ایران کارخانه باعث می شود آمریکا و اسرائیل پرچم برای سوزاندن

1 / 32

ایران کارخانه باعث می شود آمریکا و اسرائیل پرچم برای سوزاندن

بزرگ پرچم کارخانه ایجاد متحده و اسرائیل پرچم های ایران در اعتراض به سوزاندن در شهرستان خمين

خمين ایران (ایسنا) – کسب و کار پررونق است در ایران بزرگترین پرچم کارخانه است که باعث می شود آمریکا و انگلیس و اسرائیل پرچم های ایران در اعتراض به سوزاندن.

در کارخانه ای در شهر خمين در جنوب تهران به زنان و مردان جوان چاپ پرچم با دست و سپس آنها را تحمل کنید تا خشک شود. کارخانه تولید حدود 2000 آمریکا و اسرائیل پرچم یک ماه در آن شلوغ ترین دوره و بیش از 1.5 میلیون فوت مربع از پرچم یک سال است.

تنش بین ایالات متحده و ایران باید به بالاترین سطح در چند دهه پس از بالا ايراني, فرمانده نظامی قاسم سلیمانی کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد در Jan. 3, باعث, ایران به مقابله به مثل با حمله موشکی علیه آمریکا پایگاه در عراق روز بعد.

در حمایت دولت تظاهرات و اعتراضات در ایران تظاهر کنندگان به طور منظم به سوزاندن پرچم اسرائیل و آمریکا و انگلیس.

قاسم Ghanjani که صاحب دیبا پرچم پرچم کارخانه گفت: “ما هیچ مشکلی با آمریکا و انگلیس مردم است. ما (a) مشکل خود را با فرمانداران. ما (a) مشکل خود را با رئیس جمهور با سیاست های اشتباه آنها داشته باشد.”

“مردم آمریکا و اسرائیل می دانند که ما هیچ مشکلی با آنها. اگر مردم سوزاندن پرچم این کشور در تظاهرات آن است که تنها برای نشان دادن اعتراض خود.”

رضایی یک مدیر کنترل کیفیت که کاهش یافته است به نام گفت: “در مقایسه با قسمت اقدامات ایالات متحده مانند ژنرال سلیمانی را ترور, این (سوزاندن یک پرچم آمریکا) است که حداقل چیزی که در برابر آنها. این حداقل است که می تواند انجام شود.”

برای تندروهای ضد آمریکایی تمایلات همواره مرکزی برای انقلاب اسلامی و ایران مذهبی حاکمان در ادامه به محکوم کردن ایالات متحده آمریکا به عنوان شیطان بزرگ.

در ماه نوامبر گذشته, اما بسیاری از ایرانیان به خیابانها برای اعتراض علیه این کشور مقامات و شعار “ما دشمن است و آمریکا دشمن ما است در اینجا.”

در طول اعتراضات در این ماه که پس از فوران تهران belatedly بستری تیراندازی کردن یک هواپیمای مسافربری با, اشتباه, جوان تظاهرکنندگان در تهران حاضر به مرحله روی پرچم آمریکا نقاشی در خیابان.

(ویرایش شده توسط الکساندرا هادسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>