آیووا را 4 مجموعه از نتایج. در اینجا چگونه بار اعلام خواهد شد و برنده.

اعتبار…تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

در این سال نتایج آیووا قفقاز خواهد شد متفاوت است. که می تواند ایجاد سردرگمی برای خوانندگان درهم و برهم کردن نتیجه و اجازه می دهد تا چندین نامزد ادعای پیروزی.

این تغییر در حال حاضر ایجاد چالش های اضافی برای رسانه های خبری سازمان ها: چگونه به پروژه و مشخص کردن نتیجه یک حزبی است که در حال حاضر چهار نتایج متفاوت است.

در گذشته فقط در یک اندازه گیری نتیجه در آیووا: برآورد تعداد نمایندگان ایالت برنده توسط هر نامزد شناخته شده به عنوان “هيئت دولت معادل.” هر کس برنده ترین نماینده دولت معادل برنده بود و این بود که. در سال 2016 قفقاز هیلاری کلینتون برنده اعلام شد با 701 هيئت دولت معادل به 697 برای برنی ساندرز.

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

در این سال آیووا دموکرات ها را در انتشار اطلاعات بیشتر در تنظیمات آیووا caucusgoers. آنها را نشان می دهد رای انتخاب caucusgoers زمانی که آنها در ابتدا نشان می دهد تا در خود حقيقت است. آنها همچنین انتشار جدول شمارش آرا به اصطلاح تنظیم نهایی که اتفاق می افتد پس از caucusgoers که به حمایت از “nonviable” نامزد (معمولا کسانی که با کمتر از 15 درصد آرا) را یک فرصت برای تغییر حمایت خود را ماندگار هستند.

هیچ تضمینی وجود ندارد که یک نامزد را رفت و برگشت همه از این اقدامات است. نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که برنده این اقدامات را برنده ترین نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها که برای اولین بار خواهد بود محدود به حزبی نتایج در آیووا و به همین دلیل به تازگی در دسترس در جلسه شب نیز هست.

نیویورک تایمز پروژه خواهد شد برنده بر اساس هيئت دولت معادل نتایج آن را به عنوان در گذشته است. نتایج این اساس برای اعطای نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات و دموکرات نامزدی روند در نهایت یک مسابقه برای متعهد نمایندگان. اکثر رسانه های خبری دیگر از جمله آسوشیتد پرس را انجام خواهد داد بنابراین به عنوان به خوبی.

اعتبار…اسکات مورگان/ایسنا

وجود خواهد داشت چهار نتایج جلسه شب هر کدام مربوط به یک مرحله در روند انتخاب نماینده. همه در دسترس خواهد بود در برابر وب سایت هر چند تنها دولت نماینده بچپ نتایج استفاده خواهد شد برای مشخص کردن برنده:

  • اولین تراز. این نشان دهنده اولویت اول آیووا caucusgoers زمانی که آنها می رسند در حوزه. در این نقطه آرا در حال شمارش برای هر نامزد. برای یک نامزد باقی می ماند و عملی او معمولا نیاز به حداقل 15 درصد آرا در یک حوزه. این دقیقا مانند یک رای محبوب اما یک نامزد که کرایه به خوبی توسط این اندازه گیری خواهد شد احتمالا به تصویر کشیدن آن به عنوان یکی.

  • در نتیجه برای تنظیم نهایی. این نشان دهنده اولویت آیووا caucusgoers پس از کسانی که حمایت nonviable نامزدها باید یک فرصت به یک تراز به یک نامزد که باقی می ماند قابل دوام.

  • دولت نماینده بچپ نتایج. در این مرحله هر حوزه انتخاب نمایندگان به شهرستان کنوانسیون (که بعد از انتخاب نمایندگان به دولت کنوانسیون). انتخاب نمایندگان شهرستان بر اساس تنظیم نهایی اما تنظیم به اصطلاح هيئت دولت معادل — برآورد تعداد نمایندگان هر نامزد خواهد شد و در دولت کنوانسیون. از لحاظ تاریخی این معادل هستند که پایه و اساس طرح ریزی یک برنده در آیووا.

  • متعهد نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها. دولت نماینده بچپ نتایج ایالتی و کنگره منطقه استفاده می شود برای جایزه نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها. یک نامزد نیاز به 15 درصد از هيئت دولت معادل در کنگره منطقه و یا ایالت به واجد شرایط برای متعهد نمایندگان.

می های مختلف نامزد و برنده شدن در هر مرحله ؟ پاسخ این است که بله.

یک نامزد می تواند کرایه بهتر در تراز دوم نسبت به اول اگر او انتخاب دوم از caucusgoers که در ابتدا حمایت nonviable نامزدها.

همان نامزد می تواند سقوط در هيئت دولت معادل از دست دادن به کسی که کرایه بهترین در حوزه پایین مردم در انتخابات پارلمانی به طور معمول در مناطق روستایی و مناطق. (تعداد هيئت دولت معادل بر اساس میزان مشارکت در انتخابات اخیر پس اگر یک حوزه کاهش مشارکت مردم در این جلسه نسبت به کسانی که در انتخابات اخیر نامزد دریافت خواهد شد بیشتر در هيئت دولت معادل هر caucusgoer از در یک حوزه نسبتا بالا با حزبی مشارکت مردم است.)

و برنده هيئت دولت معادل ممکن است نه برنده شدن بیشتر نمایندگان متعهد در هر تعداد از محرمانه راه های, آیا به دلیل گرد و یا اینکه از 15 درصد آستانه کسب درآمد نمایندگان در یک منطقه.

اعتبار…Calla کسلر/نیویورک تایمز

زمان مشخص خواهد شد برنده هيئت دولت معادل نتایج به عنوان آیووا برنده صرف نظر از اینکه که نامزد برنده از دیگر اقدامات است.

در حالی که وجود دارد اتاق را برای مناظره, دولت, نماینده, معادل نتایج غالب برای چند دلیل:

  • هدف از دموکرات نامزدی مسابقه است و برای متراکم کردن نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها. بنابراین, اخبار رسانه های سازمان های پروژه برنده نامزدی مسابقات بر اساس هر آنچه که تعیین کننده متعهد نمایندگان. در آیووا متعهد نمایندگان اهدا خواهد شد بر اساس هيئت دولت معادل نتایج نه دیگر رای شمارش.

  • آیووا حزب دموکرات تصمیم به جایزه متعهد نمایندگان بر اساس این اندازه گیری به جای به تازگی در دسترس رای برگه به طور ضمنی تأیید میکند که آیووا حزبی باقی می ماند یک مسابقه برای نماینده دولت معادل.

  • رای دهندگان و مبارزات تصمیم گیری تحت این فرض که آیووا یک مسابقه برای دولت داشت. اگر برنده مشخص شد بر اساس رای دهندگان و مبارزات ممکن است متفاوت رفتار می کنند.

  • دلایل مشابه نه اولین و نه نهایی تراز نشان دهنده روشن بيان محبوب خواهد شد. بسیاری از caucusgoers پشتیبانی nonviable نامزدها در اولویت اول دانستن آنها می تواند در حمایت از یک نامزد قوی تر در اولویت دوم هنگامی که آن را می شمارد. آنها حتی می تواند عمل تاکتیکی خود را برای بهبود نامزد موقعیت با حمایت از یک نامزد آنها مخالفت مانند بایدن رای دهندگان که ممکن است حمایت الیزابت وارن به نگه داشتن او ماندگار در هم ترازی در نتیجه جلوگیری از طرفداران او از هجوم آوردند به آقای ساندرز در تراز دوم. زنده ماندن آستانه را تراز دوم به خصوص فقرا اندازه گیری محبوب خواهد شد و پس از آن باعث می شود نتیجه یک تابع توزيع جغرافيايی حمایت از نامزدها و رقبای خود را به جای واقعی حمایت از یک نامزد.

اعتبار…Daniel Acker/ایسنا

یک کمپین است که غالب توسط یکی دیگر از اندازه گیری بدون شک باید یک مورد خاص خود را دارد. بسیاری از کسانی که استدلال ممکن است قانع کننده باشد. آنها ممکن است به خصوص قانع کننده به دموکرات ها پس از انتخابات 2016 زمانی که خانم کلینتون برنده بیشترین آرا را از دست داد اما در انتخابات ریاست جمهوری در کالج انتخاباتی است. و بدون شک وجود دارد که آیووا دموکرات ها باید راه اندازی یک فرایند عجیب و غریب با پتانسیل به درهم و برهم کردن نتیجه.

اما در نهایت آیووا یک مسابقه برای نماینده دولت معادل. که راه آیووا دموکرات ها تعیین کرده اند تا این بازی که در راه است شرکت کنندگان و شرکت کنندگان خواهد بود بازی در آن است. به نظر نمی رسد به جای رسانه های خبری سازمان برای تصمیم گیری برنده توسط یکی دیگر از اندازه گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>