ایران furloughs زندانی US Navy دامپزشک در میان ویروس نگرانی

واشنگتن (AP) — ایران اعطا پزشکی کردند به نیروی دریایی ایالات متحده کهنه که زندانی شده در بیش از یک سال از دولت مایک Pompeo پنج شنبه اعلام کرد.

مایکل سفید از ایمپریال بیچ کالیفرنیا است که در حال حاضر در بازداشت سفارت سوئیس و باید در ایران باقی می ماند به عنوان یک بیماری خود را کردند که اعطا شد که جمهوری اسلامی با این نسخهها کار برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. دولت ایالات متحده به دنبال کامل خود نسخه Pompeo گفت: به عنوان او به نام ایران نسبت به دیگر آمریکایی که باقی می ماند زندانی وجود دارد.

یک سخنگوی سفید خانواده گفت: خانواده بود ممنون به دولت ایران برای “موقت بشردوستانه گام.”

“ما همچنان به اصرار آنها را به انتشار Michael بدون قید و شرط به طوری که او می تواند بازگشت به ایالات متحده برای دریافت پیشرفته مراقبت های پزشکی او نیاز دارد” سخنگوی جان فرانکها در بیانیه ای گفت.

ایران اعطا کرده است به طور موقت آزاد به ده ها هزار نفر از زندانیان در هفته های اخیر به تلاش برای شامل یک ویروس است که مقامات ترس می تواند کشتن میلیون ها نفر در کشور است.

سفید که زندانی شده بود پس از ماه جولای 2018 شد از دیدن یک دوست دختر در ایران, زمانی که او دستگیر شد و بعدها به اتهام توهین به رهبر ایران و ارسال اطلاعات خصوصی. او محکوم به 10 سال زندان هر چند وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت که او در خدمت به 13 سال حبس.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در این ماه سفید را به نام ایران برای آزادی فوری او پسر گفت: او به ویژه نگران خود را به خوبی بودن چون او شده است, مبارزه با سرطان است.

ایران در این هفته صادر شده ترین آن وخیم هشدار در مورد شیوع و گفت میلیون ها نفر می میرند در جمهوری اسلامی اگر مردم در حفظ و سفر و نادیده گرفتن سلامت راهنمایی. تقریبا 9 بیرون از 10 از 18000-به علاوه موارد تایید شده از این ویروس در خاورمیانه از ایران می آیند.

روز جمعه در اطلاعیه ای ایران منتشر شده بود 85,000 زندانیان به طور موقت ترک از جمله نازنین Zaghari-Ratcliffe, یک ایرانی-بریتانیایی تیم ملی زمانی برگزار می شود در سطح بین المللی با انتقاد از اتهامات عنوان شده علیه.

دستگاه قضایی ایران در این هفته محروم کردند درخواست برای سیامک نمازی یک ایرانی-آمریکایی ملی به اعدام محکوم شده همراه با پدر خود Baquer سابق نماینده سازمان ملل از کودکان سازمان یونیسف همکاری با دشمن و قدرت. Baquer نمازی در حال حاضر در زندان کردند ، اما Namazis می گویند او همچنان قادر به ترک ایران.

Pompeo در روز پنج شنبه خواستار آزادی دلایل انسان دوستانه از Namazis و همچنین از مراد Tahbaz بود که بخشی از یک گروه از فعالان محیط زیست محکوم ماه گذشته در جاسوسی اتهامات عنوان شده علیه.

Pompeo همچنین از ایران خواست به “افتخار تعهد آن ساخته شده است به کار با ایالات متحده برای بازگشت رابرت لوینسون.” سابق اف بی آی عامل از بین رفته در ایران در سال 2007 در حالی که در یک ماموریت غیر مجاز. ایران است اذعان کرد برگزاری لوینسون هر چند یک قاضی فدرال در واشنگتن هفته گذشته برگزار شد این کشور در قبال ناپدید شدن او در یک طرح دعوی در دادگاه آورده لوینسون به خانواده است.

____

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de