آیووا, راننده کامیون, 58, بازداشت, برای 1990s قتل سه زن توسط پلیس با استفاده از شجره نامه پایگاه داده


آیووا, راننده کامیون, 58, بازداشت برای 1990s قتل سه پلیس پس از پیوند DNA از صحنه جرم به او نسبت نمونه تجاری شجره نامه پایگاه داده

  • راننده کامیون گیلاس بالدوین, 58, واترلو, آیووا,دستگیر شد, پس از DNA خود را در ارتباط بود به قتل سه زن در 1990s
  • محققان مرتبط بالدوین DNA به بستگان درجه نمونه تجاری با استفاده از پایگاه داده های شجره نامه
  • اجساد سه نفر از جمله دو که باردار بود, ریخته شد در وایومینگ و تنسی
  • دو نفر از قربانیان که شد کشته در وایومینگ بودند هرگز شناسایی شده توسط محققان
  • در تنسی بالدوین است که به اتهام دو فقره قتل در سال 1991 قتل یک زن 32 ساله باردار از ویرجینیا پاملا مک کال و جنین او

یک مسافت طولانی راننده کامیون از آیووا بازداشت شده است پس از آنکه مقامات می گویند آنها مرتبط DNA خود را به قتل سه زن که بدن ریخته شد در وایومینگ و تنسی در اوایل 1990s.

پلیس دستگیر کلارک پری بالدوین, 58, در خانه اش در واترلو آیووا در اتهام قتل ظ در وایومینگ و تنسی در مرگ و میر زنان از جمله دو بودند ، محققان گفت: آنها به دنبال به اینکه بالدوین می تواند مسئول دیگر حل نشده slayings.

بالدوین دستگیر شد بعد از محققان با استفاده از مایع منی و دیگر مواد بازیافت از قربانیان به توسعه DNA پروفایل خود مجرمان با توجه به اسناد دادگاه در ایالت وایومینگ. سال گذشته آنها آموخته است که همان مشخصات همسان هر سه مورد.

محققان zeroed در بلدوین پس از پیدا کردن DNA تجاری در پایگاه داده های شجره نامه از کسی که مربوط به گمان مشخصات اسناد دادگاه می گویند. ماه گذشته در Waterloo, FBI مخفیانه جمع آوری DNA از Baldwins سطل زباله و یک سبد خرید او با استفاده از در خارج شده و آن را همسان مشخصات.

Police arrested Clark Perry Baldwin, 58, at his home in Waterloo, Iowa, on murder charges filed in Wyoming and Tennessee in the deaths of the women, including two who were pregnant

پلیس دستگیر کلارک پری بالدوین, 58, در خانه اش در واترلو آیووا در اتهام قتل ظ در وایومینگ و تنسی در مرگ و میر زنان از جمله دو که باردار بود,

Two of the victims who were found slain in Wyoming were never identified by investigators. In Tennessee, Baldwin is charged with two counts of murder in the 1991 killing of a 32-year-old pregnant woman from Virginia, Pamela McCall (pictured), and her fetus

دو نفر از قربانیان که شد کشته در وایومینگ بودند هرگز شناسایی شده توسط محققان. در تنسی بالدوین است که به اتهام دو فقره قتل در سال 1991 قتل یک زن 32 ساله باردار از ویرجینیا پاملا مک کال (در تصویر) و جنین او

دو نفر از قربانیان که شد کشته در وایومینگ بودند هرگز شناسایی شده توسط محققان. در تنسی بالدوین است که به اتهام دو فقره قتل در سال 1991 قتل یک زن 32 ساله باردار از ویرجینیا پاملا مک کال و جنین.

در وایومینگ بالدوین متهم است در مرگ و میر ناشی از این دو ناشناس به زنان است که بدن داشت و در سال 1992 حدود 400 مایل از هم جدا.

یک زن راننده کامیون کشف بدن برهنه از اولین قربانی در مارس 1992 در نزدیکی تلخ نهر کامیون مشارکت در بزرگراه بین ایالتی 80 در جنوب غربی ایالت وایومینگ. کالبد شکافی مشخص شد زن دچار ضربه به سر سازگار با اختناق و بدن او تا به حال شده است به احتمال زیاد در برف برای هفته ها.

یک ماه بعد وایومینگ وزارت حمل و نقل کارگران در بر داشت بخشی از مومیایی بدن یک زن باردار در یک خندق از بین ایالتی 90 در نزدیکی شریدان در شمال ایالت وایومینگ.

کالبد شکافی نمی تعیین علت مرگ اما نشد قربانی یک آسیب بالقوه سازگار با درد و رنج یک ضربه به سر.

محققان هرگز شناسایی زنان و با اشاره به آنها به عنوان “تلخ نهر بتی’ و ‘I-90 Jane Doe.’ هر دو معتقد بودند در اواخر نوجوانی یا اوایل 20s, وایومینگ, بخش تحقیقات جنایی Cmdr. مت Waldock گفت.

مک کال داشت در جنگل خاموش ایالتی 65 در ممفیس تنسی در ماه مارس سال 1991.

Investigators never identified the women slain in Wyoming and referred to them as 'Bitter Creek Betty' and 'I-90 Jane Doe,' based on where they were found. Both were believed to be in their late teens or early 20s, according to the Wyoming Division of Criminal Investigation

محققان هرگز شناسایی زنان کشته شده در ایالت وایومینگ و با اشاره به آنها به عنوان “تلخ نهر بتی’ و ‘I-90 Jane Doe,’ بر اساس جایی که آنها در بر داشت. هر دو معتقد بودند در اواخر نوجوانی یا اوایل 20s با توجه به وایومینگ بخش تحقیقات جنایی

کالبد شکافی مشخص McCall تا به حال آسیب های گردن و از اختناق درگذشت. اسپرم بازیافت شد از هوس فرسوده توسط مک کال که در گذشته دیده می شد در تنسی توقف کامیون روز قبل.

اسناد دادگاه می گویند که بالدوین به اتهام تجاوز به یک زن سواری مجانی در Wheeler County, Texas در زور اسلحه در کامیون خود را در سال 1991. 21 ساله زن پلیس گفت که بالدوین زده او را بر سر محدود دست و دهان او و تلاش برای خفه کردن او را به مرگ. او گفته بستری حمله بود اما در انتظار هیئت منصفه رسیدگی است. اسناد دادگاه نشان نمی دهد که آیا او به اتهام و یا محاکمه.

بالدوین که قبلا زندگی می کردند در Nashua, آیووا و Springfield, Missouri, بود, cross-country راننده کامیون برای دله حمل و نقل در آن زمان است.

بالدوین نام نیز ظاهر در طول یک سال 1992 قتل تحقیقات در آیووا. همسر سابق خود گفت: پلیس پس از آن که بالدوین یک بار bragged در مورد ‘قتل یک دختر توسط اختناق و پرتاب او را از کامیون خود’ اسناد دادگاه می گویند.

Waldock گفت: محققان شد ‘امیدوار’ به حل موارد دیگر با بالدوین در بازداشت است.

یکی از مورد علاقه 1992 مرگ تامی جو Zywicki, 21, آیووا کالج, دانشجو که در گذشته دیده می شد پس از او ماشین خراب در ایلینوی بزرگراه. یک مرد سفید پوست بود که رانندگی یک نیمه تریلر دیده شد نزدیک به وسیله نقلیه خود را. Zywickis بدن داشت در روستایی میسوری چاقو به مرگ.

Waldock said investigators were 'hopeful' to solve other cases with Baldwin's arrest. One case of interest is the 1992 death of Tammy Jo Zywicki (pictured), 21, an Iowa college student who was last seen after her car broke down on an Illinois highway

Another case of interest is the 1992 killing of Rhonda Knutson, 22, a truck stop convenience store clerk in northern Iowa who was bludgeoned to death during an overnight shift

Waldock گفت: محققان شد ‘امیدوار’ به حل موارد دیگر با بالدوین در بازداشت است. موارد مورد علاقه عبارتند از 1992 مرگ و میر ناشی از آیووا کالج, دانشجو تامی جو Zywicki (سمت چپ) 21 و کشتار Rhonda Knutson, 22 یک کامیون متوقف راحتی کارمند فروشگاه در شمال آیووا (سمت راست)

یکی دیگر از است که در سال 1992 قتل Rhonda Knutson, 22 یک کامیون متوقف راحتی کارمند فروشگاه در شمال آیووا بود که bludgeoned به مرگ در طول یک شبه تغییر است. محققان منتشر شد طرح دو مرد بودند که در این فروشگاه از جمله یک راننده کامیون. بالدوین زندگی در نزدیکی Nashua پس از آن.

در سال 1997 Secret Service عوامل حمله Baldwins آپارتمان در اسپرینگفیلد در میسوری پس از یادگیری او ساخت تقلبی به ما ارز بر روی یک کامپیوتر شخصی. او و دو زن همکاران شد متهم در جعل اتهامات عنوان شده علیه. بالدوین محکوم به 18 ماه زندان و منتشر شده در سال 1999.

در سال 2008 یک آتش سوزی از بین رفته یک Nashua ساختمان که در آن بالدوین عمل یک شمع کسب و کار و آسیب دیده دو ساختمان مجاور از جمله یک قرار دارد که این شهر ، علت این آتش هرگز تعیین می شود.

بالدوین است که برگزار می شود در Black Hawk County زندان در انتظار استرداد رسیدگی به تنسی است.

این اتهامات را حیرت زده کرد, جاز, Baldwin, 32, جدید, Hampton, آیووا, که گفت که او آموخته است که دو سال پیش که بالدوین بود که پدرش پس از او خریداری یک کیت تست DNA.

این دو تا به حال شده است در تماس با بیش از Facebook پس از آن, او گفت:.

“من شنیده شایعات در مورد `ممکن است جرایم اما همیشه فکر می کردم آنها ساختگی” او نوشت: در Facebook پیام. ‘قتل بود نه در لیست از چیزهایی که ما فکر او انجام داده بود و بعد فورا رفت واز دور با.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>