در داخل درگیری بین رهبران کسب و کار قدرتمند و شهردار N.Y.C.

با پوسیده شدن شرایط در محله های شهر نیویورک و مناطق تجاری، یک مجری شرکت قدرتمند در ماه ژوئیه به عمارت گراسی سفر کرد تا با شهردار بیل دو بلاسیو ملاقات کند. او به شهردار در مورد طرح – آماده شده توسط 14 شرکت مشاوره – برای چگونه تالار شهر می تواند با رهبران کسب و کار برای غلبه بر رکود همه گیر کار می کنند.

آقای دو بلاسیو حمایت کننده ظاهر شد. مجری، استیون آر سوارتز، رئیس کنگلومرای رسانه ای هرست، احساس امیدواری را ترک کرد، چرا که بعدها از مشارکت برای شهر نیویورک که یک گروه تجاری برتر بود، به دیگران گفت.

اما هفته ها پس از آن رفت، و رهبران شرکت ها شروع به احساس کردند که آقای دو بلاسیو نگرانی های آنها را نادیده می گیرد.

آنها روز پنجشنبه در قالب نامه سرگشاده ای که علنا شهردار را به دلیل غفلت از «ایمنی عمومی، پاکیزگی و دیگر مسائل کیفیت زندگی» که به گفته آنها منجر به «اضطراب گسترده» در میان نیویورکی ها شده بود، مورد سرزنش قرار دادند.

این نامه توسط ۱۶۳ مدیر ارشد اجرایی و رهبران امضا شد، آرایه ای قابل توجه از برخی از بزرگترین شرکت های شهر نیویورک، از جمله گلدمن ساکس، جت بلو، مسترکارت، مورگان استنلی، فایزر و واربی پارکر و همچنین از شرکت های حقوقی برتر و توسعه دهندگان املاک و مستغلات. آنها از شهردار خواست تا «اقدام فوری برای بازگرداندن خدمات ضروری» انجام دهد.

شهردار دو بلاسیو از آغاز شهردار شدنش در سال ۲۰۱۴ به قهرمان شدن طبقه کارگر و برانگیختن نخبگان تجاری شهر افتخار کرده و تضاد شدیدی را با سلف خود مایکل آر بلومبرگ میلیاردر با روابط نزدیک با رهبران شرکت ها ترسیم کرده است. آن وضع خصومت آمیز بسیاری از مدیران ارشد را رتبه بندی کرد، اما آن ها بیشتر انتقادهای خود را در طول سال های رونق اقتصادی که بیشتر دوران زمامداری آقای دو بلاسیو را مشخص می کرد، خصوصی نگه می داشت.

در مواجهه با همه گیر و عواقب اقتصادی ویرانگر آن، شهردار و رهبران کسب و کار برتر شهر در حال حاضر سابقه کمی از همکاری با هم به منظور جلب بر. در نامه مدیران ارشد اجرایی تاکید شده است که چگونه سال های بی اعتمادی موانع جدیدی را برای آنچه آقای دو بلاسیو امیدوار بود آغاز «تولد دوباره» شهر باشد، ایجاد می کند.

این رابطه پیچیده تر است زیرا آقای دو بلاسیو اصطلاحا محدود است. او در پایان سال ۲۰۲۱ از مقام خود خارج می شود، بنابراین هر دو طرف انگیزه کمتری برای وصله کردن چیزها دارند.

در حال حاضر شرکت ها می گويند برای کمک به متقاعد کردن کارگران به بازگشت به دفتر و اطمينان دادن به آنها نياز به رهبری آقای دو بلاسيو دارند که بازگشت به دفتر امن است و به آنها اطمينان می دهند که به هر گونه مشکلات کيفيت زندگی که ممکن است در جريان همه گير بدتر شده باشد، رسيدگی خواهد شد. این شهر نیاز به شرکت ها برای بازگشت برای کمک به شروع به بازگرداندن از دست دادن بزرگ در درآمد مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im