آیووا انجمن: اخبار دانشمند گرفتار تماس دموکرات رویداد effing فاجعه’ در میکروفن


حامیان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) منتظر نتایج به در آمده و در جلسه شب دیده بان حزب در مارس 03, 2020 در Des Moines, Iowa: جو Raedle/گتی ایماژ

یک MSNBC دانشمند گرفتار شد در هوا بیان که آیووا حزبی تبدیل شده بود به یک “effing فاجعه” دوشنبه شب.

لحظه ای که دستگیر شد در یک کلیپ به طور گسترده ای گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه. در این ویدئو صدای مرد شنیده می شود بیش از صدای یکی دیگر از MSNBC مجری به عنوان آنها را به روز رسانی در انجمن.

“اوه خدای من چه effing فاجعه” صدای گفت.

Rachel Maddow لارنس o’donnell و برایان ویلیامز بودند برای مهار این شبکه در زمان پخش و همچنین بسیاری از صاحب نظران که به نظر می رسد در طول شب.

در حالی که لغزش در برنامه زنده تلویزیونی نبود مشخصه حرفه ای احساسات منتزع صدا نبود بی دلیل است.

مسائل را با یک رای گیری برنامه های مورد استفاده توسط دولت حزب دموکرات در حال گزارش به سرزنش برای تاخیر در نتایج بیرون آمدن از آیووا.

در طول شنبه شب هرج و مرج حوزه کاپیتان به توییتر گرفت, گزارش, آن, آنها می خواهم در برگزاری با دولت حزب دموکراتیک برای ساعت ها انتظار برای گزارش نتایج خود را. بسیاری از آنها ارسال شده و نتایج در سایت های رسانه های اجتماعی از جمله توضیحات چگونه نماینده انشعابات کار می کنند.

چند تن از نامزدها به چیزی شبیه پیروزی سخنرانی عنوان شد روشن می شود وجود ندارد نتایج رسمی آن شب.

سناتور ctq الیزابت وارن و برنی ساندرز همراه با اندرو یانگ سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg ساخته شده سخنرانی که پیشنهاد پیروزی بود و فقط در اطراف گوشه. برای هر یک از آنها.

از تمام سخنرانی های آقای Buttigieg را – که در گذشته تحویل داده می شود – ترین گستاخی خاطره انگیز از یک سخنرانی پیروزی.

ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت” آقای Buttigieg گفت. “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

آقای Buttigieg راه می رفت عقب نظرات به MSNBC روز بعد نشان می دهد به جای آن که شب شد یک “پیروزی برای کمپین” نه آشکار کمپین پیروزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>