رهبران ایران هشدار پایین مشارکت مردم در انتخابات را افزایش تهمتایران رهبران ارشد آب گرفتگی رسانه ها با حوا-از-نظرسنجی هشدار که رای ممتنع در روز جمعه انتخابات مجلس – یا از طریق بی تفاوتی و یا به عنوان یک اعتراض – فقط تشویق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گام تا تحریم های اقتصادی علیه تهران است.

یک هفته دوره رسما تحریم مبارزه برای یک صندلی در پنج سال مجلس به پایان رسید در شب چهارشنبه 24 ساعت قبل از رای گیری آغاز شده و در میان برای اولین بار جدی شیوع کروناویروس در ایران.

پنجاه و هشت میلیون ایرانی مجاز به رای دادن در آنچه که دولت ایران ادعا می کند که معیار برای دموکراسی در غرب آسیا اما که بسیاری در غرب اخراج به عنوان یک بازی استادانه درست شده. در روز پنج شنبه به ما اعلام کرد تحریم ها علیه پنج نفر از اعضای شورای نگهبان گفت که همه دامپزشکان مجلس نامزد شد و به جرم انتخاباتی دستکاری.

انتخابات به عنوان یک فرصت واقعی برای محافظه کاران شناخته شده به عنوان “principalists” – به سیمان چنگال خود را بر روی تصرف قدرت توسط کنترل از یکی از آخرین از ایران به نهادهای سیاسی و خارج از کنترل خود.

سیاستمداران اصلاح طلب تقسیم می شوند: برخی به نفع شرکت در دو زمینه که در انتخابات تقلب شده است از طریق جرم رد صلاحیت کاندیداهای اصلاح طلب و مجلس است دندان را به عنوان قانون از جریان اصلاح طلب به رهبری مجلس مسدود شده است توسط شورای. “آخرین مجلس از تلاش برای انجام کاری در مورد زندانیان سیاسی و برای رفتن به بازدید از زندان شد و فقط گفت: برای از بین برود” گفت: یک اصلاح طلب.

اما دیگر اصلاح طلبان اصرار دارند ریسک بیش از حد بالا به ترک زمین کرد.

Mostafa Kavakebian برجسته تهران اصلاح طلب پیچیده مبارزات انتخاباتی خود در بيمارستان شهيد Mo’atamedi یک مجموعه ورزشی در Khazaneh یک اجرا کردن طبقه کارگر محله در جنوب تهران با این ادعا که در آینده از این کشور به عنوان یک نیمه تکثرگرا جمهوری در خطر بود.

به عنوان او را از صعود به ماشین خود را پس از تجمع در مقابل 300 حامیان او هنوز هم شکایت که بیش از حد بسیاری از اصلاح طلبان شده بود رد صلاحیت شده از شورای نگهبان.

احاطه شده توسط خبرنگاران و jostling حامیان او گفت: “اصلاح طلبان “فرار از زمان برای به چالش کشیدن disqualifications” و گفت: کل فرآیند از جمله معیار های که نامزدها می تواند رد صلاحیت مورد نیاز تعمیرات اساسی. خروجی مجلس قانون برای کاهش شورای نگهبان دامنه برای دخالت شده بود مسدود شده توسط شورای نگهبان خود را, او گفت:.

در یک سخنرانی هشدار داد: “اگر مجلس می شود, سیاسی و انحصار نهادهای موازی با مجلس خواهد بود دو برابر در قدرت است. مجلس خواهد بود neutralised و خواه از جنبه های نظام جمهوری اسلامی خواهد بود نشان می دهد.”

او خواست دولت ایران برای جلوگیری از dodging مقصر تمام مشکلات کشور را: “ما نمی خواهد اجازه دهید به معیشت مردم بدتر شده. جوانان ما بیکار هستند و می خواهند شغل و مسکن. ما نباید پنهان کردن این مشکلات و به سادگی با قرار دادن مسئولیت و امریکا و اسرائیل و عربستان است ، من می دانم که آنها به اندازه کافی قدرتمند برای انجام این کارها” .

او در دفاع از خود در دراز مدت حمایت از تعامل با غرب گفت: “هدف ما این است که برای حل موضوع تحریم ها در جهت حل مشکلات اقتصادی مردم است. ما هیچ تمایلی به مذاکره با تروریستی امریکا است که شهادت [فرمانده ایران نیروی قدس سپاه پاسداران] قاسم سلیمانی, اما ما معتقدم که ما باید یک تعامل با جهان است.”

مشخصات

که قاسم سلیمانی?

قاسم سلیمانی کشته شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا اعتصاب در بغداد تبدیل شده بود به خوبی شناخته شده در میان ایرانیان بود و گاهی اوقات مورد بحث به عنوان رئیس جمهور آینده. بسیاری در نظر گرفته سلیمانی بوده است دوم قدرتمند ترین فرد در ایران پشت سر رهبر ایران علی خامنه ای اما مسلما جلوتر از رئیس جمهور حسن روحانی. او فرمانده سپاه قدس نخبگان خارجی بال از ایران سپاه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین شده به عنوان یک ترور سازمان در ماه آوریل سال گذشته است.

او متولد Rabor یک شهر در شرق ایران و مجبور به سفر به شهرستان همسایه در سن 13 سالگی و کار به پرداخت پدرش بدهی های خود به دولت را از شاه. در زمان شاه سقوط کرد و در سال 1979 سلیمانی متعهد شد به روحانیت حکومت آیت الله خمینی پیوست و پاسداران این نیروی شبه نظامی به منظور جلوگیری از کودتا علیه به تازگی اعلام کرد جمهوری اسلامی.

در عرض دو سال او را به جلو به مبارزه در جنگ در برابر تهاجم ارتش عراق. او به سرعت خود متمایز به خصوص برای جسارت شناسایی ماموریت های پشت عراق خطوط و جنگ نیز خود را به او داد اولین تماس با شبه نظامیان خارجی از نوع او را به خوب بکار بردن اثر مخرب در دهه های آینده.

توسط این زمان دولت عراق کاهش یافت و در سال 2003 سلیمانی رئیس سپاه قدس و متهم به حمایت از شبه نظامیان شیعه که به کشته شدن هزاران غیر نظامی عراقی و نیروهای ائتلاف. به عنوان مبارزه خروشان در عراق, خیابان سلیمانی, مبارزه سایه جنگ با آمریکا برای نفوذ بر جدید عراق به رهبری است.

یک بار توضیح داده شده توسط آمریکا فرمانده دیوید پتریوس به عنوان “واقعا بد رقم’, سلیمانی نقش تعیین کننده در خرد کردن تظاهرات خیابانی در ایران در سال 2009. در ماه های اخیر شیوع مخالفت های مردمی در لبنان و عراق و ایران شد و دوباره قرار دادن فشار بر روی هلال احمر از نفوذ او صرف دو دهه گذشته ساخت. خشونت سرکوب تظاهرات در بغداد بودند مقصر شبه نظامیان تحت تاثیر و نفوذ او.

هجده ماه قبل از مرگش سلیمانی صادر کرده است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک هشدار تکون دادن انگشت و لباس پوشیدن و در روغن زیتون و خستگی. “شما شروع جنگ اما ما شد.”

مایکل صفی


عکس: مهدی قاسمی/AFP

بسیاری از کسانی که دفاع ممتنع به ناامیدی و اعتراف آنها شده است بیش از حد خوش بین در مورد تغییر که می توان تحت سازش ناپذیر آیت الله علی خامنه ای ،

در عین حال برخی از آمار و ارقام در دولت عصبی هستند از ترس این که شورای نگهبان ممکن است ضربه خود را در پا و افسرده مشارکت مردم در مناطق شهری با رفتن خیلی بیشتر از حد نرمال در debarring بسیاری از برجسته اصلاح طلبان.

به عنوان یک نتیجه میهنی تماس برای رای دادن به شکست غرب آمد از هر لایه از دولت ایران – نظامی و سیاسی و مذهبی.

Hesameddin آشنا یک مشاور ارشد رئیس جمهور حسن روحانی گفت که مردم عصبانی ممکن است احساس ممتنع “را فقط لطفا ایران را دشمنان و منجر به افزایش تحریم ها افزایش احتمال تهاجم نظامی بزرگتر بودجه برای استخدام ضد ایرانی رسانه های کاهش ملی انعطاف پذیری و کاهش سیاسی قدرت چانه زنی”.

خامنه ای هشدار داد که “دوستان و دشمن در حال تماشای برای نتایج انتخابات”. وی گفت: دشمنان می خواستم برای دیدن آنچه که تا به حال شده است در نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های “حداکثر فشار اقتصادی”. او گفت: آن را نه فقط یک ایرانی “ملی و انقلابی وظیفه برای رای دادن اما مذهبی”.

حتی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه همچنین گفت: بزرگ مردم در انتخابات تقویت خواهد کرد ایران دیپلماتیک, اگر چه او گفت که او ترجیح داده اند به دیده یک انتخاب گسترده تر از نامزدها.

یک مشارکت زیر 50 درصد احتمالا unnerve رژیم و آشکار disenchantment با یک ظاهرا بی اثر پارلمان.

در 10 انتخابات پارلمانی پس از انقلاب 1979 مردم در انتخابات به اوج خود رسید و در 71 درصد در سال 2006. کمترین درصد مشارکت در انتخابات شد 51 درصد در سال 2004 به طور متوسط به بیش از 62 درصد.

Abbasali Kadkhodaei سخنگوی شورای نگهبان پیش بینی حضور بیش از 50 ٪ اگر چه برخی می گویند میزان مشارکت در اصلاح طلب فکر شهرستانها مانند سرمایه می تواند یک derisory 30%

در این دوره از یک ساعته کنفرانس مطبوعاتی در مخمل خواب دار شمال تهران, هتل Kadkhodaei شد به طور مستقیم به چالش کشیده در مورد رفع این انتخابات است. سوال پس از سوال از داخلی و خارجی و خبرنگاران متمرکز چرا او رد صلاحیت بسیاری از اصلاح طلبان. هیچ یک از سوال شده بود vetted در پیشبرد.

پوست کلفت طول و عملا از نظر پنهان توسط یک سرباز پیاده از میکروفن او اصرار شورا “است نه سیاسی باشگاه و به سادگی زیر نامه ای از قانون آن را به عنوان تا به حال در انتخابات قبلی”. او گفت: آن را تا به نامزدها را هر دلیلی آنها رد شده بود.

پرسید که آیا “یک اسب مسابقه تمایل به تولید کمتر بهره در نتیجه مسابقه” او گفت این بود که مربوط به مقایسه این استدلال وجود دارد “بسیاری از احزاب سیاسی که از آن می تواند رای دهندگان را انتخاب کنید”.

اما رد کاندیداهای اصلاح طلب گفت: نامه رد شد به صراحت سیاسی با استناد به مسائلی مانند وفاداری خود را به رهبر ایران و یا نگرش خود را نسبت به حجاب. “آنها آنقدر متکبر هستند که واقعا نمی پنهان کردن آنچه که آنها انجام می دهند” یکی از فعالان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im