ایران آماده سایت برای پرتاب ماهواره است که آمریکا لینک کلیک کنید برای موشک های بالستیک

فایل عکس: یک ایرانی پرچم flutters در مقابل مقر آژانس در وین

دبی (ایسنا) – ایران در حال آماده سازی یک سایت برای راه اندازی یک ماهواره و یک دولت وزیر گفت: روز دوشنبه برجسته برنامه ایالات متحده می گوید که یک پوشش برای موشک های بالستیک توسعه است.

“بله یک سایت در حال آماده شدن برای قرار دادن ظفر ماهواره به مدار” وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محمد جواد آذری-جهرمی توییتی.

این پست شامل یک لینک به یک داستان توسط ایالات متحده پخش رادیو عمومی ملی اشاره کرد که تصاویر ماهواره ای پیشنهاد جمهوری اسلامی برای آماده سازی فضا راه اندازی. ایران تا به حال حداقل دو شکست خورده ماهواره ای راه اندازی در سال گذشته است.

بعد از ظفر ماهواره قرار است در مدار یک جدول زمانی نهایی شده برای راه اندازی پنج وزیر گفت.

ایالات متحده نگرانی های دوربرد بالستیک تکنولوژی مورد استفاده به قرار دادن ماهواره به مدار نیز می تواند مورد استفاده برای پرتاب کلاهک هسته ای است.

تهران را انکار می کند آمریکا اتهام است که چنین فعالیت هایی است که یک پوشش برای موشک های بالستیک و توسعه می گوید که هرگز به دنبال توسعه سلاح های هسته ای.

دولت آمریکا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن reimposed تحریم ایران زیر واشنگتن 2018 خروج از یک توافق بین المللی طراحی شده برای قرار دادن محدودیت بر برنامه هسته ای ایران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایران نمی تواند به اندازه کافی دور و هم شامل اعمال محدودیت بر برنامه موشکی ایران و حمایت از پروکسی در منطقه خاور میانه است.

تنش ها را به بالاترین سطح در چند دهه بین ایران و ایالات متحده آمریکا پس از بالا ايراني, فرمانده نظامی قاسم سلیمانی کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد در Jan. 3, باعث, ایران به مقابله به مثل با حمله موشکی علیه آمریکا پایگاه در عراق روز بعد.

ایران راه اندازی اولین ماهواره امید (امید) در سال 2009 و Rasad (مشاهده) ماهواره به مدار فرستاده شده در ماه ژوئن سال 2011. تهران گفت: در سال 2012 است که آن را تا به حال با موفقیت قرار داده و سوم آن در داخل کشور ساخته شده ماهواره نوید (وعده) به مدار.

(گزارش شده توسط بابک Dehghanpisheh; ویرایش توسط گرانت McCool)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>