داخل مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست: با عجله به کنار گذاشتن نقش رهبری در ویروس

واشنگتن — هر روز صبح ساعت 8 به عنوان coronavirus بحران مواج در مارس علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد, تشکیل یک گروه کوچک از مشاوران برای هدایت دولت از طریق آنچه که تا به حال تبدیل شدن به بهداشت عمومی و اقتصادی و سیاسی فاجعه است.

نشسته در اطراف آقای مرغزار کنفرانس میز و نیمکت در پایین سالن از دفتر بیضی آنها را دیدم فوری خود را نقش به عنوان عملی حل مشکل. تولید هواکش. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در تجهیزات حفاظت شخصی. ارائه تست های بیشتر.

اما هدف نهایی آنها بود به تغییر مسئولیت در زمینه مبارزه با این بیماری همه گیر از کاخ سفید به آمریکا. آنها با اشاره به این که “دولت اقتدار handoff” و آن را در قلب از چه خواهد شد در یک بار فاجعه بار سیاست های اشتباه و تلاش برای فرار از سرزنش برای یک بحران بود که کشور را فرا گرفته — شاید یکی از بزرگترین شکست های ریاست جمهوری رهبری در نسل.

بیش از یک دوره بحرانی ابتدا در اواسط ماه آوریل جمهور تهمت و تیم او خود را متقاعد که شیوع محو شد که آنها تا به حال داده می شود دولت همه منابع آنها نیاز به شامل آن باقی مانده “embers” و زمان آن رسیده است که به سهولت در مستند.

در انجام این کار او با نادیده گرفتن هشدارهای که اعداد ادامه خواهد داد به رها کردن تنها در صورتی اجتماعی فاصله نگه داشته بود در محل عجله به جای به راه اندازی مجدد اقتصاد و تمایل به ضرب و شتم خود را دوباره انتخابات امیدوار است.

این تصمیم در ایدئولوژیک آقای مراتع را به مردم بگویید: “تنها در واشنگتن دی سی انجام آنها فکر می کنم که آنها باید جواب برای همه از امریکا است.”

علمی تاکید آنها تبدیل به دکتر دبورا L. Birx تنها بهداشت حرفه ای در مراتع ، بسیار مورد توجه بیماری های عفونی, متخصص, او یک منبع ثابت از خبر خوش برای رئیس جمهور و دستیاران خود را راه رفتن در سالن با نمودار با تاکید بر این که شیوع بیماری بودند به تدریج کاهش. کشور او اصرار بود و به احتمال زیاد شبیه به ایتالیا که در آن ویروس موارد کاهش یافته است به طور پیوسته از ترسناک ارتفاعات.

در آوریل 11, او گفت: coronavirus نیروی کار در این وضعیت است که این کشور در شکل خوب است. بوستون و شیکاگو دو هفته دور از اوج, او هشدار داد اما این اعداد در دیترویت و دیگر سخت-آمار شهرستانها می رویم.

تیز محوری به زودی به دنبال با عواقب آن همچنان به طاعون کشور امروز به عنوان ویروس موج نو.

حتی به عنوان یک گروه کر از مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت هشدار داد که این بیماری همه گیر به دور از تحت کنترل آقای ترامپ رفت و در عرض چند روز از اعلام است که او به تنهایی این قدرت را داشت که تصمیم می گیرید زمانی که اقتصاد خواهد بازگشایی به هل دادن این مسئولیت را بر روی متحده است. دولت صادر دقیق بازگشایی دستورالعمل اما تقریبا بلافاصله آقای ترامپ شروع به انتقاد دموکراتیک فرمانداران که “آزاد” خود را متحده است.

آقای تهمت شرط می بندم که بحران خواهد محو ثابت شده اشتباه است. اما یک سؤال از تغییر در مارس و پیامدهای آن نشان می دهد که رویکرد او را در آغوش گرفت و نه فقط یک قضاوت. به جای آن یک استراتژی عمدی است که او را چوب سرسختانه به عنوان شواهد نصب شده که در صورت عدم وجود رهبری قوی از کاخ سفید این ویروس همچنان به آلوده کردن و کشتن تعداد زیادی از آمریکایی ها است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

او و دستیاران را آشکارا تحقیر تحقیقات علمی به این بیماری و مشاوره از کارشناسان در مورد نحوه مهار آن دنبال به پوزه بیشتر صداهای معتبر مانند دکتر Anthony S. Fauci و همچنان به تحریف واقعیت حتی آن را به عنوان روشن شد که امید خود را برای واکنش سریع در اقتصاد و انتخاباتی خود را با چشم انداز بودند نه مادی.

آقای ترامپ تا به حال از دست رفته و یا اخراج نصب علائم بحران قریب الوقوع در اوایل ماه از سال است. در حال حاضر مصاحبه با بیش از دو دوجین مقامات در داخل دولت و در ایالات متحده و بررسی ایمیل ها و اسناد و مدارک نشان می دهد که قبلا گزارش نشده جزئیات بیشتر در مورد چگونه کاخ سفید با قرار دادن ملت در دوره فعلی آن در طول یک دوره سرنوشت ساز این بهار.

  • عناصر کلیدی از دولت استراتژی تدوین شد خارج از دید در آقای مرغزار روزانه جلسات توسط مشاوران که در بیشتر قسمت ها تا به حال هیچ تجربه با سلامت عمومی در شرایط اضطراری و مصرف شد نشانه خود را از رئیس جمهور. مقامات در غرب بال دیدم بهتر شناخته شده کاخ سفید coronavirus نیروی کار به عنوان ناکارآمد به نظر دکتر Fauci به عنوان یک اذوقه رسان از هشدار دادند اما هیچ راه حل و سرزنش مقامات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از نادرست مراحل اولیه ویروس.

  • دکتر Birx تر بود مرکزی از عموم شناخته شده برای قضاوت در داخل بال غربی که این ویروس در یک مسیر رو به پایین. همکاران توصیف او به عنوان اختصاص داده شده به بهداشت عمومی و کار خودش را به خستگی برای دریافت اطلاعات درست اما او بر اساس مدل ارزیابی با اینحال شکست خورده به حساب حیاتی متغیر: چگونه آقای تهمت عجله به اصرار بازگشت به حالت عادی کمک خواهد کرد فروختن اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر که پایین نگه داشتن اعداد.

  • رئیس جمهور به سرعت آمد به احساس به دام افتاده خود را بازگشایی دستورالعمل. متحده مورد نیاز کاهش موارد به بازگشایی و یا حداقل کاهش میزان مثبت آزمون. اما تست بیشتر به معنای کلی موارد به مقصد شد تا به undercutting رئیس جمهور فشار برای خم کردن اقتصاد است. نتیجه این بود که به شدت آقای تهمت قابل توجه کمپین عمومی در برابر تست یک مثال واضح از او چگونه اغلب برپا جنگ با علم و خود دولت کارشناسان و اظهار داشت: سیاست.

  • آقای تهمت, عجیب قریب, عمومی, اظهارات امتناع خود را به پوشیدن ماسک و فشار متحده به اقتصاد خود را دوباره رفتن سمت چپ فرمانداران و سایر مقامات دولتی تقلا برای مقابله با خلاء رهبری. در یک مرحله Gov. گاوین Newsom کالیفرنیا گفته بود که اگر او می خواست دولت فدرال برای کمک به دست آوردن سواب مورد نیاز برای آزمایش ویروس, او را مجبور به درخواست آقای ترامپ خود را — و از او تشکر کنم.

  • تا اوایل ماه ژوئن انجام داد مقامات کاخ سفید و حتی شروع به رسمیت شناختن است که پیش فرض های خود را در مورد این دوره از این بیماری همه گیر به حال ثابت شده اشتباه است. حتی در حال حاضر وجود دارد و اختلافات داخلی بیش تا چه حد به در داشتن مقامات علنا اذعان به این واقعیت موجود است.

جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور تا به حال اعمال محدودیت های مسافرتی در چین در اوایل بیماری همه گیر امضا اقتصادی اقدامات امداد که ارائه کرده اند آمریکایی ها با بحرانی کمک و برخورد با مسائل دیگر از جمله لوازم حفاظت فردی, تجهیزات تست ظرفیت و واکسن توسعه است.

“رئیس جمهور تهمت و اقدامات جسورانه خود را از همان ابتدا از این بیماری همه گیر در تضاد کامل به انجام هیچ چیز دموکرات و چپ رادیکال که فقط شکایت و انتقاد و محکوم کردن هر چیزی این رئیس جمهور می کند و برای حفظ این کشور است.”

در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 10, آقای ترامپ پیش بینی کرد که تعداد مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر خواهد بود “قابل ملاحظه ای” کمتر از 100,000. همانطور که از شنبه, مرگ و میر در ایستاده بود 139,186 سرعت جدید مرگ و میر رو به افزایش بود و دوباره به کشور, ورود هفت روز به طور متوسط از 65,790 موارد جدید یک روز بیشتر مورد تأیید سرانه بیش از هر دیگر مهم صنعتی کشور است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تا به حال یک تصمیم.

آن را تا پایان ماه مارس و اولیه خود را 15-روز تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در اصل توسط خاموش کردن کشور بود انقضای در روز. نشستن در مقابل مصمم میز در دفتر بیضی بودند Drs. Fauci و Birx همراه با دیگر مقامات بالا. روز قبل از آن آقای ترامپ حال گفت پیش بینی این کشور در حال “باز و مشتاق برای رفتن” عید پاک, اما در حال حاضر او در آستانه اعلام کرد که او را در این کشور تعطیل برای 30 روز.

“آیا شما واقعا فکر می کنم ما نیاز به انجام این کار ؟” رئیس جمهور پرسید: دکتر Fauci. “آره ما واقعا نیاز به آن را انجام دهد” دکتر Fauci پاسخ توضیح دوباره دولت فدرال نقش در ساخت مطمئن شوید که ویروس منفجر نمی شد در سراسر کشور است.

آقای تهمت تمایل به رفتن در امتداد محور در بخش های ترسناک و تصاویر تلویزیون از بدن ستون در المهرست بیمارستان در مرکز شهر نیویورک شد و یک امتیازی که فدرال مسئولیت بسیار مهم بود که به شکست یک ویروس که نیست احترام مرزهای ایالتی. در یک بعد از باغ گل رز ظاهر او ظاهر شد و استعفا داد برای ادامه جنگ.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده” آقای ترامپ گفت.

اما حتی به عنوان رئیس جمهور شد با اذعان به نیاز به تصمیم گیری های دشوار او و دستیاران خود را به زودی خواهد بود به دنبال انجام مخالف — ساخت یک مورد که دولت فدرال در حال اتمام آن کار و unshackle رئیس جمهور از مالکیت پاسخ.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • بایدن می گوید مقامات محلی باید تصمیم می گیرید که برای بازگشایی مدارس, طراحی مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • خود را دوباره انتخابات در معرض خطر تهمت و پنس رسم خطوط جدید از حمله.
  • جمال بومن برنده اصلی خود را شکست 32 سال وقت.

توپی از فعالیت کار گروه مونتاژ توسط آقای مرغزار که به تازگی گرفته شده به عنوان رئیس ستاد.

جو Grogan داخلی مشاور سیاست تا به حال در اطراف به آقای تهمت دیدگاه که در واکنش به این ویروس بود و پر از شکوفه و موقعیت مشترک در آن نقطه با مارک کوتاه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس را رئیس ستاد و مکرر شرکت کنندگان در جلسات. Russell T. Vought رئیس جمهور اقدام مدیر بودجه وجود دارد برای رسیدگی به این بیماری همه گیر را نصب هزینه های.

کریس لیدل یک معاون رئیس ستاد و جارد کوشنر رئیس جمهور مشاور ارشد و در عمل به عنوان گروه تدارکات و زنجیره تامین ،

امیدوارم که هیکس محافظ آقای تهمت نام تجاری به طور منظم بود یکی از شرکت کنندگان. Kevin A. Hassett یک مشاور اقتصادی آمد در زمان برای کمک به ارزیابی اعداد و همچنین شرکت در 9 صبح جلسه سه بار در هفته با آقای مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در جنبه های اقتصادی همه گیر.

سپس دکتر Birx پاسخ هماهنگ کننده coronavirus نیروی کار. بر خلاف دکتر Fauci که تنها متوقف شده توسط کاخ سفید به حضور در جلسات او داده شد یک دفتر در نزدیکی وضعیت اتاق و آزادانه پرسه می زدند بال غربی به طور کامل در آغوش نقش خود را به عنوان یک عضو از تیم رئيس جمهور است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

توسط اواسط ماه مارس آقای ترامپ رشد کرده بود علنا بی تاب با ماندن در خانه توصیه های او با اکراه تایید شده است. هفتگی مدعیان بیکاری روشن اقتصاد بود cratering و رای گیری شد نشان مبارزات انتخاباتی خود خونریزی پشتیبانی می کند. فرمانداران جمهوریخواه بودند مهیج برای بلند مستند و سیاسی محافظه کار ماشین آلات بسیج به مخالفت با آنچه آن را دیدم به عنوان محدودیت در آزادی های فردی.

در این جلسات آقای مراتع این موضوع روشن بود: چقدر دیگر ما این را ؟

که پاسخ به آنها با تمرکز بر دو سوال: تا به حال این ویروس به اوج خود رسید? و تا به حال دولت با توجه کشورهای ابزار مورد نیاز برای مدیریت مشکلات باقی مانده?

در اولین سوال از دکتر Birx و آقای Hassett خوش بودند از: کاهش مشغول به کار بود آنها اصرار داشت و حتی به عنوان بسیاری از کارشناسان خارجی بودند و هشدار داد که این کشور باقی خواهد ماند در معرض خطر اگر به آن اجازه دهید تا در اجتماعی فاصله نقل مکان کرد و در موعد مقرر به بازگشایی شده است.

آقای مرغزار فکر خود را به عنوان یک داده محور تصمیم ساز و در علاوه بر این به مدل ها و عفونت شماره متحده و C. D. C. آنها نگاه کرد ترافیک در New Jersey Turnpike (حجم اتومبیل های آینده در داخل و خارج از شهر نیویورک بود که توسط 95.2 درصد); حقوق و دستمزد و اطلاعات کارت اعتباری و تعداد افرادی که گزارش شد که خود را قرنطینه.

اگر نقطه بود برای حفظ یک monthlong مستند این شماره به آنها گفت که دولت موفق شد. اگر آن را به خرد کردن ویروس به containable در سطوح حوادث نشان می دهد که مقامات بی اعتنا به چگونه به طور گسترده ای آن را در حال حاضر ،

اعضای گروه او بر این باور بودند که موفق شده بود در پاسخ به سوال دوم هم اگر چه کمبود دنده محافظ ادامه داد: در برخی از مکان ها (و خواهد شعله ور شدن دوباره ماه بعد).

یک بار پیش بینی کمبود بیش از 100,000 هواکش حال غلبه شده است; در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی از مازاد که ایالات متحده می تواند به من قرض بدهید و آنها را به کشورهای دیگر است. ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو به معنای وجود دارد مقدار زیادی از فضای تخت و بدون نیاز بیشتری برای نیروی دریایی بیمارستان کشتی.

گروه اندیشه فرمانداران باید دیگر مشکل گرفتن آنچه که آنها مورد نیاز برای بیمارستان و پزشکان و اولین پاسخ دهندگان. و آنها به طور فزاینده ای رشد نا امید آنچه که آنها را دیدم که با انگیزه های سیاسی شکایت در مورد عدم فدرال کمک و ناتوانی برخی از کشورها به استفاده موثر از منابع آنها دریافت می کردند.

خشمگین با انتقاد از نیویورک سیاستمداران دموکرات در مورد اینکه قادر به پیدا کردن یک محموله هواکش از دولت فدرال آقای Grogan داخلی سیاست رئیس با عصبانیت گفت: آقای کوشنر که آنها باید بیشتر هواکش در هجده چرخ درایو آنها را به شهر نیویورک و دعوت از اخبار هلیکوپتر برای ضبط آن همه فقط شرمسار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در مارس 14, کشور, گذشت, آنچه این گروه را دیدم به عنوان یک نقطه عطف اداره آن سه میلیون تست. داخل West Wing آقای کوشنر مصر بود که نقطه: با توجه به فرض که عفونت نمی خواهد افزایش دوباره تا سقوط وجود دارد به اندازه کافی تست توانایی وجود دارد.

کسانی که در خارج از کارشناسان که با اختلاف شد تا حد زیادی خار. در اواسط ماه آوریل دکتر Ashish K. Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه خواست یک دولت رسمی را در آغوش تماس خود را برای انجام 500,000 coronavirus آزمون در روز — به مراتب بیشتر از اتفاق می افتد در زمان.

این مقام Adm. برت P. Giroir دولت را تست تزار که تا به حال ارائه شده است خوش بین توصیف از کشور در حال رشد تست ظرفیت در نهایت اذعان به دکتر Jha که طرح خود را به نظر می رسید مورد نیاز است. اما او به روشنی دولت فدرال آماده است برای دریافت وجود دارد سریع است.

“در برخی از نقطه در پایین جاده” چیزی است که دکتر جها گفت: دریاسالار Giroir به او گفت.

“برداشت من این است که جارد کوشنر معتقد است که این چیزی است که کاخ سفید نباید بیش از حد درگیر در” دکتر Jha به یاد می آورد. “و سپس رئیس جمهور معتقد است که بهتر است به سمت چپ متحده است.”

خود منتقدان باوجود اینکه مقامات کاخ سفید آمد به احساس می کنید که آنها در واقع انجام کار خود را: به فرمانداران ابزار مورد نیاز برای مقابله با باقی مانده شیوع بیماری به عنوان عفونت زوال یافت.

باد کردن دولت فدرال را پاسخ می بازی بیش از چند هفته آینده. روزانه جلسات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید و در آوریل 24. مراتع تیم آغاز محرومیت دکتر Fauci از ساخت ترین تلویزیون ظاهر مبادا او رفتن پیام و نشان می دهد همچنان در معرض خطر از ویروس.

با آغاز ماه مه کلمه به بیرون درز کرد که روزانه جلسات از نیروی کار خود را خواهد بود به پایان رسید هر چند آقای ترامپ که تا به حال نشده است گفت: backpedaled پس از این پوشش باعث داد و بیداد.

در آزمایش آقای ترامپ منتقل شده از تاکید بر این که این کشور در حال حاضر انجام شد بیش از هر کشور دیگری به deriding اهمیت آن. در ماه ژوئن رئیس جمهور شد به طور منظم ساخت مزخرف اظهارات مانند “اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود.”

اما در میانه ماه آوریل تصمیم رئيس جمهور تا حد زیادی به پیاده روی به دور از فعال نقش رهبری و به بسیاری از ایالت ها اجازه دسترسی به این باور بدترین بحران پشت سر آنها بود — آمد ناگهان به نمایش عمومی.

در آوریل 10, آقای ترامپ اعلام کرد که در نقش خود به عنوان چیزی شبیه به یک “جنگ به رئیس جمهور” این امر می تواند خود را در مورد اینکه آیا تصمیم به بازگشایی این کشور است. “که من معیارهای” او به خبرنگاران گفت: با اشاره به سر خود را. “من می گویند بدون سوال این بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.”

سه روز بعد او تصریح کرد مسئولیت خود را. “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است و این راهی است که باید به,” او گفت:.

روز بعد دکتر Birx و دکتر Fauci ارائه شده آقای ترامپ با برنامه ریزی برای صدور دستورالعمل برای شروع بازگشایی این کشور در پایان ماه. توسعه یافته تا حد زیادی توسط دکتر Birx برگزار شد و از نزدیک با او تا به حال ارائه شده به رئیس جمهور — ترین وظیفه نیروی اعضای آنها را از قبل — دستورالعمل گذاشته گسترده داوطلبانه استانداردهای متحده با توجه به چگونه سریع برای بیرون آمدن از این مستند.

در شرایط سیاسی سند پیام بود که مسئولیت برخورد با این بیماری همه گیر شد تغییر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ایالات متحده.

در آوریل 16, زمانی که آقای ترامپ علنا اعلام کرد که دستورالعمل های او ساخته شده این پیام را به فرمانداران صریح و روشن.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” او گفت:.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در داخل کاخ سفید, دکتر Birx شد رئیس مبلغ برای این ایده است که تهدید از ویروس محو شد.

بر خلاف دکتر Fauci, Dr. Birx مؤمن قوی در مدل های پیش بینی این دوره از شیوع. دکتر Fauci است هشدار داد که “مدل تنها مدل های” و که در دنیای واقعی نتایج بستگی دارد که چگونه مردم در پاسخ به تماس برای تغییر در رفتار به ماندن در خانه یا پوشیدن ماسک در — فداکاری است که نیاز به یک حس مشترک ملی مسئولیت.

در چند دهه خود را از پاسخ به شیوع بیماری دکتر Fauci, یک خواننده حریص سیاسی تاریخ آموخته تکیه بر گزارش های از زمین است. در اواخر شب در دفتر خانه خود را در این بهار دکتر Fauci که کاهش یافته است به نظر این مقاله ارسالی مقامات بهداشتی در نیواورلئان, نیویورک و شیکاگو که در آن او شنیده ناامیدی غیر قابل تشخیص در بیشتر خوش بینانه کاخ سفید نشست.

دکتر Fauci به منتقدان, که گفت که او با تکیه بر حکایات و تجربه جای داده و کسی که او احساس نمی شد به اندازه کافی هماهنگ ویرانگر اقتصادی و پیامدهای اجتماعی ملی مستند.

به عنوان همه گیر بدتر دکتر Fauci تیره تر نظر گرفتن شرایط مقابله شد با اطمینان ظاهرا ارائه شده توسط دکتر Birx داده.

مشهور ایدز پژوهشگر که دارای عنوان “سفیر” به عنوان وزارت امور خارجه با نماینده خاص بهداشت جهانی, دیپلماسی, او تا به حال مونتاژ یک تیم از تحلیلگران که مشغول به کار در اواخر شب در کاخ سفید مجموعه, تغذیه او را به یک جریان ثابت از به روز رسانی داده های بسته بندی شده در اسلاید پاورپوینت ایمیل به مقامات ارشد در هر روز.

وجود هشدارهای که مدل او مورد مطالعه ممکن است دقیق به ویژه در پیش بینی این دوره از ویروس در برابر یک پس زمینه در حال تحول سیاسی و اقتصادی و عوامل اجتماعی است. در میان مدل های دکتر Birx متکی بود یکی تولید شده توسط محققان در دانشگاه واشنگتن است. اما زمانی که آقای Hassett بررسی عملکرد آن توسط به دنبال بازگشت در آن پیش بینی ها از سه هفته قبل از آن معلوم شد که ضربه و یا از دست ندهید.

نویسندگان این مقاله از دانشگاه واشنگتن مدل خطاب به دکتر Birx یا اعضای تیم او تقریبا روزانه آنها گفت و اغلب هشدار داد که کار خود را تنها قرار است برای ارائه یک تصویر لحظهای بر اساس فرضیات کلیدی مانند مردم ادامه به رعایت اجتماعی فاصله تا ژوئن 1.

“ما روشن ساخته است که به این بیماری تحت کنترل در آورد و آن را به طور موثر صفر انتقال مورد نیاز اجتماعی فاصله مقرر در محل” گفت: Christopher J. L. موری مدیر مدلسازی برنامه. “مارس 22 — در جایی در اطراف آن دوره است. این زمانی است که تن منتقل شده است. آنها شروع به پرسش در مورد چه خواهد بود مسیر و جایی که با لغو حکم؟”

برخی از مقامات دولتی نیز احساس خطر دولت از دانشگاه واشنگتن ،

کلرادو مقامات بهداشت در نامه ای به دولت در آوریل 10, شفاعت است که کاخ سفید نه با استفاده از مدل برای تخصیص منابع به دولت گفت: پیش بینی های آن بودند rosier از واقعیت تلخی آنها در مواجهه با. (هنگامی که آن نگرانی های رله به دکتر Birx پاسخ داد که تصمیم گیری در تخصیص تجهیزات بودند بر اساس عوامل فراتر از یک مدل.)

دکتر Birx کاهش یافته است به مصاحبه. یک نیروی کار رسمی گفت که او تا به حال تنها دانشگاه واشنگتن مدل در یک محدود راه و که کاخ سفید با استفاده از “داده های واقعی نه مدل سازی داده ها برای درک این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.”

این مقام گفت که کاخ سفید “بلافاصله در واکنش به نشانه های اولیه از جامعه گسترش” با همکاری فرمانداران در بیاورد متحده است.

اما با وجود خارج هشدارها و شواهد در اوایل ممکن است که عفونت های جدید در حالی که پایین باقی مانده بالاتر از پیش بینی کاخ سفید هرگز اساسا re-بررسی دوره آن را تنظیم کرده بود در اواسط ماه آوریل است.

دکتر Fauci, یک دوست از دکتر Birx را برای 30 سال را توصیف او به عنوان سیاسی بیشتر از یک “گونه متفاوت است.” بدبین طبیعت, دکتر Fauci خصوصی هشدار داد که این ویروس خواهد بود دشوار است برای کنترل اغلب اظهار نظر که او “مرداب در گاردن پارتی.”

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

در مقابل دکتر Birx به طور منظم تحویل چه جدید تیم امید.

“همه مترو در حال ثبات” او آنها را توصیف ویروس به عنوان داشتن آمار آن “اوج” در اطراف اواسط ماه آوریل است. منطقه نیویورک برای اختصاص نیمی از کل موارد در کشور, او گفت:. شیب بود و رفتن در مسیر درست است. “ما در حال پشت بدتر از آن.” او با تایید این ایده که مرگ می شمارد و بستری اعداد می تواند متورم شود.

برای دکتر Birx ایتالیا تجربه به خصوص گفتن و مثبت — مقایسه. او به طور معمول گفته همکاران که ایالات متحده شد و در همان مسیر به عنوان ایتالیا که تا به حال بزرگ خوشه قبل از عفونت و مرگ و میر پهن به نزدیک به صفر است.

“او گفت: ما در واقع رفتن به مسیر ایتالیا” یک مشاور ارشد بعد به یاد می آورد.

دکتر Birx خواهد پرسه زدن در سالن کاخ سفید صحبت به آقای کوشنر خانم هیکس و دیگران گاهی اوقات عبور از نمودار برای تقویت مورد. “ما ضربه اوج ما,” او می گویند و این پیام را در پیدا کردن راه خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

دکتر Birx شروع به استفاده از نسخه های از عبارت “قرار دادن اون سوی خاکستر سوخته,” جمله بندی بود که بعد از برداشت توسط مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany و آقای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اواسط ماه مه نیروی کار بر این باور بودند که دیگر تجدید حیات نبود به احتمال زیاد تا پاییز ارشد دولت افغانستان ،

نیویورک منطقه به نظر می رسد به خوبی در راه خود را به رانندگی عفونت های جدید را به سطح آن می تواند اداره کند — آن را به یک منطقه از کشور که شبیه ایتالیایی. اما مدل و تجزیه و تحلیل در آغوش غرب جناح شکست خورده به حساب تضعیف پایبندی به مستندات در سراسر کشور آغاز شد که حتی قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده اصرار فرمانداران به “آزاد” ساکنان خود را از روشمند دستورالعمل دولت خود را تاسیس کرده بود.

بعد آن را روشن بود که با عجله به بازگشایی قبل از ملاقات با معیار در دستورالعمل مانند آریزونا و تگزاس و آلاباما را در میان بدترین موج در موارد جدید.

دکتر Birx باور است که ایالات متحده خواهد آینه ایتالیا تبدیل به فاجعه اشتباه است. ایتالیایی ها شده بود تقریبا به طور کامل سازگار با اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله, چوچول عفونت های جدید به ناچیز سطوح قبل از این کشور به آرامی بازگشایی شد. آمریکایی ها در مقابل شروع به پشتیبان گیری دور با اواخر ماه آوریل از چه اجتماعی فاصله تلاش آنها بوده است ساخت, egged توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تفاوت حیاتی بود. به عنوان جوامع در سراسر ایالات متحده شتافت به بازگشایی روزانه تعداد روزانه موارد به سختی کاهش یافته و به زیر 20,000 در اوایل ممکن است. این ویروس هنوز هم در گردش در سراسر کشور است.

ایتالیا را بهبود منحنی معلوم شد نگاه کرد هیچ چیز مانند یک آمریکایی.

اعتبار…Jenna Schoenefeld برای نیویورک تایمز

دنیای واقعی عواقب آقای تهمت کناره گیری از مسئولیت موج در سراسر کشور است.

در طول یک جلسه در آوریل 20, Mr. تهمت و تمسخر رژیم صهیونیستی. لری هوگان مریلند یک همکار جمهوری خواه برای دولت ناتوانی برای پیدا کردن به اندازه کافی تست. دکتر Birx نمایش داده می شود نقشه ها را با ده ها تن از نقاط نشان می دهد labs است که می تواند کمک کند.

“او واقعا نمی دانم در مورد فدرال آزمایشگاه” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: با مسخره حیرت. “او در مورد آن می دانیم.”

اما زمانی که فرانسیس B. Phillips, دولت, معاون وزیر بهداشت رسیده به یکی از این نقطه ها — ملی مدارس مرکز بهداشت در مریلند — او گفته شد که آنها رنج می برند از همان کمبود به عنوان دولت labs و نمی شد در یک موقعیت برای کمک به.

“این روشن است که ما در خود ما است و ما نیاز به توسعه خود ما استراتژی است که بسیار بر خلاف نوع فدرال پاسخ در گذشته سلامت عمومی در شرایط اضطراری” خانم فیلیپس به یاد می آورد.

در کالیفرنیا آقای Newsom در حال حاضر به حال تجربه دست اول از پیچیدگی کمک گرفتن از واشنگتن است.

پس از ارائه برای کمک به دست آوردن 350,000 تست سواب در طول یک صبح زود گفتگو با یکی از آقای Newsom مشاوران آقای کوشنر روشن ساخته است که فدرال کمک خواهد لولا در فرماندار انجام او را به نفع.

“فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, تا به حال به تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و از او بخواهید برای سواب” به یاد می آورد مشاور باب کچر یک اوباما-عصر کاخ سفید مراقبت های بهداشتی رسمی.

آقای Newsom ساخته شده تماس بگیرید و درخواست و سپس ستایش آقای ترامپ که در همان روز در یک کنفرانس خبری که در آن او اعلام کرد که تعهد دادن به آقای ترامپ اعتباری برای “افزایش قابل توجهی در عرضه” به رهبری به کالیفرنیا.

شهردار Francis X. سوارز میامی یک جمهوری خواه گفت که کاخ سفید رویکرد تا به حال تنها یک تمرکز: بازگشایی کسب و کار به جای پیش بینی چگونه شهرها و ایالات متحده باید پاسخ دهند اگر موارد رسید دوباره.

“این همه مبتنی بر کاهش, باز, کاهش, باز, بیشتر, کاهش, باز,” او گفت:. “هرگز وجود چه اتفاقی می افتد اگر این افزایش پس از شما بازگشایی?”

کشورهای دیگر نقل مکان کرده بود به شدت به استخدام یک مجموعه ای از تکنیک های که آقای هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن بسیج در سطح فدرال از جمله ملی تست استراتژی و تماس با ردیابی برای پیگیری کردن و منزوی کردن افرادی که در تعامل با بیماران تازه تشخیص داده شده.

“این چیزهایی که انجام شد در آلمان در ایتالیا در یونان و ویتنام در سنگاپور در نیوزیلند و چین گفت:” اندی Slavitt سابق فدرال مراقبت های بهداشتی رسمی که ارائه مشاوره به کاخ سفید است.

“آنها راز,” او گفت:. “نه مرموز. و اینها همه کشورهای ثروتمند. آنها فقط در زمان پاسخگویی برای آن انجام می شود. اما انجام این کار در اینجا. وجود صفر شانس در اینجا است که ما تا به حال شده است در یک وضعیت که در آن ما خواهد بود برخورد با اون سوی خاکستر سوخته.’ “

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در اوایل ماه ژوئن آن را روشن است که کاخ سفید تا به حال آن را بدست اشتباه است.

در نیروی کار جلسات مقامات مورد بحث سنبله در موارد در سراسر جنوب و اینکه آیا هر گونه برجستگی در caseloads شد ناشی از شلوغ اعتراض به کشتار جورج فلوید. آنها به طور خلاصه در نظر گرفته اگر آن را زودگذر عوارض یادبود روز کرده است.

آنها به زودی متوجه شدم بیشتر در بازی.

حفر به اطلاعات جدید از دکتر Birx آنها به این نتیجه رسیدند که ویروس در واقع پخش با نامرئی شدت در طول هفته در ماه مه زمانی که ایالات متحده باز شد تا با آقای تهمت تشویق و بسیاری تمام شد اما اعلام پیروزی.

با بهره از حقیقت سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, Dr. Robert R. Redfield اذعان این هفته در گفتگو با مجله انجمن پزشکی آمریکا که مقامات دولت — خود شامل — به شدت دست کم گرفت عفونت در آوریل و مه. او برآورد آنها از دست رفته به عنوان بسیاری از 10 نفر در هر روز برای هر یک از آنها تایید شد.

تعداد موارد جدید در حال حاضر صعود به مراتب بالاتر از قله قبلی بیش از 36,000 یک روز در اواسط ماه آوریل است. در روز پنج شنبه وجود دارد بیش از 75,000 تایید موارد جدید, یک رکورد است.

آقای تهمت اهانت به آزمایش همچنان به تحت تاثیر قرار کشور است. در اواسط ماه ژوئن خطوط کشیده شده به صورت بلوک در ققنوس و در Austin, Texas. و گرفتن نتیجه می تواند یک هفته تا 10 روز مقامات در تگزاس گفت: — به طور موثر دعوت ویروس به گسترش غیر قابل کنترل است.

دکتر مندی K. کوهن بالا سلامت رسمی در کارولینای شمالی تماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از افزایش در ماه ژوئن درخواست دولت به سرعت باز 100 تست سایت در وزارت امور خارجه علاوه بر 13 از آن شد و سپس عامل.

“ما را حفظ خواهد کرد آن 13 باز برای یک ماه دیگر — شما در حال خوش آمدید” دکتر کوهن گفت: تمسخر پاسخ او دریافت کرده است.

این یک وضعیت ویرانگر گفت: شهردار استیو آدلر از Austin که تماشا به عنوان Covid-19 نفر در بخش های مراقبت ويژه در بيمارستان منطقه شروع به پریدن کرد از سه در اواسط ماه مه به 185 در اوایل ماه جولای. آقای آدلر تا به حال یک درخواست ساده برای کاخ سفید است.

“هنگامی که ما در تلاش برای بدست آوردن مردم را به پوشیدن ماسک آنها را به نقطه و رییس جمهور می گویند خوب است و چیزی نیست که ما نیاز به انجام,” او گفت:.

آقای سوارز ابراز مشابه ناکامی با آقای تهمت بی اعتنا رویکرد به پوشیدن ماسک. “مردم به دنبال رهبران” او گفت: قبل از rephrasing سخنان خود. “مردم به دنبال افرادی که قرار است به رهبران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net