آیووا دموکرات به Buttigieg ترین نمایندگان به عنوان ساندرز تیم به دنبال Recanvass

DES MOINES — تقریبا یک هفته پس از آیووا, قفقاز, دولت حزب دموکرات در روز یکشنبه منتشر شد نتایج نشان می دهد که پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., برنده بود و پس از آن به روز رسانی داده ها از 55 حقيقت است. اما اشتباهات در نتیجه جدول بندی به رهبری چندین سازمان های خبری از جمله نیویورک تایمز به خودداری از تماس با مسابقه.

و مدت کوتاهی پس از این حزب اعلام سناتور برنی ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: این کمپین خواهد بود خواستار جزئی recanvass از نتایج. آخرین مهلت برای مبارزات انتخاباتی به چنین درخواست ظهر مرکزی زمان در روز دوشنبه.

این حزب بررسی مجدد تغییر نمی بینی که زودتر آقای Buttigieg رهبری در تعداد ملی نمایندگان اما از آن نقل مکان کرد و یکی بیشتر به ستون. این حزب گفت که آقای Buttigieg دریافت کرده بود 14 نمایندگان سناتور برنی ساندرز در زمان 12 سناتور الیزابت وارن به دست آورده هشت, معاون رییس جمهور سابق آمده است. دریافت شش و سناتور ctq یکی رو.

آسوشیتد پرس که در طول تاریخ تایید نتایج انتخابات و باعث می شود تماس در نتیجه از مسابقه است اختصاص داده شده نهایی نماینده به آقای Buttigieg به دلیل خطا در این جلسه نتایج شمارش آرا و نه از A. P. اعلام برنده در آیووا مسابقه. این بار که به دنبال A. P. تماس در گذشته است و نه اختصاص نهایی نماینده به آقای Buttigieg.

در مصاحبه با سی ان ان آقای فولادوند ابراز اطمینان کرد که آقای ساندرز را به همان تعداد از ملی نمایندگان به آقای Buttigieg “پس از این همه گفته و انجام می شود” نشان می دهد که ساندرز کمپین اعتقاد recanvass می تواند در نتیجه یک نماینده بودن reassigned از آقای Buttigieg به آقای ساندرز.

یک ساندرز دستیار تایید کرد که این کمپین خواهد بود به دنبال یک جزئی recanvass از نتایج. آیووا حزب دموکرات بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در روزهای اخیر آقای Buttigieg ادعا کرده است که برنده آیووا زیرا او منجر نماینده تعداد نازک حاشیه در حالی که آقای ساندرز ادعا کرد پیروزی چرا که او تا به حال بیشترین تعداد حامیان در هر دو دور رای گیری در جلسه شب. شمارش از دیگر متریک “هيئت دولت معادل” نشان داد که حتی سخت تر از مسابقه: با این حساب آقای Buttigieg به دست آورده 564.302 و آقای ساندرز بود 561.528 — تفاوت از یک دهم از یک درصد از کل اهدا شد.

حزب را دوباره بررسی نتایج پس از آن شکست خورده به نتایج گزارش دوشنبه شب پرتاب دموکراتها نامزد نژاد به داد و بیداد — بعید است برای اطمینان از نامزدها و رای دهندگان. داخلی, آیووا, حزب دموکرات ایمیل بیش از آخر هفته نشان داد که اگر چه حزب با در نظر گرفتن یک نگاه دوم در برخی از مشکل حوزه نزديک به 5 درصد از کل را رفع خطاهای رخ داده است که در این مقام دست نوشته شمارش ورق از حقيقت است.

کسانی که سوابق شناخته شده به عنوان “انجمن ریاضی برگه.” این حزب تنها به اصلاح اختلاف بین داده ها به عنوان ثبت در برگه و آنچه که رسما گزارش شده در عمومی منتشر شده از نتایج.

حزب نمی تواند تغییر حتی آشکار محاسبات غلط در برگه به گفته یک وکیل برای پارتی, زیرا آنها ثبت قانونی و تغییر آنها خواهد بود یک جرم و جنایت است.

“نادرست ریاضی در انجمن ریاضی برگه نباید تغییر برای اطمینان از یکپارچگی روند” نوشت: حزب وکیل Shayla McCormally با توجه به یک ایمیل ارسال شده توسط Troy, قیمت, رئیس, حزب, به مرکزی آن کمیته عضو است. وکیل گفت: تصحیح ریاضی معرفی خواهد “نظر شخصی” به ثبت رسمی از نتایج.

با تشکر از شفافیت بیشتر در گزارش این جلسه نتایج این سال خارجی ها قادر به شناسایی تناقضات داخلی. به گزارش نیویورک تایمز در هفته گذشته که برخی از حوزه برای مثال اهدا کرده بود بیشتر نمایندگان به نامزد از آنها اختصاص داده شده است.

در این جلسه “کاپیتان” برای نامزدهای فرد عکس برگه های خود را در حوزه و مشترک آنها در داخل با مبارزات انتخاباتی خود را. کسانی که عکس های ارائه شده نمونه های دیگری از مشکلات است. بیشتر آشکار شد خطا در اضافه کردن آرا برای نامزدهای انتخاباتی را که در دو دور و محاسبات غلط هنگام استفاده از یک فرمول است که در ترجمه اولیه آرا به “هيئت دولت معادل.”

اما از آنجا که حزبی صندلی و از هر حوزه تا به حال گواهی نتایج در برگه همراه با نمایندگان نامزدها مدارک نمی تواند تعدیل شود و بدون نقض قانون انتخابات, دولت, حزب, وکیل گفت.

“این است که قانونی رای گیری رکورد حزبی مانند یک رای” خانم McCormally نوشت: در نظر او. “جدیت ضبط شده است توسط زبان در پایین بیان کرد که هر گونه ارائه اطلاعات نادرست از اطلاعات جرم است. بنابراین هر گونه تغییر و یا دستکاری با ورق می تواند در نتیجه یک ادعا از انتخابات دخالت و یا سوء.”

“I. D. P. نقش تسهیل حزبی و tabulate نتایج” خانم McCormally ادامه داد. “هر گونه قضاوت ریاضی محاسبات غلط قرار دادن نظر شخصی در این روند توسط افراد نه در انجمن و می تواند تغییر توافق در مورد نتایج. که می تواند تداخل با جلسه’ بیان ترجیحات خود را. دلایل مختلف وجود دارد که برگه اشتباهات و ممکن است به نظر می رسد نمی توان دقیق, اما, تغییر, ریاضی خواهد تغییر اطلاعات بر اساس توافق و تایید شده توسط caucusgoers.”

آقای ساندرز گفت: در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه آیووا مسابقه بوده است “خجالت” و “رسوایی است.”

“آنها پیچ آن بد است چه آیووا حزب دموکرات را” آقای ساندرز گفت.

در پاسخ به فشار توسط نامزدها و رئیس کمیته ملی حزب دموکرات تام پرز, آیووا ایالتی حزب مجاز مبارزات به پرچم حوزه است که تا به حال مشکلات. در روز شنبه گفت: 95 تا به حال شناسایی شده توسط سه مبارزات کسانی که از آقای ساندرز آقای Buttigieg و خانم وارن. تنها 55 مورد نیاز به روز رسانی آن گفت.

این حزب اعلام کردند, کمپین که آن را دوباره بررسی گزارش نتایج ارائه شده با: “شواهد مستند” از “تناقض” بین داده ها در برگه ها و گزارش نتایج. “تناقضات باید نشان دهد اختلاف بین انجمن ریاضی کاربرگ و علنا گزارش نتایج” حزب گفت: مبارزات.

در حزب وکیل نظر مراجعه تنها یک کمپین است اگر آن را می خواهد برای به چالش کشیدن برگه های خود است که به دنبال بازشماری که نیاز به بررسی “ریاست جمهوری ترجیح کارت” پر شده توسط هر کسی که با حضور در قفقاز. این کارت ها جمع آوری شد و در پایان شب و گنجانده شده در بسته ای که فرستاده شد به دولت مرکزی حزب توسط انجمن صندلی.

اما حتی کامل بازشماری ممکن است قطعی. چند حزبی صندلی در مصاحبهها گفته که همه caucusgoers تبدیل شده بود در اولویت خود کارت. آنها به سمت چپ به آیووا شب پس از انجام یک افتخار وظیفه مدنی با اشاره از هیچ ظروف سرباز یا مسافر آمده است.

سیدنی اخگر و نیک Corasaniti کمک گزارش از منچستر N. H.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>