ایران رونمایی موشک های بالستیک, ‘نسل جدید موتورهای

ایران می گوید آن هوافضا فعالیت های صلح آمیز هستند اما واشنگتن ادعا می کند که تهران موشک بالستیک برنامه یک “بی ثباتی رفتار” در منطقه (AFP Photo/SHAIGAN)

تهران (AFP) – ایران, سپاه پاسداران رونمایی یکشنبه کوتاه برد بالستیک موشکی است که به گفته آنها می تواند توسط یک “نسل جدید” از موتورهای طراحی شده برای قرار دادن ماهواره به مدار است.

سپاه در Sepahnews سایت گفت: Raad-500 موشک مجهز شد جدید Zoheir موتورهای ساخته شده از مواد کامپوزیت سبک تر از قبل جراحی ،

همچنین پرده برداری از سلمان موتورهای ساخته شده از مواد مشابه اما با یک “نازل متحرک” برای تحویل ماهواره به فضا است.

این رعد بود “نسل جدید موشک است که نیمی از وزن یک Fateh-110 موشک اما با 200 کیلومتر بیشتر از محدوده” به آن اضافه شده است.

این Fateh-110 بالستیک زمین به زمین موشک برای اولین بار پرده برداری کرد در سال 2002. آخرین نسل طیف وسیعی از 300 کیلومتر (186 مایل).

پاسداران انقلاب اسلامی فرمانده کل سپاه سرلشگر حسین سلامی پرده برداری از موشک و موتور در کنار سپاه هوافضا رئیس سرتیپ امیرعلی حاجی زاده.

“پیچیده دستاوردهای خونریزی لبه فن آوری جهانی است که پرده برداری شد امروز ما کلید برای ورود به فضای” سلامی گفت.

سلامی با اشاره به متحرک نازل بر روی موتور جدید مجاز “فیلیپ فراتر از جو” و به مبلغ یک “جهش در مدرن فن آوری موشکی”.

فن آوری های جدید ساخته شده است که موشک های “ارزان تر و سبک تر و سریع تر و دقیق تر” می تواند اعمال می شود به تمام موشکی ایران کلاس های او اضافه شده است.

تنش بین ایران و قوس دشمن ایالات متحده افزایش یافت و از ماه مه سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران که تهران ارائه شده ایران در ازای محدودیت هایی را برای جلوگیری از آن دستیابی به سلاح های هسته ای.

واشنگتن می گوید که به دنبال مهار ایران موشک بالستیک برنامه به عنوان به خوبی به عنوان آن “بی ثباتی رفتار” در منطقه است.

آن را پس از سیلی فلج کننده تحریم ها علیه ایران به عنوان بخشی از آن “حداکثر فشار” کمپین با تهران و ضربه به عقب به تدریج عقب تعهدات به ایران.

آمریکا نیز نگرانی در گذشته در مورد ایران و برنامه های ماهواره ای گفت: برای راه اندازی یک موشک حامل در ژانویه 2019 به میزان تخطی از محدودیت هایی در توسعه آن از موشک های بالستیک.

ایران مدعی آن است به هیچ وجه قصد دستیابی به سلاح های هسته ای و می گوید آن هوافضا فعالیت های صلح آمیز و مطابق با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>