ایران هرگز درخواست آمریکا برای coronavirus راهنما: رسمی

گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در ایران

دبی (ایسنا) – ایران هرگز درخواست ایالات متحده برای کمک در مبارزه با کروناویروس جدید, سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی روز دوشنبه گفت:.

آیت الله علی خامنه ای را رد کرده است ارائه می دهد از واشنگتن کمک های بشردوستانه ایران به کشور خاورمیانه تا کنون بدترین تحت تاثیر coronavirus با 3,739 مرگ و میر و 60,500 افراد آلوده با توجه به آخرین آمار در روز دوشنبه.

“ایران هرگز نمی خواست و نمی خواهد درخواست امریکا برای کمک به تهران در مبارزه با شیوع … اما امریکا باید رفع تمام آن غیر قانونی و یک جانبه تحریم های ایران” موسوی گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

تنش بین دو کشور شده اند بالا پس از 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترک 2015 توافقنامه ای است که لغو تحریم های ایران در ازای محدودیت هایی برای برنامه هسته ای آن. واشنگتن reimposed گفت که ایران فلج اقتصاد ایران.

مقامات ایران می گویند تحریم های ایالات متحده را مختل تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع اصرار کشورهای دیگر و سازمان ملل متحد به درخواست های ایالات متحده برای بلند کردن آنها را.

“آنها (ایالات متحده) در حال تلاش برای وادار کردن تهران به قبول مذاکره با آمریکا” موسوي گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایران بود که به اندازه کافی قوی نیست و می خواهد به درخواست “حداکثر فشار” بر ایران برای پذیرش سخت تر محدودیت هایی را برای آن سر برنامه هسته ای توقف آن موشک بالستیک کار و پایان آن پشتیبانی از پروکسی نیروها در خاورمیانه است. ایران می گوید که مذاکره نمی کنند مگر اینکه واشنگتن مشهد.

فرانسه و آلمان و انگلیس صادر پزشکی کالا به ایران در اولین معامله انجام شده تحت Instex یک مکانیزم تجارت راه اندازی برای داد و ستد کالاهای بشردوستانه و مواد غذایی پس از عقب نشینی ایالات متحده از ایران و آلمان گفت: در هفته گذشته.

این گام های اولیه را برای اجرای این Instex سیستم مثبت است اما کافی نیست, رئیس جمهور ایران حسن روحانی گفت: رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی, با توجه به مطبوعات و تلویزیون.

به طور جداگانه آیت الله خامنه ای مورد تایید خروج از یک میلیارد یورو از ایران ثروت صندوق برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی روحانی وب سایت رسمی گفت.

(نوشتن توسط پریسا حافظی; گزارش های اضافی توسط بابک Dehghanpisheh; ویرایش توسط دیوید گودمن و جایلز Elgood)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>