داخل خشونت و Misogynistic جهان از روی دن Hollander

روی دن Hollander صدا تلخ و عصبانی هنگامی که او ضربه را به سابق راگبی هم تیمی در ماه دسامبر در یک کتابخانه در منهتن. او گفت که او تا بیمار از یک سرطان نادر که او می تواند مرگ در هر لحظه تعجب با صدای بلند اگر او باید شکایت خود را دکتر برای قصور.

چیزهایی که نگه داشته شدن بدتر برای آقای دن Hollander خود توصیف “ضد فمینیستی” وکیل که برای او شناخته شده بود misogynistic tirades و ده ها تن از دعاوی او در زمینه بسیاری از بیهوده و بیمعنی. منهتن قاضی را رد کرد و یکی از آنها در ماه مه و چند هفته بعد یک قاضی فدرال در نیوجرسی به نام استر Salas لغو جلسه برنامه ریزی شده در یک کت و شلوار های مختلف.

تاخیر به دنبال سال از خشم است که او تا به حال پناه در برابر قاضی Salas بر ادعای بی اساس است که او در حال حرکت بود مورد بیش از حد به آرامی. که به نوبه خود بر ساخته شده یک عمر خروشد و نفرت نسبت به زنان: او متهم به مادر خود را برای جلوگیری از او را از داشتن دوست دختر و همسر سابق خود را از ازدواج با او را تنها برای به دست آوردن یک کارت سبز.

آقای دن Hollander خشم تبدیل به خشونت در این ماه زمانی که او نشان داد تا در قضاوت Salas در نیوجرسی نما به عنوان یک FedEx deliveryman و باز آتش او را به قتل 20 ساله و زخمی شدن شوهرش محققان گفت. او آسیب نمی شود.

روز قبل از آقای دن Hollander, 72, حال سفر با قطار به سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا., جایی که او به ضرب گلوله کشته و یک رقیب مردان حقوق وکیل در خانه اش, مقامات گفت.

ساعت پس از تیراندازی در نیوجرسی پلیس آقای دن Hollander بدن یک جاده در شمال ایالت نیویورک با یک گلوله به سر.

اعتبار…سان برناردینو شهرستان کلانتر از طریق آسوشیتد پرس

در نزدیکی ماشین اجاره محققان یک لیست نامگذاری بیش از یک دوجین ممکن است اهداف با توجه به مردم در جریان بررسی است. گذشته از قاضی Salas و رقیب وکیل این لیست شامل اسامی سه نفر دیگر از قضات زن و دو انکولوژیست و حداقل یکی از آنها تحت درمان بود آقای دن Hollander.

یک سؤال از آقای دن Hollander زندگی نشان می دهد که چگونه او به نمایندگی از خشن ترین عناصر یک مرد supremacist جنبش که گفتمان آنلاین تبدیل شده است به طور فزاینده تهدید نسبت به زنان است.

او مشاهدات خود را در هزاران صفحه از نوشتن. در ماه های آخر او آپلود آخرین نسخه از زندگینامه یک 1,698-صفحه مانیفست به پایان رسید که با یک شوم خاتمه در مورد عزم خود را برای مبارزه با “feminazis” تا آخرین نفس خود را.

اعتقادات خود swirled بین کرات خود اعلام کرد ضد فمینیست و فعالان حقوق. او ranted در مورد آنچه که او تصور می شود تبعیض جنسیتی علیه مردان در دادگاه خانواده و دیگر نهادهای تمرکز مردان فعالان حقوق اما همچنین نوشت: پست های وبلاگ تماس برای زنان کشته شوند.

پس از ستیز طلاق در سال 2001 آقای دن Hollander شروع به استفاده از سیستم دادگاه برای رسیدگی به نارضایتی او تحت پیگرد کاباره ها برای تبلیغات خانمها در شب تخفیف و دانشگاه کلمبیا برای داشتن یک مطالعات زنان برنامه. زمانی که او از دست داده و در دادگاه به عنوان او تقریبا همیشه او را گاهی اوقات با پاسخ, پرونده های حقوقی با هدف قرار دادن مخالف وکلا شخصا — و حتی پس از شکایت یک قاضی که حکم علیه او.

اما در پایان زندگی خود او یک مرد به تنهایی روبرو ترمینال سرطان بی ثباتی مالی و رشد ostracization از جامعه حقوقی و طرفداران برای مردان حقوق خود را با توجه به نوشته ها و مصاحبه با ده نفر صحبت کرد که با او در چهار دهه اخیر.

“این واقعا به نظر می رسد یک داستان کلاسیک از کسی که احساس تکبر اما پس از آن زمان آن را به یک توهم روانی سطح در پاسخ به آن گفت: Nicholas J. Mundy این وکیل طلاق است که به نمایندگی از آقای دن Hollander همسر سابق.

زمانی که آقای دن Hollander احساس آزرده آقای Mundy گفت: “او در هیچ چیز متوقف شود به آزار و اذیت شما و زندگی خود را پر از بدبختی است. او مانند ترمیناتور.”

آقای دن Hollander را به نوبه خود به خشونت به نظر می رسد سال در ساخت. در زندگینامه او mused در مورد قتل مادر خود را و در مورد خشونت جنسی علیه یک زن قاضی در مورد طلاق.

در طول رسیدگی به طلاق در سال 2001 همسرش او را متهم کرد از تهدید او با یک تفنگ.

آقای دن Hollander طولانی بود پناه کینه در برابر مارک Angelucci رقیب وکیل است که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور و ائتلاف ملی برای مردان, مردان حقوق ، سال گذشته آقای Angelucci برنده یک پیروزی بزرگ در یک طرح دعوی در دادگاه او به ارمغان آورد به چالش کشیدن مرد-تنها نظامی پیش نویس یک مسئله که آقای دن Hollander معتقد بودند تنها متعلق به او است.

پس از آقای Angelucci واصل طرح دعوی در دادگاه در سال 2013 آقای دن Hollander به نام ائتلاف رئیس جمهور و تهدید به خشونت است. آقای دن Hollander شد و سپس لگد از این گروه است.

آقای دن Hollander ضرب گلوله کشته شد آقای Angelucci, 52, در جولای 11 در خانه اش در San Bernardino County, مقامات گفت.

اعتبار…راتگرز مدرسه حقوق از طریق آسوشیتد پرس

آقای دن Hollander آورده بود طرح دعوی در دادگاه در نیوجرسی شبیه به آقای Angelucci را که در انتظار قبل از قضاوت Salas. در زندگینامه او شکایت در مورد تاخیر در این مورد و به نظر می رسد به حسادت از آقای Angelucci پیروزی. ماه گذشته قاضی Salas لغو کرده بود یک جلسه در کت و شلوار که تعیین شده بود در ماه ژوئن 25.

در هر دو نیوجرسی و کالیفرنیا تیراندازی فرد مسلح عینک لباس شبیه فدرال اکسپرس راننده با توجه به مردم در جریان بررسی است. یک سخنگوی فدرال اکسپرس گفت: این شرکت از همکاری با پرس و جو.

در زندگینامه آقای دن Hollander نوشت: در مورد جعل هویت یک FedEx delivery man بر روی تلفن زمانی که او به وسیله همسر سابق خود پس از طلاق خود را به شکل از زمانی که او به خانه خواهد بود.

آقای دن Hollander رشد در Midland Park, N. J., طبقه متوسط شهر در حدود 25 مایلی شمال غربی منهتن بود و نفرت به مادرش چسبیده به کینه در برابر او. در زندگینامه او ادعا کرد که او به او گفت که او آرزو او متولد شده است و او نمی خواهد اجازه دهید او را باید دوست دختر یا یاد بگیرند که به بازی یک آلت موسیقی است.

آقای دن Hollander توصیف مشکل در کلاس سوم پس از تلاش برای به زور بوسه دو دختر در کلاس های خود یک الگوی است که ادامه خواهد داد در طول زندگی اش. او بعدها نوشت که او لگد از هنرهای رزمی آکادمی برای “لاس زدن” با زنان است.

پس از فارغ التحصیلی دبیرستان در سال 1965 او به طور خلاصه با حضور در دانشگاه کلرادو و بعد از آن در زمان دوره های آموزشی در دانشگاه کلمبیا بود اما روشن نیست که اگر او تا کنون دریافت مدرک لیسانس. او فارغ التحصیل از دانشگاه جورج واشنگتن در دانشکده حقوق در سال 1985 و دریافت M. B. A. از کلمبیا مدرسه کسب و کار در سال 1997.

در این دوره او اجتناب از جنگ ویتنام پیش نویس و زیرفشار بین شغل و کار به عنوان یک محلی خبرنگار و برای مبارزات سیاسی در نیویورک با توجه به رزومه کاری خود را.

بسیاری از مدارک و کارفرمایان سابق ایجاد یک روکش از احترام. بعدها در زندگی او گاهی میانجیگری معرفی با دیگر وکلا با استناد به این واقعیت است که او یک بار به عنوان یک همکار در Cravath Swaine & مور یکی از معتبر ترین شرکت های حقوقی در نیویورک است. (یک سخنگوی Cravath نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما دو وکیل تایید کار با او وجود دارد در اواخر 1980s.)

او سپس به مسکو نقل مکان کرد و یک نقطه عطف در زندگی خود را. در سال 1999 او را استخدام برای کار در دفتر مسکو در Kroll همکاران یک شرکت تحقیقات شرکت است.

جو Serio که به او کمک کرد تا انتقال به شغل خود را به عنوان جایگزینی گفت: آقای دن Hollander بود که در اوایل 50s در زمان صحبت علنی درباره “نگه داشتن زنان در جای خود” و به دنبال بسیار جوان تر از زنان است. او با وسواس خود را ظاهر آقای Serio گفت: در حال مرگ خود را مو به دنبال جوان.

سخنگوی کرول نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در سال 2000 آقای دن Hollander, عروسی یک زن و دختر Shipilina در مسکو و به نیویورک بازگشت و با او بعد از آن سال.

ازدواج به سرعت سقوط از هم جدا. او برای ثبت طلاق در سال 2001 متهم همسر خود را از بودن یک زن روسپی و فریب او را به ازدواج برای به دست آوردن یک کارت سبز. او متهم او را از چاپ و نشر خاطرات خود را و برهنه, عکس آنلاین, با استناد به یک حادثه که در آن او خود را در معرض تهدید با اسلحه, با توجه به شکایت او در زمینه آن نوشته شده بود آقای دن Hollander شخصی وب سایت.

اعتبار…جیم Sabastian/بار هرالد-ضبط از طریق آسوشیتد پرس

در زمان طلاق او 25 و او 53 با توجه به سوابق ارسال شده در سایت. او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

طلاق مصرف او. او نتوانست خود را در تلاش به دنبال ابطال ابطال ازدواج. ایستاده در مراحل دادگاه در نیویورک پس از طلاق شنوایی خود را از ویرانی تبدیل به نفرت او در زندگینامه خود. او گفت: او می خواست به بمب گذاری در یک سازمان فمینیستی.

“در نهایت” او نوشت. “من می دانستم که من دشمنان واقعی آنهایی که رسم من تخریب از تولد آنهایی که با لبخند خیلی خوش طریق خون لب های قرمز — dames.”

برای سال بعد از آن موضوع از همسر سابق خود آمد تا به طور مداوم با توجه به چهار نفر که به یاد مکالمات.

پس از طلاق, آقای دن Hollander حقوقی جنگهای صلیبی تشدید و او شروع پر تپش های فدرال و دولتی در پرونده های حقوقی. او اغلب شناسایی خود را در دادگاه براده به عنوان یک ضد فمینیستی و مردان حقوق, وکیل, اما برخی موارد به نظر می رسید به هیچ ایدئولوژیک هدف مانند یک دعوی او واصل در سال 2013 متهم M. T. A. از overcharging برای MetroCards.

در سال 2007 او شکایت یک همسایه طبقه بالا در منهتن ساختمان, شکایت بیش از حد سر و صدا. پس از یک روال دادگاه در مورد آقای دن Hollander تعقیب همسایه وکیل پل استاینبرگ پایین راهرو و برداشت او را از پشت سر. آنها به پایان رسید تا scuffling در طبقه آقای استاینبرگ گفت.

آن شب آقای استاینبرگ ثبت یک شکایت در دادگاه و استناد آقای دن Hollander را misogynistic پست های وبلاگ در استدلال برای امنیت فوق العاده,”, به خصوص هنگامی که عوامل وجود دارد (مانند یک زن قاضی) که ممکن است باعث رفتار غیر قابل پیش بینی توسط آقای دن Hollander” با توجه به یک کپی از شکایت ارائه شده به نیویورک تایمز.

یکی دیگر از زن وکیل است که تا به حال با آن مواجه خاموش در برابر آقای دن Hollander گفت: یکی از همکاران مرد بعد از خواندن آقای دن Hollander را خشونت وبلاگ نوشته های یک بار همراه او به دادگاه به منظور نشستن در کنار آقای دن Hollander و ایجاد یک فیزیکی shield برای او.

خود این مفهوم حقوقی جنگ به دست آورد آقای دن Hollander حضور در Colbert Report و فاکس نیوز اما بد نامی خود را بیگانه او را از جریان اصلی مشتریان است. در سال های اخیر او در زمان قرارداد تکالیف کمک بزرگ شرکت های حقوقی بررسی اسناد و مدارک. یک شغل پرداخت می شود $31 یک ساعت.

او برای ورشکستگی زمینه در سال 2011 و اغلب bemoaned خود را کاهش درآمد. در یک جلسه در سال 2018 او به نظر می رسید خجالت وضعیت خود را گفتن قاضی “من با انجام کمترین کمترین کار قانونی به نام سند را نقد کنید.”

خدمات حقوقی شرکت Epiq سیستم اخراج آقای دن Hollander در سال 2016 پس از او به نام یکی دیگر از کارگر دفتر یک “غیر قانونی” با توجه به طرح دعوی او علیه این شرکت است. سخنگوی Epiq تایید کرد که آقای دن Hollander متوقف شد بدون توضیح.

بعد از آن سال او تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان یک داوطلب با توجه به زندگینامه او. او گفت که او کشیده شد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش در مهاجرت.

یک مقام رسمی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: “ما نمی دانم هر چیزی در مورد او اما جنایات در این مورد در حال وحشتناک.”

در سال 2015 در کت و شلوار خود را به چالش کشیدن قانون اساسی از مرد-تنها نظامی پیش نویس آقای دن Hollander نشان داده شده یک زن که می خواست به کمک طلب کردن. این یک قانونی علت پشتیبانی توسط زنان حمایت گروههای اما آقای دن Hollander مختلف انگیزه. او در زندگینامه خود که زنان باید “در نهایت می دانم که نه فقط منافع بلکه برخی از جهنم واقعی از مردانگی.”

هنگامی که این مورد اختصاص داده بود به قاضی Salas او نوشت که او در ابتدا به او جذب و می خواست او را بپرسید. بعدها او به نام “تنبل و بی کفایت لاتین.” او ادعا کرد که او تا به حال مشغول به کار در سازمان ها “در تلاش برای متقاعد کردن امریکا که سفید پوستان به ویژه مردان سفید پوست بودند و وحشی.”

طرح دعوی در دادگاه است و هنوز هم در انتظار و در روز چهارشنبه اختصاص داده بود به یک قاضی فدرال در نیوجرسی.

در اواخر سال 2018 آقای دن Hollander دریافت تشخيص مخاطی ملانوم فرم شدید سرطان او نوشت.

به نظر می رسید که یکی از آقای دن Hollander چند باقی مانده شادی در حال بازی راگبی که او گفت که او در اصل پیوست به “خودم را در شکل برای دختران است.”

راگبی تیمی که او را دیدم در ماه دسامبر زمانی که او را صدا تلخ گفت: او همچنین در گفتگو با آقای دن Hollander در یک تماس کوتاه تلفنی در طول بیماری همه گیر. آقای دن Hollander نداد بر سلامت او اما گفت که او قدردانی تماس به یاد می آورد تیمی که صحبت خواست نامش فاش نشود.

در یکی از آقای دن Hollander آخرین حضور در دادگاه یک قاضی فدرال در منهتن در برابر حکومت او در یک جلسه در ماه فوریه 2018. آقای دن Hollander عصبانی شد و قاضی از او خواست به حکم شخصا.

“این یک لذت ظاهر می شود قبل از اینکه شما افتخار” آقای دن Hollander گفت: قاضی “اما آن است که همیشه شخصی است.”

کاترین Rosman و آلن Feuer کمک گزارش. زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de