آیووا دموکرات کامل Recanvass اما نمایندگان منتقل شده

آیووا حزب دموکرات اعلام کرد که روز سه شنبه آن را به حال خود را به اتمام جزئی recanvass تغییر نتایج در 29 حوزه اما تغییر در سطح ملی نمایندگان.

اما حماسه آیوا هنوز تمام نشده ،

این recanvass به شدت تنگ پیت Buttigieg کوچک سرب بیش از سناتور برنی ساندرز در هيئت دولت معادل: آقای Buttigieg در حال حاضر 563.207 به آقای ساندرز 563.127. این کمپین در حال حاضر می تواند درخواست بازشماری آرا است که یک مقدار فشرده تر روند. و آقای ساندرز کمپین گفت: انجام درست آن.

“این recanvass روند کاهش هيئت دولت معادل کسری 97 درصد” جف ویور مشاور ارشد آقای ساندرز در بیانیه ای گفت:. “ما در حال حاضر بر این باورند بازشماری خواهد داد سناتور. ساندرز به اندازه کافی هيئت دولت معادل برای او قرار داده است.”

اولیه حزبی نتایج نشان داد پیت Buttigieg با یک بسیار باریک و سرب بیش از آقای ساندرز در هيئت دولت معادل تعداد. اما مبارزات و روزنامه نگاران شناخته کشت از بی نظمی ها و محاسبات غلط و آقای ساندرز کمپین استدلال کرد که این اشتباهات به اندازه کافی برای تغییر نتیجه.

تا هفته گذشته آقای ساندرز درخواست recanvass خاص حوزه که در مبارزات انتخاباتی خود گفت: وجود خطا است. در پاسخ Buttigieg کمپین ثبت خود را درخواست.

اساسا این درخواست دولت برای بررسی محاسبات رهبران حوزه انجام داده بود به تبدیل هر نامزد را حامی مجموع به هيئت دولت معادل. این فرایند است که به منظور گرفتن هر گونه خطا در حوزه رهبران ریاضی.

اما یک recanvass نمی تواند تایید کند که آیا اولیه حامی مجموع حوزه رهبران ثبت شده در برگه درست شد. که در آن یک بازشماری — بررسی اولویت های فردی هر کارت caucusgoer پر — در خواهد آمد اگر یک نامزد درخواست یکی.

اگر خاص خطاهای آقای ساندرز کمپین مدعی شد همه تایید او را خالص حدود شش هيئت دولت معادل حرکت او را به مقام اول. اگر اشتباهات آقای Buttigieg انتخاباتی گفته بودند همه تایید آقای Buttigieg خود را گسترش سرب بیش از آقای ساندرز در حدود 14 هيئت دولت معادل.

اختلاف بیش از یک ملی نماینده از نزدیک به 2000 مورد نیاز خود را کسب نامزدی حزب دموکرات. نتایج اولیه به آقای Buttigieg 13 ملی نمایندگان و آقای ساندرز 12 با اضافی نماینده اعطا می شود به وزارت امور خارجه محول معادل برنده هنگامی که برنده آن تایید شده است.

سفر گابریل به کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de