دریایی ایران حادثه گفت: به کشتن حداقل 19 در طی ورزش

یک ایرانی نیروی دریایی کشتی براثر اصابت یک موشک شلیک شده از یک کشتی دیگر در طول یک تمرین نظامی در دریای عمان روز یکشنبه ظاهری دوستانه-آتش قسمت چپ که حداقل 19 کشته, ایران, نیروی دریایی ارتش گفت.

رسمی جزئیات این حادثه بودند اندک و نیروی دریایی گفت که 15 نفر دیگر مجروح شدند. اما چهار نفر با آگاهی از این حادثه گفت که کشتی شناسایی به عنوان قایق موشک شهرستان کنارک طی شد آمار و غرق شده توسط یک موشک از روی ناوچه جماران اشتباه. آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه از مقامات ایرانی.

“دامنه این حادثه در دست بررسی است و توسط کارشناسان” ایران نیروی دریایی ارتش در بیانیه ای گفت.

نظامی ایران تحت شدید جهانی موشکافی پس از اشتباه دیگر با موشک: در ماه ژانویه, ایران انقلابی سپاه پاسداران سقوط هواپیمای خطوط هوایی اوکراین هواپیمای مسافربری با موشک های کشتار 176 پردازنده. پس از آن مقصر این حادثه خطای انسانی در یک شب که آن را راه اندازی موشک های بالستیک در یک پایگاه نظامی آمریکا در عراق در اقدامی تلافی جویانه از ترور یک ژنرال.

ایران نیز مبارزه با شیوع شدید این بیماری همه گیر کوروناویروس ترک اعتماد بین دولت و در تمام زمان کم است. ایرانیان را مقصر دولت برای اجرای اولیه مستند به مبارزه با ویروس ها و عدم شفاف در مورد تعداد افراد آلوده.

گزارش از آخرین بدبختی درو انتقاد از دولت در رسانه های اجتماعی.

“شلیک در اهداف خود اعم از نظامی یا عمران در یک فضای کوتاه از زمان است و نه خطای انسانی. این یک شکست فاجعه بار مدیریت و فرماندهی ایم” مازیار خسروی, یک روزنامه نگار در تراز وسط قرار دارد با سیاستمداران اصلاح طلب.

دوستانه-آتش مورد رخ داده در بعد از ظهر یکشنبه در دریای عمان در نزدیکی ایران شهرستان بندر جاسک. ایران به طور معمول انجام تمرینات نظامی در خلیج فارس و دریای عمان با دو هدف: تست جدید در داخل کشور تولید تجهیزات و نمایشگاه های نظامی خود را به عنوان ممکن است به تنش ها بین واشنگتن و تهران تشدید می شود و خطر درگیری نظامی در یمن ،

ماه گذشته رئیس جمهور تهمت توییتی که او دستور نیروی دریایی ایالات متحده به ساقه در ایران قایق اگر آنها مورد آزار و اذیت کشتی های آمریکایی در خلیج فارس. ایران را تهدید به مقابله به مثل اگر آن را تحت حمله است.

پس آقای تهمت, صدای جیر جیر, ایران است قرار داده شده خود دفاع هوایی نیروهای در بالاترین هشدار و نقل مکان آنها را به موقعیت های همراه آن در سواحل جنوبی خلیج فارس با توجه به یک ایرانی استراتژیست نظامی.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا خطای انسانی یا تجهیزات معیوب درگیر شد در روز یکشنبه تصادف.

اجساد مردگان گرفته شد به یک بیمارستان در جنوب بندر شهر چابهار و جستجو و نجات ماموریت جریان بود برای پیدا کردن حداقل 20 دیگر اعضای خدمه هنوز هم از دست رفته مردم آشنا با این حادثه گفت:.

“این حادثه بسیار غم انگیز برای همه ما ایم” سید محمد رضوی برجسته مشاور رسانه ای سیاستمداران محافظه کار از جمله محمد سجاد قالیباف ورودی مجلس و سابق سپاه پاسداران فرمانده.

این شهرستان کنارک طی شد و آمار آن را به عنوان هدایت یک هدف به دریا به کمک جماران آزمون آتش موشکی به گفته آقای رضوی و تلگراف کانال وابسته به سپاه پاسداران است.

این شهرستان کنارک طی تا به حال به اندازه کافی خود را به فاصله از هدف زمانی که موشک شلیک شد. به جای برخورد به هدف این موشک ناودان به دم شهرستان کنارک طی سال با توجه به تلگرام کانال به نام SepahCybery و آقای رضوی.

از جماران در نظر گرفته شده است یکی از افتخارات ایران ناوگان, و یک پیروزی وطنی نیروی دریایی فن آوری است. رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای, افتتاح جماران در سال 2010 در ظاهر غیر معمول پردازنده کشتی.

کارشناسان نظامی گفت که روز یکشنبه قسمت معناداری شکست برای ایران نیروی دریایی و جاه طلبی های خود را به پروژه خود را به عنوان یک قدرت بازیکن در خلیج فارس و فراتر از آن. همراه با سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری را تضعیف تلاش های ایران برای حضور نظامی خود را به عنوان یک نیروی قادر به مقابله با ایالات متحده و متحدان منطقه ای آنها گفت.

“این واقعا نشان داد که وضعیت ایران هنوز خطرناک است چرا که حوادث و محاسبات غلط می تواند رخ دهد” گفت: Fabian Hinz, یک کارشناس نظامی ایران در Middlebury موسسه مطالعات بین المللی در شهرستان مونتری. “این کار به شما اعتماد به نفس در مورد ثبات خلیج فارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im