ایران هشدار ویروس می تواند کشتن ‘میلیون’ در جمهوری اسلامی

تهران (AP) — ایران صادر شده ترین آن وخیم هشدار در عین حال روز شنبه در مورد جدید کروناویروس ravaging کشور نشان می دهد “میلیون ها نفر” می میرند در جمهوری اسلامی اگر مردم در حفظ و سفر و نادیده گرفتن سلامت راهنمایی.

یک تلویزیون دولتی روزنامه نگار که او نیز پزشکی, دکتر, داد, هشدار تنها چند ساعت پس از hard-خط شیعه وفادار در دوشنبه شب تحت فشار قرار دادند و راه خود را به حیاط اصلی عالیات بودند که در نهایت بسته به علت ویروس. آیت الله خامنه ای با صدور احکام منع “غیر ضروری” سفر می کند.

تقریبا 9 بیرون از 10 از بیش از 18,000 تایید موارد این ویروس در خاورمیانه از ایران می آیند که در آن مقامات برای روز خطر شیوع بیماری مطرح میشود. مقامات اجرا چک جدید برای مردم در تلاش برای ترک شهرهای بزرگ پیش از نوروز, نوروز در روز جمعه اما تردید کرده اند به قرنطینه این مناطق است.

مرگ و میر در ایران شاهد یکی دیگر از 13 درصد افزایش روز سه شنبه. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: این ویروس تا به حال به کشته شدن 135 بیشتر مردم به افزایش مجموع به 988 میان بیش از 16000 موارد است.

اردن اعلام وضعیت اضطراری ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و اسرائیل صادر شده خود دستورالعمل های دقیق.

اکثر افراد آلوده تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و در عرض چند هفته بهبود می یابند. اما این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش مردم با هیچ نشانه قابل رویت. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

در اعلام جدید هشدار دولت ایران, روزنامه نگار تلویزیون دکتر Afruz اسلامی ذکر یک مطالعه توسط تهران را معتبر دانشگاه صنعتی شریف که ارائه سه سناریو: اگر مردم همکاری به طور کامل در حال حاضر ایران را ببینید 120,000 عفونت و 12000 مرگ و میر قبل از وقوع است; اگر آنها را رسانه همکاری وجود خواهد داشت 300,000 موارد و 110,000 مرگ و میر.

اما اگر افراد موفق به دنبال هر گونه راهنمایی, آن می تواند به سقوط ایران در حال حاضر تیره و تار سیستم پزشکی اسلامی گفت. اگر “امکانات پزشکی کافی وجود خواهد داشت 4 میلیون نفر و 3.5 میلیون نفر خواهد مرد” او گفت:.

اسلامی نشده چه معیارهای مطالعه استفاده می شود اما حتی گزارش آن در ایران را شدیدا کنترل رسانه های دولتی نشان از یک تغییر عمده برای کشوری که مقامات تا به حال برای روز محروم به شدت از بحران است.

تاکید این ضرورت بود که این فتوا صادر شده توسط خامنه ای که ممنوع “غیر ضروری” سفر می کند. این می آید به عنوان عمومی نادیده گرفته هشدارهای مکرر و درخواست از نیروهای امنیتی. چنین فرمان نادر است که توسط خامنه ای که حرف آخر را در همه امور خارجه.

برخی از رسانه های ایران, بعد خامنه ای گفت: تا به حال با صدور فتوا هر چند semiofficial اخبار سازمان های معتقد به نزدیک شبه نظامی سپاه پاسداران گفت: منظور ساخته شده بود.

اواخر شب دوشنبه عصبانی جمعیت هجوم به حیاط از حرم امام رضا در مشهد و فاطمه معصومه حرم در قم. بسیاری از مردم بازدید از حرم در قم 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته لمس کردن و بوسیدن حرم.است که نگرانی مقامات بهداشتی که برای هفته ها می خواستند ایران را روحانیت شیعه به آنها نزدیک است.

تلویزیون دولتی اعلام کرده بود بسته شدن در روز قبل از آن جرقه تظاهرات.

“ما در اینجا به می گویند که تهران است لعنت به اشتباه به انجام این کار!” یکی شیعه و فریاد زد: روحانی در حرم در مشهد با توجه به ویدیو های آنلاین. دیگران پیوست و او را در شعار: “وزیر بهداشت است لعنت به اشتباه به انجام این کار رئیس جمهور است لعنت به اشتباه به انجام این کار!”

پلیس بعد از پراکنده جمعیت و دستگیری. مقامات مذهبی و برجسته حوزه علميه قم به نام تظاهرات “توهین” به حرم.

ایران عالیات قرعه کشی زائران شیعه از سراسر احتمال کمک به ویروس ” منطقه ای گسترش یافته است. عربستان سعودی بسته کردن اسلام مقدس ترین سایت و در روز سه شنبه گفت: این امر توقف جمعی نماز جمعه در این پادشاهی است.

رئیس جمهور حسن روحانی گفت که با وجود تعطیلی “روح ما نزدیک تر است به پرستاران بیش از در هر زمان.”

تلویزیون دولتی گزارش داد تیم مستقر شدند به صفحه نمایش مسافران ترک شهرهای بزرگ در 13 استان کشور از جمله پایتخت تهران. اما ایران دارای 31 استان و مقامات سعی کرده اند برای قفل کردن کشور راه متحدان آن در عراق و لبنان انجام داده اند.

تیم بررسی مسافران و ارسال آن با تب به مراکز قرنطینه. ایران بوده است ترغیب مردم به ماندن در خانه اما بسیاری از نادیده گرفتن تماس است.

در آشکار تلاش و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ایران منتشر کرده است 85,000 زندانیان به طور موقت ترک سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت. این تعداد شامل نیمی از “امنیت مربوط به” زندانیان گفت: بدون توضیح. کشورهای غربی باید از خواست ایران برای آزادی دو تبعه و دیگران ادعا آنها استفاده می شود به عنوان تراشه چانه زنی در مذاکرات است.

در میان کسانی منتشر شده است که محمد حسین کروبی پسر رهبر مخالفان مهدی کروبی بود که در زندان برای نزدیک به دو ماه.

همچنین به طور موقت آزاد شد نازنین Zaghari-Ratcliffe, یک ایرانی-بریتانیایی تیم ملی زمانی برگزار می شود در سطح بین المللی با انتقاد از اتهامات عنوان شده علیه. Zaghari-Ratcliffe, که با این نسخهها کار برای خیریه بنیاد تامسون رویترز دستگیر شد در سال 2016 به اتهام تلاش برای سرنگونی دولت در حالی که سفر با کودک نو پا خود را است.

در اردن ملک عبدالله دوم با فرمان سلطنتی اعلام اضطراری ملی بیش از شیوع ویروس که اجازه می دهد تا تعلیق قوانین و کمک های مالی قدرت بیشتری به دولت برای محدود کردن تجمعات و بازداشت.

نیروهای نظامی در خارج از اردن در شهرهای بزرگ برای جلوگیری از سفر روزنامه ها دستور داده شد برای جلوگیری از انتشار تجمع بیش از 10 نفر ممنوع و یک منطقه قرنطینه تاسیس شد در دریای مرده هتل ها. آن را نیز متوقف تمام بخش خصوصی کار می کنند و حمل و نقل عمومی نیز هست.

مصر که دارای 196 مورد تأیید ویروس و شش مرگ و میر اعلام فوری خاموش کردن تمام سالن های سینما در سراسر جهان در پرجمعیت ترین کشور است.

همچنین قفل کردن دریای سرخ استان که شامل رفت و آمد مکرر شهر غردقه. مقامات منع کارگران در همه مکان های توریستی و هتل ها و بازارها و رستوران ها از ترک استان و تحمیل 14 روز در قرنطینه با توجه به سند از فرمانداری به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

در عمان, سلطان اعلام کرد هر کسی که از خارج از کشور خواهد بود موضوع را به قرنطینه.

اسرائیل در وزارت دفاع در نظر دارد به استفاده از نزدیک خالی هتل ها به عنوان مراکز بازیابی برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. اسرائیل همچنین از شهروندان خواست به ماندن در خانه بسته شدن پارک ها و موزه ها و کتابخانه ها سواحل و دیگر اماکن عمومی.

در سوریه تمام باشگاه های ورزشی فیلم و تئاتر و کنسرت و تئاتر و همچنین سالن های مورد استفاده برای مراسم عروسی و یا مجالس ترحیم دستور داده شد بسته در دمشق و همه رستوران ها و مغازه ها در سراسر کشور دستور داده شد بسته شده است. سوریه می گوید که هیچ موردی از ویروس.

پاکستان تعداد coronavirus موارد رز به 237 اگر چه هیچ مرگ و میر گزارش شده است. دولت منتقدان را سرزنش نامناسب مرز نمایش برای هزاران نفر از زائران از بازگشت از ایران در این ماه است.

نخست وزیر عمران خان هشدار داد که این بیماری گسترش می یابد اما گفت: “نباید اخم به عنوان بسیاری از مردم به راحتی بهبود می یابند.”

___

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی. آسوشیتد پرس نویسندگان مهدی فتاحی در تهران, آرن هلر در اورشلیم عمر Akour در عمان, اردن, باسم Mroue در بیروت و Samy Magdy در مصر کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im