داخل کالیفرنیا پایگاه نظامی یک Coronavirus مهاجر سعی به فرار

لس آنجلس — این هفته یک گروه از غریبه ها آمد و با هم در زیر یک گرم جنوب کالیفرنیا خورشید. آنها توپ بازی با کودکان خود. آنها در زمان رفتن به پایین درخت پوشیده از مسیرهای. آنها به تماشای فیلم در بعد از ظهر.

آنها نیز تا به حال خود را در درجه حرارت گرفته شده و چندین بار در روز توسط پرسنل پزشکی. و آنها مجاز به ترک محل.

این موقت جامعه در یک پایگاه نظامی در ریورساید کالیفرنیا ساخته شده است تا از آسمان از ووهان شهر در چین است که کانون شیوع کروناویروس. به 195 نفر از جمله دیپلمات های نوزادان یک بازیکن فوتبال و یک پارک طراح در میان آمریکایی که موفق به ترک ووهان پس از یک قرنطینه تحمیل شد.

[عنوان خوانده شده در مورد آخرین تحولات در شیوع کروناویروس در اینجا.]

در حال حاضر آنها پیدا کردن خود را در گیر در ایالات متحده است. دولت فدرال در روز جمعه تحمیل 14 روز در قرنطینه عطف به ماسبق به زمانی که هواپیما به سمت چپ ووهان. بیماران در ابتدا گفت که آنها تا به حال به صبر حداقل 72 ساعت برای تست پزشکی به پایان خواهد رسید.

این گروه وارد ایالات متحده در روز چهارشنبه روی تنها هواپیمای چارتر وزارت امور خارجه پرواز به حمل evacuees از چین است. به عنوان آنها با گذشت زمان در پایگاه هوایی رزرو مارس انتظار تا زمانی که آنها را می توان پاک به ترک توسط مقامات پزشکی برخی از به یاد می آورد نگران کننده وهم آور روزهای آخر در ووهان و نامطلوب صحنه به عنوان هواپیما در نهایت انجام آنها را دور.

“فراواقعي بود گفت:” متی McCoy در یک پارک طراح یادآوری این هواپیما خدمه در مواد خطرناک رسیدگی مناسب به مسافران در ماسک. “آنها در تلاش بودند تا ما را آرام اما آنها تا به حال این بچه ها تحت پوشش از سر تا پا خود را متوسط. این احساس مانند یک C. I. A. هواپیمای باری.”

برای جلوگیری از گسترش این ویروس که به کشته شدن بیش از 200 نفر و آلوده هزاران نفر از مردم شده اند قرنطینه در یک کشتی کروز در بيمارستان و در یک جزیره است.

اواخر روز چهارشنبه ساعت پس از وارد هواپیما در کالیفرنیا یک مسافر سعی به ترک پایه و ره مقامات محلی در شهرستان ریورساید گفت. یک قرنطینه منظور صادر شد که مسافر یک سخنگوی این شهرستان گفت: از آنجا که از “خطرات ناشناخته برای مردم باید کسی را ترک پایه بدون تحت سلامت کامل ارزیابی است.”

با زمان کافی در دست خود مسافران انجام وظایف دنیوی.

“من کار کردن تماشای فیلم و خوردن” گفت: Jarred Evans, 27, یک بازیکن فوتبال از شهر نیویورک است که زندگی در ووهان برای دو سال که در آن او نقش, چینی, ملی, فوتبال, لیگ قهرمانان, در ووهان Berserkers. او نیز از طریق تعداد زیادی چک. “من تا به حال هرگز من حرارت گرفته شده و در بسیاری از مواقع در زندگی من,” او گفت:.

از اتاق خود را در یک مسافرخانه در پایگاه نظامی آقای McCoy گفت: “این باشگاه Med اما ما خوش شانس به اینجا. من سعی می کنید به ماندن مشغول کار من رسانه های اجتماعی و در هتل تمرین, رژیم.” اسپانیایی-سبک هتل که دارای گچ archways و یک حیاط بزرگ چهره سرسبز چمن.

پس از یک توقفگاه بین راه در لنگرگاه برای سوخت گیری و پزشکی غربالگری مسافران مورد استقبال قرار گرفت در کالیفرنیا توسط کارشناسان از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که در انجام آزمایش های پزشکی و ارائه مشاوره روانشناسی. بینی و گلو شد swabbed. خون کشیده شد. درجه حرارت گرفته شد دوباره.

برخی از به یاد می آورد تلخ گاهی وحشتناک روز گذشته در ووهان.

آقای ایوانز سابق کارفرمایی در دانشگاه سینسیناتی نقل مکان کرد به ووهان زمانی که او استخدام شد برای بازی در این شهر تیم فوتبال آمریکایی.

آن را به حال شده است یک فصل خوب: تیم او برنده مسابقات قهرمانی ملی در شانگهای در Jan. 8.

“من در عشق با فرهنگ چینی” او گفت:, “و من به چهره فوتبال آمریکایی در چین است.”

اما زمانی که coronavirus شروع پخش از طریق ووهان آقای ایوانز بسته خود را در داخل آپارتمان خود مواجه نگردند با برنج و رشته فرنگی تخم مرغ و مواد ضد عفونی کننده.

“من دقیقا هر فرد چینی بود,” او گفت:.

“من قفل شده خودم. شهر تبدیل به شهر ارواح” آقای ایوانز گفت. اما او احساس جدا, او گفت:, و مادرش در ایالات متحده نگران بود برای ایمنی خود را.

زمانی که او شنیده ام یک پرواز به خارج از کشور او به سرعت پر کردن فرم های آنلاین. یک ایمیل از سفارت ایالات متحده در پکن وارد شده که خواندن: “فضا در این پرواز بسیار محدود است و ما با احترام درخواست که شما به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد پرواز از جمله در رسانه های اجتماعی.”

آقای ایوانز آموخته بود که او شماره 171 در یک پرواز است که می تواند در مورد جای 200, او گفت:. “من احساس بسیار خوش شانس را به انتخاب کردن از تمام ساکنان ایالات متحده در ووهان” او گفت:. برخی از آمریکایی گزارش داد که آنها در حال تلاش برای گرفتن یک صندلی در پرواز اما گفته شد وجود نداشت ،

آقای مک کوی که زندگی در شانگهای بود که در ووهان کار در یک مرکز او refashioning به یک پارک کردم وقتی که او در مستند.

جو در این شهرستان شد “فقط کوتاه از وحشت” او به یاد می آورد.

سابق دریایی است که اجرای 12 ماراتن باقی می ماند و در شکل خوب آقای McCoy گفت که او متقاعد شده بود که او نه قرارداد ویروس. اما او هنوز هم در زمان شیوع بیماری های جدی است. او تصمیم گرفت آن را به ارزش plunking پایین $1,100 برای یک بلیط یک طرفه به ایالات متحده است.

زمانی که آمریکا گروه چپ ووهان آن ساخته شده بود آگاه آن را به باقی می ماند در یک محل جدا برای حداقل 72 ساعت است.

“این قرنطینه رخ خواهد داد برای حداقل 72 ساعت است و ممکن است گسترش از طریق 14 روز و یا ممکن است به دنبال آزادی مشروط با نظارت بر سلامت” گفت: یک ایمیل است که او قبل از پرواز. آقای McCoy گفت که تا به حال مشکل اکثر مردم است. “همه سرد بود که با. ما در حال تلاش به میهن پرستان در تلاش برای کمک به,” او گفت:. “ما در حال مخاطبان اسیر در اینجا.”

روز پنج شنبه صبح اولین روز کامل در ایالات متحده این گروه ازطریق صبحانه burritos آب میوه و قهوه. برای ناهار آنها دریافت دلچسب تاکو سالاد با مرغ.

دعوت تضعیف تحت درهای اتاق های هتل وعده داده شده “تاون هال بحث است.” مقامات بهداشت فدرال خواست به باقی می ماند بر پایه تا دریافت کامل پزشکی ترخیص کالا از گمرک.

در حال حاضر آن را یک ماده از انتظار.

خارج وجود دارد تنقلات تراشه کوکی ها و اسباب بازی. اسکوتر, توپ فوتبال, توپ فوتبال و Frisbees در دسترس بودند.

“مردم اینجا شده اند واقعا خوب” آقای ایوانز گفت. “همه در روح بزرگ. هیچ کس وحشت است یا ناجور.”

هیچ دست دادن یا بغل کردن, هر چند, و بسیاری از مردم نگه داشتن در ماسک خود را.

Susan C. Beachy کمک تحقیقات از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>