داخل مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد چهره در کنوانسیون حزب جمهوری خواه در جکسنویل

واشنگتن — مثل خیلی دیگر رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی آن تصمیم شکل ملاحظات مالی و, در پایان, کسب و کار هتل.

آقای تهمت ناگهانی لغو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون ویل فلوریدا. — یک جشن بزرگ در یک میدان نبرد دولت است که او امیدوار بود که شناور خود را re-انتخابات — تعجب برخی از متحدان اهدا کنندگان و حتی دستیاران که انتظار نیست این اعلام پس از آن که او نسبت به فلوریدا افزایش نرخ coronavirus موارد است.

اما زمان آقای تهمت تصمیم در پنج شنبه شب تحت تاثیر قرار بود توسط قریب الوقوع نیاز برای حزب جمهوری خواه به کتاب تعداد زیادی از اتاق های هتل ها در جکسنویل و نشانه دیگر هزینه خدمات موافقت نامه با توجه به متعدد خواهان آشنایی با برنامه. بلندی مهلت برای شرکت کنندگان به سپرده ها در اتاق های هتل بود دوشنبه آینده با توجه به یک کپی از دستورالعمل ها از طریق پست به نمایندگان.

اگر حزب عدالت و اقدام به آن را رزرو و لغو آنها را بعد از مردم آشنا با برنامه ریزی گفت: این امر باید اضافه ضرر و زیان مالی در حال حاضر گران قیمت شکست مفتضحانه شامل دو شهرستانها — جکسون و شارلوت, N. C., که در آن کنوانسیون در اصل مجموعه و دو مجموعه از خیرین جمع آوری پول در هر دو مکان.

دیگر وجود دارد فوری عوامل دخیل در تصمیم گیری از جمله بهداشت از طرف مقامات و نمایندگان که از سراسر کشور و آقای تهمت غرق سیاسی ایستاده بود که تا حد زیادی مربوط به ماه از inattentiveness به ویروس. آن را به حال تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار در روزهای اخیر که جکسون سازمان رو به رو شد باز مقاومت از مقامات محلی و شهرستان جمهوریخواه شهردار لنی کاری یک بار قهرمان کنوانسیون بیش از حد گره خورده است تا با ویروس نگرانی به پریمیر در رنگ بسیار برای آن.

در مواجهه با همه که جنجال و هیاهو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کرد و به جای آن به انصراف از کنوانسیون در تلاش برای بازیگران خود را به عنوان قرار دادن ایمنی ،

اما بسیاری از آقای تهمت برترین مشاوران سیاسی در حال حاضر متقاعد شده است که کنوانسیون ایستاده بود شانس بهتری برای تولید شرم آور اخبار — مانند اخیر خود ناموفق تجمع در Tulsa, Okla. — از گزاف گویی در پای صندوقهای رای است. در یک سری از مکالمات اخیر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها روشن ساخته است که او هنوز هم می تواند بیرون بکشد با حداقل پیامدهای به گفته افراد آشنا با این بحث.

در کاخ سفید در روز جمعه مقامات در حال حاضر در حال نقشه برداری از چگونه برای تولید حرکت های سیاسی آنها امیدوار بودند برای دریافت پس از سه شب سخنرانی در جکسون ویل. یک مقام ارشد گفت: داده های داخلی نشان داد که اکثر متحرک رای دهندگان بودند شبکه های صبح نشان می دهد بینندگان و که بعد از 100 روز را شامل سنگین رسانه های استراتژی با آقای ترامپ انجام مصاحبه در شبکه نشان می دهد صبح و همچنین جمعه نشان می دهد در حالی که هنوز اولویت مصاحبه با فاکس نیوز.

حزب در روز جمعه نیز به دنبال یک مکان جدید که در آن می توانید به ساخت یک مرحله و میزبان برخی از برنامه ریزی کنوانسیون های برنامه نویسی از جمله آقای تهمت سخنرانی در اوت. 27 که او هنوز هم قصد دارد به من بدهید.

یکی دیگر از مقام کاخ سفید هشدار داده است که حوادث خواهد بود به طور قابل توجهی کوچک را از آنچه برنامه ریزی شده بود برای جکسون, اما این برنامه برای مقامات با صحبت کردن شکافها در طی این کنوانسیون به احتمال زیاد تغییر نمی کند.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن او را دیدم کنوانسیون به عنوان یک پتانسیل موفقیت داستان. واقعیت دخالت کرده است.
  • اطلاعاتی ایالات متحده هشدار نسبت به دخالت خارجی در انتخابات. اما دموکرات ها می گویند این کافی نیست.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چند دستور اجرایی با هدف کاهش مواد مخدر آمریکا قیمت.

لغو کنوانسیون بود برگشت که آقای ترامپ تنها به تازگی در حل و فصل. اما این یک استراتژی خروج است که بسیاری از برترين مشاوران تا به حال حفظ شده است به عنوان یک گزینه.

پس از حرکت این کنوانسیون به جکسون از شارلوت در ماه ژوئن مقامات جمهوری خواه برگزار شد در اجرای قراردادهای با شهر و محل برگزاری کنوانسیون ترک انعطاف پذیری خود را به بیرون بکشد. علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد بوده است مشاوره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که او باید به جلو حرکت می کند به عنوان اینکه او به یک کنوانسیون در حالی که خروج خود را خارج از سطح شیب دار.

سناتور راب برادلی یک جمهوری خواه عضو R. N. C. میزبان کمیته در جکسون ویل اذعان کرد در روز جمعه که سازمان با آن مواجه شد مهلت از عمده فروشندگان از جمله هتل ها.

“آن رسیدن به نقطه ای که در آن تماس های مورد نیاز ساخته شود به طوری که مردم می توانند بر اساس برنامه ریزی و تعهدات مالی نخواهد بود امن است که نمی تواند ملاقات از فروشندگان,” او در مصاحبه ای گفت:.

آخر هفته گذشته با کسانی که در مهلت بلندی و با مقامات محلی هشدار آنها در منابع به تامین امنیت کافی برای این رویداد بالا کمپین مقامات تصمیم به مختصری رئیس جمهور یک بار دیگر در گزینه های خود را با تاکید بر توانایی های خود را به راه رفتن به دور مردم آشنا با این بحث گفت.

Ronna, McDaniel, رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه; لایحه Stepien این تهمت مدیر کمپین و جیسون میلر مبارزات انتخاباتی رئیس استراتژیست حفظ یک موقعیت از حمایت هر چه آقای ترامپ تصمیم به انجام و خوش اعلام کرد که نشان می دهد بر روی بروید.

اما بسیاری از رییس مشاوران سیاسی نگران است که ایمنی خطرات ناشی از این ویروس می تواند باعث این رویداد به نتیجه معکوس شد و در حمایت از لغو کل چهار روز امر در فلوریدا. (اولین روز مراسم در شارلوت.)

در داخل کاخ سفید, شده است وجود دارد رشد شک و تردید است که هر مقیاس بزرگ جمع آوری می تواند کار با توجه به افزایش coronavirus موارد است. سوخت این نگرانی بودند خاطرات مبارزات انتخاباتی فاجعه تجمع در تولسا که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را به کرات مشارکت مردم تنها برای پیدا کردن خود را به صحبت کردن در مقابل یک عرصه است که دو سوم خالی است. خبری که چندین کمپین کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در تولسا تنها اضافه شده به تاثیر منفی این تجمع ایجاد شده است.

مشاوران باید به جای تلاش شده به آقای ترامپ هیجان زده در مورد تله-سالن شهر, نشان دادن او است که او می تواند به ده ها هزار نفر از مردم در یک منطقه خاص و بدون آنها را مجبور به ترک خانه های خود.

به عنوان چشم انداز لغو کنوانسیون نگاه بیشتر و بیشتر احتمال دارد به گروه کوچکی از مشاوران کلود در طول چند روز گذشته یک مقام کاخ سفید سوال مطرح شده از ارسال پیام های متناقض, درخواست چگونه می تواند رئيس جمهور ادامه فشار برای مدارس برای بازگشایی اگر او از حمایت از برگزاری خود قرارداد. دیگر از مشاوران گفت: افتتاح مدارس ضروری بود و یک توده جمع مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان — اکثریت آنها خواهد بود بیش از 50 — نبود افراد آشنا با مباحث گفت.

آقای ترامپ دولتی تکیه داده بود نسبت به تغییر ذهن خود را توسط چهار شنبه. آن شب خانم McDaniel آقای Stepien و آقای میلر حال پیگیری یک گفتگو میان خود و توافق کردند که به نظر می رسید احتمال دارد که رئیس جمهور تصمیم می گیرد به آن را تعطیل و شروع به آماده شدن برای آن نتیجه است. اما بسیاری از آنها شده اند عامل در آقای تهمت مدار به اندازه کافی بلند به می دانم که هیچ چیز حل و فصل شده است تا رئیس جمهور خود را باعث می شود تصمیم خود را ،

برای هفته ها به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به سنبله در فلوریدا مشاوران ارائه کرده بود آقای ترامپ جایگزین حالات. یک طرح مورد بحث با توجه به کسی که در مکالمات داشتن سه شب کنوانسیون در شهرهای مختلف برگزار: بانوی اول, Melania Trump, آیا صحبت از هوستون; معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد آدرس یک جمعیت را در خانه اش در ایالت ایندیانا; و تنها آقای تهمت سخنرانی را در جکسون ویل.

طرفداران این طرح گفت: غربت کنوانسیون می توانست چرخید به عنوان یک پیام قوی در مورد کشور بازگشایی همه جا با پاداش اجتناب از یک جمعیت زیادی جمع آوری با هم برای چهار روز کامل در یک شهر.

چگونه دو طرف بودند نزدیک شدن به کنوانسیون حال تبدیل شدن به یک محک برای نمایش خود از این بیماری همه گیر بیش از همه. با تمرکز بر ایمنی و دموکرات ها را تشویق کرده اند تا همه اعضای کنگره حزب رهبران و نمایندگان به حضور در این رویداد. آقای ترامپ, در, مقابل, می خواستم به نونهالان با خشن پرچم تکان دادن جشن که بزرگ را نشان می دهد شور و شوق خود را برای مبارزه انتخاباتی و ثابت کند که این کشور شد خروش از بدترین بیماری همه گیر.

در پایان هر چند انحلال آقای تهمت کنوانسیون بود که آخرین نمونه از این رئیس جمهور رکوع به واقعیت یک بحران بهداشتی است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش و محدودیت های توانایی های خود را به خم حوادث به او خواهد شد.

برخی از جمهوریخواهان توصیف خصوصی احساس آرامش که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تصمیم به نونهالان. در عین حال نیز وجود دارد که نا امیدی در جمعه که کنوانسیون قصههای تا به حال کشیده شده بر روی پس هزینه حزب در وقت با ارزش و پول بود که در تلاش بی ثمر برای برآوردن آقای تهمت میل.

فقدان یک کنوانسیون به نمایندگی از “فرصت از دست رفته” برای G. O. P. به افزایش خود را در یک نوسان کلید دولت گفت: هنر پاپ با نفوذ جمهوری خواه کمک کننده در کارولینای شمالی. آقای پاپ اظهار تاسف کرد که جمع آوری شده بود بی خانمان از خود دولت اما به اذعان همه گیر ممکن است را ساخته اند لغو اجتناب ناپذیر است.

“من در حال حاضر تصمیم من نبود رفتن یا به شارلوت کنوانسیون یا فلوریدا, کنوانسیون,” او اضافه شده است.

آقای ترامپ نشده خود را رها فلوریدا قصد دارد در دسترس نباشد ، او صندوق-raisers برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 31 در تمپا و اوت. 1 در جنوب فلوریدا. اهدا کنندگان که کمک 50.000 دلار وعده داده شده بود عکس ها با رئیس جمهور و کسانی که به $100,000 گفته شد که آنها قادر خواهد بود برای شرکت در یک میز گرد با او.

قبل از آقای تهمت کنوانسیون اعلام آقای کاری جکسون شهردار خواسته بود تامی Hazouri شورای شهر رئیس جمهور به تعویق انداختن جلسه روز جمعه برای بحث در مورد فرمان اضطراری در مورد کنوانسیون بودجه و تدارکات.

“آنها آماده است” گفت: آقای Hazouri یک دموکرات است. “آنها نمی باید پاسخ و آنها نمی خواهند به خجالت.”

آقای Hazouri فرض بر این است که آقای کاری می خواستم برای خرید زمان بیش از آخر هفته “به سعی کنید برای دریافت پاسخ, اما همچنین پیدا کردن که در آن همه چیز ایستاده در سراسر کشور.”

“من فکر می کنم کاملا رک و پوست کنده است که چیزی است که در قیف چون من نمی دانم که رئیس جمهور از خواب بیدار یک روز گفت: “من باید به نگرانی در مورد ویروس'” آقای Hazouri گفت. “با این وجود, من خدا را شکر برای آنچه که او انجام داد.”

مگی Haberman و کنت P. وگل کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de