داخل کریس ماتیوز خروج: MSNBC رئیس رفت به دی سی به خواهش او را به ترک


تصویر عکس های الیزابت Brockway/The Daily Beast/گتی

دردناک پایان Chris Matthews’ حرفه ای تلویزیون رخ داده است فقط با نوع اتهام و منفی روابط عمومی که سابق واشنگتن اخبار محلی لنگر و شکست خورده دموکراتیک خانه نامزد کاتلین ماتیوز همسر خود را از 40 سال و فرزندان بالغ خود بلند امیدوار به جلوگیری از.

با توجه به منابع در MSNBC, کاتلین ارتباط برقرار کرده و نگرانی بیش از گذشته چند ماه به شبکه رئیس Phil گریفین و کریس طولانی-پیش بارگذاری تهیه کننده اجرایی که نشان می دهد به پخش CNBC. او ابراز نگرانی که شوهرش را در هوا مجادلات را تبدیل به بیشتر و بیشتر شرم آور و مخرب تر به میراث او.

برای آن شناخته شده بود برخی در داخل شبکه که کاتلین به حال تحت فشار قرار دادند و او در حال حاضر 74 به محدود تر برنامه. در عوض, MSNBC لنگر در بر داشت خود را در تلویزیون در بیشتر رویدادهای مهم تر از او پس از 2016 انتخابات چرخه.

و در حالی که اقدام به عنوان یک ثابت از MSNBC دموکراتیک اولیه پوشش متیوز به طور مستمر تحت آتش به صورت on-air نظرات از جمله تشبیه بهداشت ، برنی ساندرز’ نوادا حزبی پیروزی به آلمان نازی سبقت فرانسه در طول جنگ جهانی دوم یک نظر که متیوز بعد عذرخواهی کرد و درخواست سناتور. الیزابت وارن چرا او را باور یک زن بیش از مایکل بلومبرگ در مورد اتهامات که شهردار سابق گفت: یک کارمند به “کشتن” فرزند متولد نشده.

و سپس بعد از نمایش روزانه ارسال شده در پنج شنبه شب ویرانگر تلفیقی از ماتیوز ” تاریخ جنسیتی و ناخالص در هوا نظرات به زنان و GQ قطعه با دست اول به اتهام آزار و اذیت جنسی کاهش یافته و جمعه از شبکه برنج ظاهرا تا به حال به اندازه کافی.

کریس ماتیوز مواجه وارن: چرا فکر می کنید یک زن بیش از بلومبرگ?

منابع گفت: گریفین سفر به واشنگتن دی سی بیش از آخر هفته برای یک سری از سخت مکالمات با بیس بال میزبان و خانواده با این استدلال که در حال حاضر زمان به آن واریز شده است.

ماتیوز بسیار مقاوم در برابر به گفته این منابع اصرار او ماندن در طریق انتخابات. اما او در نهایت متقاعد کرد که “بازنشستگی” را به عنوان او تلاش برای به تصویر کشیدن خود را ناگهانی استعفای تنها گزینه معقول.

در میان چنین گفتگو با Griffin های بیس بال میزبان بود و انتظار می رود برای شرکت در روز شنبه را پوشش کارولینای جنوبی اولیه. اما ساعت قبل از او رفته اند در درجه او جایگزین شد آخر هفته میزبان شادی رید.

در نهایت در روز دوشنبه هنگامی که او ساخته شده نهایی خود را در هوا بیانیه ماتیوز’ همسر و بچه ها در استودیو منابع گفت.

“پس از گفتگو با MSNBC, من تصمیم گرفتم امشب خواهد بود آخرین بیس بال,” ماتیوز گفت: در گذشته خود را پخش. “پس اجازه دهید من به شما بگویم چرا. نسل جوان آماده به کمر. ما آنها را در سیاست, رسانه ها و مبارزه خود را باعث می شود. آنها در حال بهبود محل کار.” او پیشنهاد یک عذرخواهی مختصر برای داشتن قبلا ارائه شده “تعارف در ظاهر برخی از مردان از جمله من ممکن است یک بار به اشتباه فکر کردم خوب است.”

با وجود فریم خروج خود را به عنوان یک عبور مشعل را به نسل جوان ماتیوز’ فردی گری شده است و عموم تقبیح توسط برخی از خود را در حال حاضر-ex-همکاران به نمایندگی از گارد قدیمی از کابل ، خدمه MSNBC را صبح جو قطره قطره سوگواری خروج خود را با شرکت میزبان میکا برژینسکی غرق در افکار در مورد “اصطلاح انصراف از فرهنگ” و اینکه می توانست یک “راه بهتر” به مقابله با ماتیوز ” اخیر مجادلات. ارشد مشارکت کننده مایک Barnicle در ضمن groused است که دوست خود را خروج “باز کردن درب” به “اخلال” امکانات. او اظهار داشت که بیس بال میزبان خروج بود به سادگی نتیجه “سمی خشم.”

Seth Meyers وزد کریس ماتیوز برای ‘آشفته’ برنی ساندرز حملات

ماتیوز’ فردی گری نیز پرتاب می شود و در عین حال یکی دیگر از آچار به حال عدم اطمینان در مورد MSNBC صف است که در شار از شبکه نقل مکان کرد و در طول روز میزبان علی Velshi به یک آخر هفته ، خودی گفت: این شبکه تا به حال شده است در انتظار برای اعلام یک دائم برنامه imminently اما ماتیوز’ خروج ناگهانی ممکن است تاخیر این تغییرات است.

Star news لنگر Shepard Smith, که در سمت چپ فاکس نیوز در میان دشمنی با شبکه آشکارا pro-مغلوب ساختن پیشی جستن وبگاه میزبان شده است شایعه شده بود در گفتگو با MSNBC (شبکه علاقه مند بود قبل از او decamped فاکس نیوز در سال گذشته) و صفحه شش گزارش روز شنبه که او در یک “لیست کوتاه” به در حال حاضر بیش از بیس بال. اما “انتظارات پایین” شبکه منبع گفت: با توجه اسمیت به طور بالقوه برچسب قیمت سنگین.

یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت که هر گونه ارتباط بین ماتیوز’ خروج و اسمیت در حال انجام بحث و گفتگو با این شبکه شد “حدس و گمان خالص.” سابق فاکس ستاره است همچنین صحبت کردن با CNBC و معاون منبع گفت: Daily Beast: “او صحبت کردن به همه بازیکنان اما لزوما می خواهید بزرگ براق چیز است.” در حالی که آن گزارش شده است اسمیت می تواند به هوا بازگشت در اوایل ماه ژوئن خودی صنعت اعتقاد دارند او را دوباره ظاهر می شود و نزدیک به انتخابات است.

زمان MSNBC میزبان نیز مطرح شده به عنوان پتانسیل جایگزین برای متیوز. شادی رید که آخر هفته نشان می دهد لذت می برد رتبه خوب را حس خودی گفت: با توجه به محبوبیت خود را در میان شبکه های بیشتر, هارد کور بینندگان. Nicolle والاس ضد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه که 4 p. m. روز پخش به ارمغان آورده است در قوی بینندگان نیز بحث شده است; با این حال منابع گفت: او می خواهم ترجیح می دهند به حرکت به وبگاه چون از خانواده تعهدات.

نام دیگر شناور توسط صفحه شش بود که استیو Kornacki که نشان از تفکر سریع با وجود اینکه مشخصه حیرت زده در روز دوشنبه در حالی که مصرف بیش از بقیه بیس بال پخش زیر ماتیوز’ تکان دهنده خروج. اما منابع گفت: روزانه وحش است که با وجود نقش خود را در پله تا برای پر کردن آن ساعت او را بسیار بعید است که به پاداش با وبگاه میزبانی گیگ.

—ترجمه Cartwright کمک گزارش.

MSNBC میزبان کریس ماتیوز استعفا داد پس از اتهام تبعیض جنسی و آزار و اذیت

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>