اینترپل مسائل قرمز توجه کنید برای ‘فراری’ Anne Sacoolas

اینترپل متوجه منتشر شده است در سراسر جهان ساخت آن Sacoolas در اثر یک فراری از عدالت اگر او مجموعه پا خارج بومی ایالات متحده است.

Sacoolas متهم شد در انگلستان withcausing مرگ با رانندگی خطرناک یک جوان 19 ساله موتورسوار هری دان در ماه اوت گذشته.

آمریکا حاضر به پذیرش یک حکم استرداد گفته او لذت می برد مصونیت دیپلماتیک در زمان تصادف. شوهرش مشغول به کار در یک سازمان سیا, جاسوسی, پایگاه RAF Croughton در Northampton.

او و خانواده اش کشور را ترک کرده و با دانش خارجی اتاق دو هفته بعد. وزارت امور خارجه موافقت او مصونیت دیپلماتیک یک نقطه اختلاف توسط وکلا برای دونن خانواده.

بوریس جانسون و وزیر امور خارجه دومینیک Raab باید هر دو خواسته Sacoolas به استرداد اما فشار سیاسی منجر به هیچ جا. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای آن پیشنهاد جبران و سعی کردم به مهندس یک نشست در کاخ سفید بین Sacoolas و دان را از پدر و مادر.

Radd Seiger یک وکیل برای دونن خانواده گفت: Northamptonshire پلیس تایید کرده بود که اینترپل اطلاع صادر شده بود و اضافه کرد که این به معنای در وزارت امور خارجه و از دیدگاه او نبود مصونیت دیپلماتیک در زمان اولیه بازداشت. “قرمز متوجه نمی خواهد خدمت در معتبر دیپلمات,” او گفت:. “این به این معنی او را دستگیر شود اگر او به دنبال ترک ایالات متحده است.”

او ادامه داد: “وقت آن است که برای او به بازگشت به انگلستان و از طرف خانواده من اصرار مقامات هر دو در لندن و واشنگتن را که اتفاق می افتد. وقت آن است که برای انجام کار درست است.” او گفت که او می خواهم به دریافت یک محاکمه عادلانه در انگلستان است.

Seiger گفت: “این یک رسوایی های به یاد ماندنی. دولت بریتانیا آن را می دانم و به همین دلیل پدر و مادر هری درمان شدند مانند lepers. هر دو دولت بودند و وحشت زده که این همه رفتن به معرض. خوب با تشکر از مطبوعات آزاد شده است. مجلس باید در حال حاضر راه اندازی یک مقیاس کامل تحقیق چه اتفاقی افتاده است.”

Seiger است که به طور خاص عصبانی که وزارت امور خارجه بریتانیا در روز حادثه با موافقت وکلای ما که Sacoolas تا به حال مصونیت دیپلماتیک زمانی که این ادعا بود که در بهترین بحی در دادگاه.

قرمز متوجه شده است به عنوان یک بین المللی خواست فرد توجه است اما نه در خود حکم بازداشت.

اینترپل صادر شده حدود 14000 قرمز اعلامیه سال گذشته است. آن را نمی توانید وادار به مقامات اجرای قانون در هر کشور به دستگیری کسی که سوژه های قرمز توجه کنید.

هر کشور عضو تصمیم می گیرد چه حقوقی ارزش آن را می دهد به یک توجه و اقتدار خود را به مأموران اجرای قانون را بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>