‘حمله خودی’ در افغانستان سرباز, کشته شدن دو کشته ودو ما سربازان کشته و شش زخمی در یک به اصطلاح خودی حمله در شرق افغانستان میگویند که یک سرباز افغان در آتش گشودند اواخر روز شنبه ارتش ایالات متحده گفت.

یک عضو شورای ولایتی ننگرهار اجمل عمر گفت: فرد مسلح کشته شد.

شده اند وجود حملات متعدد توسط سربازان ارتش ملی افغانستان در متحد همکاران بیش از 18 سال در افغانستان جنگ طولانی.

یک مقام وزارت دفاع ملی که شناسایی شد چرا که او مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها گفت: تیرانداز یک سرباز افغان که استدلال کرده بود با نیروهای آمریکایی قبل از باز کردن آتش. او نه طالبان infiltrator رسمی گفت.

ارتش آمریکا در بیانیه ای گفت: “یک فرد در یک افغان مدرسه را آتش ترکیب ما و نیرو های افغان با یک مسلسل. ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات و علت یا انگیزه پشت این حمله در این زمان ناشناخته است.”

عمر که یک عضو شورای ولایتی است از ولایت ننگرهار به شیرزاد منطقه که در آن او گفت که این حادثه صورت گرفت. یک سرباز افغان زخمی شد, او گفت:.

ارتش ایالات متحده گفت: آمریکا و افغانستان پرسنل نظامی از کار اخراج شدند در حالی که انجام یک عملیات در افغانستان در ولایت هلمند.

در ماه ژوئیه گذشته دو ما خدمات اعضای کشته شدند توسط یک سرباز افغان در ولایت قندهار. تیرانداز زخمی شد و دستگیر شد. در ماه سپتامبر سه ما پرسنل نظامی زخمی شدند که یک عضو مدنی افغانستان سفارش پلیس اخراج در یک کاروان نظامی نیز میشود.

این حادثه در آمد که واشنگتن به دنبال پیدا کردن پایان دادن به جنگ در افغانستان است.

واشنگتن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد شده است نشست نمایندگان طالبان در خاورمیانه وزارت امور خارجه قطر در هفته های اخیر. او به دنبال یک توافق برای کاهش خصومت به یک توافق صلح امضا شده که شروع مذاکرات میان افغان ها در هر دو طرف جنگ است.

در خود دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به مذاکرات صلح گفت: ما سربازان بودند نه به معنای خدمت به عنوان “اجرای قانون” برای کشورهای دیگر.

“در افغانستان عزم و شجاعت از جنگ ما مبارزان اجازه داده است ما را به پیشرفت فوق العاده ای و مذاکرات صلح در حال حاضر در جریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>