آیووا انجمن: سابق هیلاری کلینتون کارکنان نشان داد به پشت ‘سایه’ برنامه است که باعث هرج و مرج


یک شرکت کننده به نظر می رسد در جلسه شرکت کنندگان در طول یک جلسه رویداد در 68 حوزه در فوریه 3 سال 2020 در دریک دانشگاه در Des Moines, آیووا, ایالات متحده: تام برنر/گتی ایماژ

این تیم پشت فاجعه بار نرم افزار مورد استفاده در آیووا انتخابات برنامه نشان داده شده است.

برنامه ایجاد یک استارتاپ به نام سایه قرار بود مورد استفاده برای هماهنگ کردن اطلاعات از قفقاز و اجازه می دهد تا سازمان برای ارسال نتایج به حزب. اما آن سقوط کرد و بارها و بارها از طریق شب و منجر به عدم اعلام هر نوع نتیجه.

این حزب گفت: این مشکلات باعث شده بود توسط یک “برنامه نویسی موضوع در سیستم گزارش دهی” است که پس از ثابت شده است اما به معنای آن است که هنوز هم قادر به اعلام هر گونه نتایج.

در حال حاضر تمرکز شده بر روی این شرکت در پشت برنامه سایه و سردرگمی چگونه از آن موفق به ایجاد و مورد استفاده در یکی از مهم ترین بخش های سرب-تا انتخابات ریاست جمهوری بعد از این سال.

سایه سایت توضیح این تیم در پشت این برنامه به عنوان “کمپین و فناوری جانبازان که ساخته و اجرا فن آوری در انتخابات آمریکا, اوباما, آمریکا, گوگل, سایت, سیب, AFL-CIO و DNC”.

توضیح نام این شرکت ادعا می کند به یک “ساختمان های بلند مدت, side-by-side “سایه” از زیرساخت های فن آوری به حزب دموکرات و مترقی جامعه”.

تاریخ سایه نامشخص است و تا حدودی مبهم است.

یک پس-حذف پست در سایت های غیر انتفاعی مخفف ظاهرا نوشته شده توسط مدیر عامل جرارد Niemira اعلام کرد “راه اندازی سایه یک تکنولوژی جدید شرکت است که وجود دارد در زیر مخفف چتر و ساخت در دسترس و فن آوری زیرساخت و ابزار برای فعال کردن مبارزات را بهتر مهار یکپارچه سازی و مدیریت داده ها در سراسر سیستم عامل و فن آوری همه آنها استفاده کنید”.

اما در بیانیه ای که شب گذشته به عنوان هرج و مرج در آیووا ادامه داد: مخفف فاصله خود را از برنامه. یک سخنگوی این سازمان گفته است: “هر تکنولوژی” علل و پیشنهاد کرد که مخفف بود و تنها یک “سرمایه گذار”.

سایه به نظر می رسد برای شروع زندگی به عنوان یک برنامه به نام GroundGame و سپس Groundbase که برای اولین بار تاسیس در سال 2017. به نظر می رسد شده اند دوباره مارک در مداخله دوره قبل از راه اندازی تحت نام فعلی خود را در سال 2017.

Niemira گفت: در همان پست که او ایجاد کرده بود این برنامه با “چند از همکاران من از هیلاری برای امریکا در مبارزات انتخاباتی که در آن ما ساخته شده است ابزار [برای کمپین] زمینه تیم”. بسیاری از مردم درگیر در ایجاد آنچه که در حال حاضر به نام سایه مشغول به کار در کلینتون در مبارزات انتخاباتی و همچنین در شرکت های فن آوری با توجه به پروفایل LinkedIn.

این نرم افزار را نیز می توان در نوادا حزبی به دلیل اتفاق می افتد در 22 فوریه. محلی دموکراتیک احزاب در هر دولت پرداخت می شود $60,000 سایه برای خدمات خود را با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات آشکار است.

ادامه مطلب

چه ‘سایه’ برنامه باعث هرج و مرج در آیووا انجمن?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>