معرفی: سفید پدر و مادر

گوش دادن و به اشتراک “سفید پدر و مادر” از دستگاه تلفن همراه خود را: از طریق اپل پادکست | از طریق Spotify | از طریق گوگل

“سفید پدر و مادر” یک پادکست جدید از سریال محصولات برای شما به ارمغان آورد توسط نیویورک تایمز در مورد 60 سال رابطه بین والدین و مدرسه پایین بلوک.

ما می دانیم که آمریکا مدارس را تضمین نمی کند هر کودک یک برابر آموزش و پرورش است. دو دهه از مدرسه اصلاحات طرح تغییر نکرده است. اما زمانی که Chana Joffe-والت یک خبرنگار نگاه نابرابری در آموزش و پرورش او را دیدم که اکثر اصلاحات متمرکز شده که مدارس شکست شد: سیاه و قهوه ای کودکان و نوجوانان. اما آنچه در مورد کسانی که در این مدارس در حال خدمت? در این پنج قسمت سری او تبدیل می شود توجه خود را به آنچه که مسلما قوی ترین نیروی در مدارس ما: سفید, پدر و مادر است.

اعتبار…Alexia وبستر

در این سری:

Chana Joffe-والت یک تهیه کننده برای برنده جایزه رادیویی ” “این زندگی آمریکایی,” که در آن Chana سرچشمه او گزارش آنچه در نهایت شد “سفید پدر و مادر است.” در سال 2015 Chana تیمی با خبرنگار قدیمی, هانا جونز به انجام چند داستان در مورد آموزش و پرورش و مدرسه به تفکیک برای آنها که برنده جایزه پی بادی. در علاوه بر این به آموزش و پرورش پوشش Chana را گزارش آزار و اذیت جنسی از جمله Rashomon-سبک “این زندگی آمریکاییقسمت “پنج” و ارائه یک قاب جدید به درک یک موج #MeToo داستان. “پنج” در حال حاضر با اقتباس از یک مجموعه تلویزیونی. قبل از پیوستن به “این زندگی آمریکایی,” Chana شد خبرنگار NPR, که در آن او کمک کرد ایجاد پادکست “سیاره پول است.”

نمره اصلی برای “سفید پدر و مادر” نوشته شده بود و انجام شده توسط گروه جاز بد به علاوه. این گروه متشکل از نوازنده بیس رید Anderson, پیانیست اورین ایوانز و درامر دیو پادشاه.

موسیقی های اضافی از مت McGinley که به کمک موسیقی برای سریال تولیدات پادکست از جمله “S-شهر” و فصل سوم از “Serial.” مت نیز درامر و از بنیانگذاران گروه Gym Class Heroes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im