ایرلند ارائه می دهد استقبال صد هزار – مگر اینکه شما در آمریکا

ایرلند به مدت طولانی استقبال گردشگران آمریکایی با آغوش باز و ایرلندی تهنیت céad míle fáilteمعنای “یک استقبال صد هزار”.

به خصوص استقبال گرم در انتظار بازدید کنندگان که در حال spenders بزرگ و فرزندان خارج از کشور.

اما قبل از Covid-19 تبدیل همه چیز وارونه و آمریکایی ها شد اشیاء از سوء ظن – ناخواسته interlopers از یک کشور که هفته گذشته با پیشی گرفتن چهار میلیون نفر.

برخی از رستوران ها و هتل ها شروع به چرخش به دور ما به بازدید کنندگان در مورد آنها آلوده کارکنان و مشتریان دیگر با coronavirus نگرانی سوخت با افزایش نرخ ابتلا به عفونت در برخی از ایالات آمریکا و ایرلند سهل انگار اجرای قرنطینه.

“این هرگز خوب مدل کسب و کار به نوبه خود به دور بازدید کنندگان اما این نیست در مورد کسب و کار” گفت: Noel کین یک آشپز که به تازگی منع دو گروه از آمریکایی ها از Croí رستوران در ترالی شهرستان کری. “از نقطه نظر اخلاقی این کار درست انجام دهد.”

خواهد بود-شام بستری آنها تا به حال از خود جدا برای 14 روز پس از ورود به ایرلند قانع کننده رد گفت کین. “من گفتم نه. هیچ کینه توزی. آن را قطعا یک ضد آمریکایی کرد.”

کسب و کارهای دیگر به دنبال کت و شلوار برخی آشکارا دیگران با احتیاط.

JP مک ماهون یک سرآشپز و صاحب کاوا Bodega در گلوی آغاز بازجویی گردشگران و تبدیل به دور کسانی که بستری نقض قرنطینه پس از کارکنان خود را احساس “ناراحت کننده” در خدمت یک گروه از تگزاس.

پادشاهان سر میخانه در گلوی و Gregan قلعه هتل در شهرستان کلر توییتی که آنها نیز در حال تبدیل به دور آمریکایی, درست کردن هواپیما.

در شرلویل تسلیم در دوبلین گفت که این ممنوعیت گردشگران آمریکایی – حتی کسانی که به دنبال به قرنطینه در هتل: “دولت توصیه کرده است که میهمانان خارج از کشور باید اقامت در هتل یا مهمانخانه’, که بدان معنی است که دولت خوشحال است که من برای قرار دادن کارکنان در معرض خطر بودن در تماس با این مهمانان است. این است که نه خود انزوا.”

موسسات دیگر ممکن است استفاده از همان سیاست بدون تبلیغات این واقعیت است.

برخی از آمریکایی ها که تلفن هتل ها گفت: وجود در دسترس بودن گفت: پسر Serbin اجرا می شود که یک Facebook گروه برای ما مهاجران در ایرلند. “هنگامی که خود را به ایرلندی, همسر, تماس, اتاق وجود دارد.”

آمریکایی ها که زندگی در ایرلند بودند که فشرده با گردشگران گفت: Serbin, 48, یک کارآفرین مستقر در دوبلین. “من می توانم خودم را در حال اجرا را که اگر من سعی می کنم به کتاب یک هتل است.”

در حالی که این بیماری همه گیر شدت Serbin است مشتاق به بازدید کنندگان ما هر دو. “من فکر نمی کنم آمریکایی ها باید سفر در هر نقطه.”

کنترل مناسب در فرودگاه و اجرای قرنطینه می تواند رفع سرد shouldering او گفت: “دولت باید برای به اجرا درآوردن این در مهاجرت است.”

ایرلند یکی از معدود کشورهای اتحادیه اروپا که هنوز هم اذعان آمریکایی ها. Aer Lingus اجرا می شود پروازهای روزانه به دوبلین از بوستون به شیکاگو و نیویورک. خطوط هوایی آمریکا پرواز از دالاس. برخی از 200-250 مردم پیاده روزانه قطره ای در مقایسه با سال گذشته است.

شرط ورود برای بازدید کنندگان از ایالات متحده و بسیاری از کشورها از جمله بریتانیا است که به خود منزوی برای 14 روز. اما اجرای تکه تکه است بالقوه پاشنه آشیل در ایرلند موفق سرکوب ویروس. فقط 7 درصد از مسافران تماس گرفته و پس از ورود به ایرلند برای بررسی محل سکونت خود را.

Anjuli Ponce, a US social worker who lives in Ireland, says hotels and restaurants have a duty to protect staff and guests.

Anjuli Ponce, 28, یک مددکار اجتماعی از پنسیلوانیا که زندگی در ایرلند پس از 2019 گفت: هتل ها و رستوران ها تا به حال یک وظیفه برای حفاظت از کارکنان و مشتریان اما او مضطرب در تمرکز آمریکایی ها. “فقط به خاطر شما یک لهجه خاص مردم فرض کنیم شما فقط در هواپیما. آن را احساس تبعیض آمیز است.” حساسیت به نظر می رسد بیشترین در نقاط توریستی خارج دوبلین گفت: Ponce.

او نگرانی در مورد آینده سفر به Donegal: “من نمی خواهم مردم را ناراحت کننده بود و نمی خواهید در هر رویارویی است.”

اما برخی می گویند ایرلند صنعت گردشگری خطرات بیگانه حیاتی بازار است. “در اینجا ما می گویند ما می خواهیم به صنعت ما و دوباره در حال اجرا است اما دلیل این که شما یک لهجه خاص ما نمی خواهد به شما خدمت می کنند گفت:” تونی مک ماهون صاحب Bellissimo رستوران در واترفورد. “اگر اقدامات صحیح در محل آن را به ما به قاضی و هیئت منصفه.”

ایرلند خواهد به ما نیاز بازدید کنندگان پس از همه گیر گفت: Niall o’callaghan رئیس انجمن بازدید کننده تجارب و جاذبه. “ما باید بسیار اگاه به نیش کردن دست است که خوراک ما هستند.”

پت Dawson, مدیر اجرایی ایرلندی سفر عوامل ارتباط گفت: آمریکایی ها با توجه به رو به کاهش استقبال. “ما باید بسیار مراقب باشید در مورد چگونه ما رساندن این پیام است. آنها را پر کنید بسیاری از دهان خود را با دلار زمانی که آنها در اینجا هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>