیوع.

ادعا می کنند: ‘ماسک صورت کار نمی کند’

با پوشیدن یک ماسک صورت است که قطعا آهن چادری تضمین می کنند که شما نمی توانید بیمار – ویروس همچنین می توانید انتقال از طریق چشم و ریز ذرات ویروسی شناخته شده به عنوان ذرات معلق در هوا می تواند نفوذ ماسک. اما ماسک موثر در گرفتن قطرات است که اصلی مسیر انتقال از coronavirus و برخی از مطالعات تخمین زده اند حدود پنج برابر حفاظت در مقابل هیچ مانعی به تنهایی (اگر چه دیگران پیدا کرده اند کاهش سطح اثربخشی).

اگر شما هستند به احتمال زیاد در تماس نزدیک با فرد آلوده ماسک کاهش احتمال این بیماری در گذشت. اگر شما در حال نشان دادن علائم کروناویروس و یا تشخیص داده شده است با پوشیدن یک ماسک همچنین می توانید محافظت از دیگران است. بنابراین ماسک های بسیار مهم برای سلامت و مراقبت اجتماعی کارگران مراقبت از بیماران و نیز توصیه می شود برای اعضای خانواده است که نیاز به مراقبت برای کسی که بیمار است – در حالت ایده آل هر دو بیمار و مراقب باید یک ماسک.

این ماسک را احتمالا کمی تفاوت اگر شما فقط راه رفتن در اطراف شهر و یا در نظر گرفتن یک اتوبوس بنابراین بدون نیاز به صورت فله-خرید بزرگ عرضه.

ادعا می کنند: “شما باید با یک فرد آلوده به مدت 10 دقیقه

برای آنفولانزا برخی از بیمارستان دستورالعمل تعریف قرار گرفتن در معرض به عنوان ظرف شش پا را از یک فرد آلوده که عطسه یا سرفه برای 10 دقیقه یا بیشتر طول بکشد. ممکن است به توان و حذف کوتاهتر تعامل و یا حتی با چیدن این ویروس از سطوح آلوده اگر چه این است که تصور می شود کمتر رایج مسیر انتقال می باشد.

ادعا می کنند: “یک واکسن می توان در عرض چند ماه’

دانشمندان سریع از دروازه در آغاز توسعه یک واکسن جدید کروناویروس, کمک های اولیه انتشار این توالی ژنتیکی توسط محققان چینی. توسعه قابل دوام واکسن همچنان apace با چند تیم در حال حاضر تست نامزدها در حیوانات آزمایش. اما افزایشی آزمایشات لازم قبل از تجاری واکسن می تواند نورد هنوز هم طولانی انجام و ضروری به اطمینان حاصل شود که حتی نادر عوارض خال خال. تجاری در دسترس واکسن ظرف یک سال خواهد بود ،

ادعا می کنند: “اگر یک بیماری همه گیر اعلام شده است وجود دارد هیچ چیز بیشتر از ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش’

یک بیماری همه گیر است که به عنوان تعریف شده در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید – اما دقیق آستانه اعلام یک کاملا مبهم است. در عمل اقدامات که نمی خواهد تغییر دهید یا نه یک بیماری همه گیر اعلام شده است. مهار اقدامات نه تنها در مورد از بین بردن این بیماری در دسترس نباشد. به تاخیر انداختن شروع شیوع و یا کاهش اوج بسیار مهم است در اجازه می دهد سیستم های بهداشتی برای مقابله با هجوم ناگهانی از بیماران.

این مقاله اصلاح شد در 2 مارس سال 2020 به گسترش پاسخ مربوط به ماسک صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>