است coronavirus ‘فقط یک سرماخوردگی و یا یک دلیل برای خود قرنطینه? مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به نظر می رسد تقسیم می شود.

بدتر شدن coronavirus شیوع آوردن ملت باعث شده است تا برخی از رئيس جمهور تهمت نزدیک ترین متحدان و دستیاران خود به قرنطینه در صفحه اصلی در حالی که برجسته دیگر حامیان ادامه به حداقل رساندن خطر ،

Ivanka Trump و دادستان کل ویلیام Barr از خانه کار می کرد جمعه کاخ سفید گزارش داد پس از استرالیا وزیر امور پیتر داتون در توییتر اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از توسعه علائم COVID-19. هر دو رئیس جمهور و دادستان کل ملاقات با Dutton در واشنگتن در روز 5 مارس در واشنگتن است.

اما زمانی که مصاحبه جمعه “فاکس و دوستان” آزادی دانشگاه رئیس جمهور و تهمت محرم جری فالول جونیور ساخته شده است که نگرانی در مورد کرونا ويروسی شده اند و پر از شکوفه و استفاده می شود در برابر رئیس جمهور است.

“این فقط عجیب و غریب به من چگونه بسیاری از زیاده. ویروس H1N1 در سال 2009 کشته 17,000 مردم آن آنفولانزا همچنین من فکر می کنم وجود ندارد همان اعتیاد” فالول گفت. “شما فقط نمی بینم آن را در اخبار 24/7 و این باعث می شود شما تعجب می کنم اگر وجود دارد یک دلیل سیاسی برای آن است. شما می دانید که استیضاح کار نمی کند و مولر گزارش کار نمی کند و ماده 25 کار نمی کند, بنابراین شاید در حال حاضر این است که آینده خود را … تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

H1N1 بود غیر منتظره ای بدخیم ویروس آنفولانزا. COVID-19 است نه یک شکل از آنفولانزا.

رئیس جمهور تهمت با آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور (استیو Helber/AP)

فالول و سپس با صدای بلند فکر, آیا coronavirus بود “کریسمس” از کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت چین.

“این واقعا چیزی است که عجیب و غریب وی در ادامه گفت: صدای او خشن از آشکار سرد است.

مجری رادیویی محافظه کار و مدال ریاست جمهوری آزادی گیرنده Rush Limbaugh برای هفته نیز به تصویر کشیدن coronavirus به عنوان چیزی جدی تر از سرماخوردگی.

“این من هستم به شما می گویم که من به شما بگویم — زمانی که من به شما گفتم که این ویروس سرماخوردگی زمانی که من گفت که آن را بر اساس تعداد موارد” Limbaugh گفت: در مارس 11 پخش. “همچنین بر اساس نوع این ویروس است. چرا شما فکر می کنید این است که ‘COVID-19’? این 19th coronavirus. آنها غیر معمول نیست.”

در واقع در حالی که وجود هفت نوع مختلف از coronaviruses است که بر انسان — که برخی از آنها انجام شود خفیف تر علائم سرماخوردگی — COVID-19 کوتاه برای “Coronavirus بیماری 2019” سال این برای اولین بار شناسایی شده است.

یک روز بعد Limbaugh پیشنهاد کرد که “اعتیاد به مواد مخدره” در اطراف coronavirus شد یک فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنان “برای از بین بردن اقتصاد آمریکا به نفع حزب دموکرات است.”

رابرت Jeffress یک تگزاس واعظ شده است که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن قابل رویت ترین انجیلی حامیان همانطور که از روز شنبه برنامه ریزی شده بود برای نگه داشتن یک امضای خود را برای آخرین کتاب “شجاع” در 13,000-صندلی First Baptist megachurch در دالاس در روز یکشنبه.

رادیو شخصیت Rush Limbaugh. (اندرو بیلبائو/AP)

اما پاسخ به این ویروس از مغلوب ساختن پیشی جستن سرسخت ترین مدافعان در کاپیتول هیل شده است به طور قابل توجهی بیشتر محتاط.

سنسور. لیندزی گراهام R-S. C. و تد کروز سناتور تگزاس رفته اند به خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس.

کروز که در تماس با یک فرد آلوده به این ویروس در محافظه کارانه عمل سیاسی, کنفرانس, تمدید خود به قرنطینه در روز جمعه پس از یادگیری او ملاقات کرده بود و زده در دست یک سیاستمدار اسپانیایی در دفتر خود که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من هنوز هم احساس هر گونه علائم. من مشاوره با مقامات پزشکی. اما به همین دلایل من در ابتدا خود-قرنطینه — از فراوانی از احتیاط و همه را به صلح از ذهن من گسترش خود قرنطینه به مارس 17” کروز در بیانیه ای گفت. “COVID-19 جدی است خطر بهداشت عمومی. همه ما باید مقاومت در برابر وحشت و ما باید گوش دادن به پزشکان و علم است. متخصصان پزشکی به ما بگویید اجتماعی فاصله یکی از موثر ترین راه برای جلوگیری از گسترش این ویروس و ما باید در هر مرحله ممکن است برای حفاظت از سلامت و امن است.”

در روز پنج شنبه گراهام اعلام کرد که پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا, او تا به حال تحت یک آزمون برای این ویروس رفته و به خود شده است. گراهام تعامل با دستیار رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. تهمت بود همچنین عکس ایستاده در کنار به رسمی.

در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پل Gosar R-Ariz., Doug Collins, R-Ga., و مت Gaetz R-Fla., باید همه خود قرنطینه.

Gaetz مورد کشیده شده اضافی به دلیل علاقه او به سفر با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی یکی برای جمع آوری کمک در اورلاندو و به نظر می رسید برای مسخره کسانی که تا به حال ابراز نگرانی بیش از این ویروس با پوشیدن یک ماسک ضد گاز در حالی که در محل کار در ساختمان کاپیتول.

یک روز پس از ارسال گاز-ماسک عکس Gaetz در پاسخ به خبر اول مرگ و میر ناشی از کروناویروس در فلوریدا یک فرد زندگی می کردند که در منطقه خود.

“من بسیار غمگین به یاد بگیرند که از اول مرگ و میر در منطقه ما از coronavirus یک غربی Floridian ساکن در شهرستان سانتا رزا. دعاهای ما با خانواده و عزیزان در طول این زمان دشوار” Gaetz در بیانیه ای گفت. “این مهم است که بدانید که این فرد بود و قرنطینه در مدت کوتاهی پس از توسعه علائم” Gaetz در ادامه اضافه میکند: “لطفا ادامه به اقدامات احتیاطی لازم برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به هر گونه بیماری از جمله coronavirus.”

رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور آزمایش نشده برای coronavirus, با توجه به کاخ سفید.

“رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: در یک شنبه بیانیه ای.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • Coronavirus نیروهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سعی کنید ‘مجازی’ مبارزه

  • CPAC برگزار انفجار ‘رسانه هیستری’ بیش از coronavirus

  • مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا علم مشاور به دنبال کمک از کارشناسان بهداشت عمومی در coronavirus پاسخ

  • خواهد coronavirus منجر به مجازی طب انقلاب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de