آیووا قفقاز: نتایج زنده به عنوان آنها در آمده

رای دهندگان ایالت آیووا را لگد کردن فرایند طولانی انتخاب دموکرات و حزب جمهوری خواه را نامزد ریاست جمهوری پیش از انتخابات ماه نوامبر. همه چشم خواهد شد در مورد چگونگی 11 نامزد دموکرات مسابقه انجام در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره رقابت کمی.

منبع: آسوشیتد پرس

*نتایج انتخابات منبع: آسوشیتد پرس

چه حزبی و چگونه آن را متفاوت به یک اصلی ؟

اکثر ایالات آمریکا برگزاری انتخابات مقدماتی که در آن رای دهندگان به یک نظرسنجی در محل پست در برگه های رای خود و یا در غیر این صورت رای گیری از راه دور. اما یک تعداد انگشت شماری از کشورهای نگه قفقاز – پیچیده ساعت-جلسات طولانی است که ادامه خواهد داد تا زمانی که یک نامزد ظهور به عنوان ویکتور. و این روند متفاوت است برای دموکرات ها و جمهوری خواهان.

چگونه دموکرات قفقاز کار می کنند و چرا آنها مهم هستند ؟

مردم آیووا نمایندگان شان در سن 18 و بیش از, که در حال ثبت نام با حزب جمع آوری خواهد شد در انجمن سالن های مانند مدرسه و ورزشگاه و کلیساها در تعیین حوزه. آنها شروع به رای گیری علنی در 7pm CT (8pm ET) با تقسیم به دو گروه بر اساس ترجیح خود را نامزد.

رای دهندگان باید برای رفتن و ایستادن در منطقه ای که در آن نامزد خود را نشان داده است. بنابراین جو بایدن هواداران خواهد بود در یک گوشه الیزابت وارن در دیگری و برنی ساندرز حامیان در یکی دیگر از. همه شمارش شده است.

اگر یک نامزد خاص را جذب نمی کند 15 درصد از کل رای دهندگان در حال حاضر آنها گرفته شده رای گیری و رای دهندگان خود را به رایگان در پرتاب وزن خود را پشت دیگری نامزد شده است.

پس از رای گیری در بیش از یک انجمن سایت, برای حمایت از نامزدهای زنده (کسانی که با بیش از 15 درصد از آرا) ترجمه شده است به تعدادی از “هيئت دولت معادل”. که در نتیجه استفاده می شود برای محاسبه تعداد ملی نمایندگان هر نامزد دریافت می کند. ملی نمایندگان در نهایت انتخاب نامزد در کنوانسیون دموکراتیک در ماه جولای.

در شب قفقاز نامزد با بیشترین SDEs در نظر گرفته شده است برنده.

چگونه جمهوری قفقاز کار می کند ؟

با تمام توجه پرداخت می شود به سمت دموکراتیک آن است که آسان به را فراموش کرده ام که وجود دارد این است که یک جمهوری خواه اولیه اتفاق می افتد بیش از حد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در مواجهه با چالش ها از سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش و سابق آمریکا نماینده Joe Walsh, اما آن را بسیار بعید است که آنها یا دیگران (با توجه به فدرال کمیسیون 153 مردم در حال اجرا برای رئيس جمهور به عنوان جمهوری خواهان) به پیروزی در برابر رئیس جمهور است.

در آیووا جمهوری خواه حزبی مردم هنوز هم باید برای نشان دادن جسمی در یک مکان. آنها سپس بازیگران ساده رای مخفیانه. آرا در حال شمارش و نمایندگان در حال گود در همان شیوه ای.

در جمهوری قفقاز وجود ندارد 15% آستانه معنی نامزدها با نسبتا کمی حمایت می تواند هنوز هم انتخاب کنید تا نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>