ایرلند انتخابات: برگزاری انتخابات پارلمانی با Sinn Féin آماده به نقش کلیدیرای دهندگان در حال رفتن به پای صندوق های رای در ایرلند پس از پر سر و صدا کلی انتخابات که در طی آن Sinn Féin تا رسید به مشاجره به عنوان یک پتانسیل حزب از دولت است.

حزب جمهوری خواه امید افزایش محبوبیت در میان جوانان شهری و رای دهندگان ترجمه خواهد شد به اندازه کافی پارلمانی دستاوردهای آن را به خود اختصاص خواهد داد و یا یکی از شرکت کنندگان در ایرلند بعدی ائتلاف دولت است.

روز جمعه لئو Varadkar بازی کردن پیش بینی های که وقت خود را به عنوان taoiseach در مورد پایان دادن به دلیل ضرر و زیان بزرگ برای خود حاکم خوب Gael حزب گفت: انتخابات شد “باز”. در این رویداد از یک تار و مار گفت: “مبارزه برای حفظ رهبری خوب Gael و رهبری حزب در مخالفت.

Fianna Fáil اصلی ترین حزب مخالف است نوک ظهور به عنوان بزرگترین حزب قرار دادن آن رهبر Micheál مارتین در موقعیت قطب به خواستگاری احزاب کوچکتر برای تشکیل یک اکثریت پارلمانی و حکم داد.

مراکز رای دهی باز در 7 صبح روز شنبه و در 10ساعت پس از آن که رسانه ها گزارش خواهد شد یک نظرسنجی خروج. شمارش با توجه به شروع روز یکشنبه با نتایج کامل انتظار می رود در روز دوشنبه یا سه شنبه.
Leo Varadkar is confronted in Ennis, County Clare

ساکنان در جزایر خاموش سواحل Galway Mayo و Donegal رای خود را در روز جمعه برای اطمینان از رای گیری خواهد شد که حمل و نقل توسط هلی کوپتر و کشتی و رسیدن به شمارش مراکز در زمان.

مقامات صادر باد و باران هشدار طوفان Ciara بشکه در از اقیانوس اطلس که می تواند بر مشارکت مردم است. ایرلند شش کشور مرحله نهایی مسابقات راگبی با ولز در دوبلین می تواند یکی دیگر از حواس پرتی.

Varadkar, 41, ایرلند, اولین بار, گی, taoiseach امیدوار اقتصاد زمزمه در نزدیکی اشتغال کامل و دست زدن به مبارزه با تروریسم در اروپا کمک خواهد کرد ارائه یک سوم دوره متوالی برای خود مرکز-راست ، اما رای دهندگان خشم و بی خانمانی افزایش اجاره و از هم پاشیده خدمات بهداشت و درمان است و تحت سلطه مبارزات انتخاباتی و سوخت خواستار تغییر دهید.

Fianna Fáil نیز رسید برخی از واکنش شدید به دلیل آن پشتیبانی خوب Gael اقلیت دولت در اعتماد به نفس-و-عرضه معامله باعث اتهاماتی که دو میانه رقبا شامل یک duopoly.

تحت رهبر آن مریم لو مک دونالد, Sinn Féin پس از دوری رای دهندگان به عنوان ایرا جناح سیاسی در طول این مشکلات است tapped میل به چپ جایگزین ارائه خواهد شد که بهتر بهداشت و درمان و مسکن بیشتر مقرون به صرفه.

کوچکتر چپ و احزاب مستقل ترس غرق در Sinn Féin جزر و مد. عمومی تمرکز بر روی نان و کره مسائل به جای بحران آب و هوا نا امید سبزی اما حزب است که هنوز هم امید به دست آوردن کرسی و یک موقعیت در دولت است.

یک نظر سنجی در اوایل این هفته به Sinn Féin 25% پشتیبانی nosing و جلوتر از Fianna Fáil و پیشی خوب Gael که در حال ورشکستگی در سوم. طول نهایی بوم در کبرا های محله در دوبلین, مک دونالد, 50, خواست هواداران برای بازگشت Sinn Féin به عنوان یک “وسیله نقلیه برای تغییر”.

این حزب به طور سنتی underperforms در انتخابات در مقایسه با زمانی که با رای گیری پیش بینی. و آن را به میدان فرستاد فقط 42 کاندیدا برای 160 صندلی زراعت ومالداری ولایت بادغیس Éireann مجلس از پارلمان ایرلند پس از حمایت خواهد شد به طور کامل ترجمه به صندلی.

Sinn Féin همچنین ممکن است ریختن پشتیبانی از زمانی که بدنام 2007 قتل مقصر در ایرا بازگشت به امد و شد زیاد در این هفته مجبور مک دونالد به دوباره روی لینک کلیک کنید با این گروه تروریستی است.

Varadkar, صحبت, طول نهایی بوم در انیس شهرستان کلر سیاسی گفت: تکه تکه شدن می تواند عملکرد “مشکل واقعی” در تشکیل یک دولت بالا بردن شبح از بن بست و یکی دیگر از انتخابات. او و مارتین رد ورود دولت با Sinn Féin; Martin نیز حکومت حاکم با Gael مجسم گزینه برای عملی اکثریت.

Varadkar پیشنهاد Fianna Fáil ممکن است در نهایت تشکیل یک “دو مشکل” پیمان با Sinn Féin. “دو نفر از آنها در رختخواب با هم – است که می تواند ما را عقب,” او گفت:. “بنابراین مردم باید یک تصمیم بزرگ را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>