‘اما دخیل’: ووهان بومی است که در برزخ در طول اپیدمی

گوانگژو چین — برای جولی زونگ, این چینی سال جدید قرار بود زمان انتقال.

24-year-old بومی ووهان چین رفته بود برای جشن تعطیلات با خانواده اش در جنوب جزیره Hainan. پس از سه هفته سفر او رفتن به حرکت به شانگهای و یک کار جدید با کنسولگری کانادا وجود دارد.

سپس وقوع اتفاق افتاده است.

پس از ویزیت اولیه توسط مقامات محلی در Hainan به اعضای خانواده متوسط آنها شروع خودخواسته قرنطینه برای 14 روز. زندگی روزانه آهسته و با تمرکز بر آداب و رسوم مانند پخت و پز و بازی فال ماهجونگ آنها به عنوان منتظر از انزوای خود در یک آپارتمان در نزدیکی ساحل.

Hainan سریع در حال توسعه, تعطیلات, جزیره است که نشسته است در چین ساحل جنوبی در دریای چین جنوبی است که گاهی اوقات به نام چین هاوایی. خانم زونگ خانواده سفر وجود دارد به طور منظم در امیدوار است که آب و هوای گرمتر خواهد شد تقویت سلامت پدربزرگ و مادربزرگ او.

هر شب پدربزرگ و مادربزرگ او به تماشای تلویزیون برای به روز رسانی بر روی این بیماری همه گیر. خانواده نیز به اشتراک گذاشته شده اخبار در WeChat محبوب نرم افزار پیام. زمانی که خودخواسته قرنطینه شد خانم زونگ به ساحل رفت و با اعضای خانواده برای ورزش است. هوا سرد بود و اقیانوس خاکستری بود. هنوز هم با پوشیدن ماسک های آنها باقی می ماند فقط 15 دقیقه قبل از رفتن به آپارتمان.

اگر آب و بهبود او گفت: او را از پشت سر به هوای تازه. او در خوش بینانه در مورد وضعیت خود را. بسیاری از مردم از ووهان کانون جدید شیوع کروناویروس اند شانس بدتر تحت سراسر کشور کمپین برای شناسایی و جداسازی هر کسی که به تازگی به این شهر است. مقامات به سادگی تماس با خانواده اش به بررسی آنها.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

نشانه هایی از این بیماری همه گیر به دنبال آنها را از ووهان. دو مورد در این نزدیکی هست تازه در بازار مواد غذایی ناشی از آن تعطیل شود. دولت محلی فرستاده سبزیجات و مرغ و اردک و ماهی به محله خود را برای کمبود هر چند این منابع به سرعت ناپدید شد. در حال حاضر آنها در یک سوپر مارکت کوچک توسط خود ساختمان.

با اقدامات سخت گیرانه پخش در سراسر کشور و برخی از شهرستانها رفتن تحت مستند پدر و مادرش نگران بودند که شانگهای ممکن است نزدیک به خودی و پیشنهاد او را ترک زود هنگام برای این شهرستان است. او قرار است به شروع کار بر روی Feb. 17.

او به سرعت فرار به یک مشکل: هیچ هتل وجود دارد او را بدون قرنطینه. او دریافت کورت رد از او به نام. حتی اگر او از طریق دوره قرنطینه او گفته شد که مردم از هوبئی نمی شد خوش آمدید. یک هتل است که در گفت و گو با اتاق برای مردم از ووهان مورد نیاز یک تازه 14 روز در قرنطینه.

“من اما دخیل” او گفت:. “این باعث می شود من واقعا عصبانی است.”

“چرا ما بودن scapegoated برای چیزی که دیگران به اشتباه است؟,” او اضافه شده است. “اگر چاقو قطع نمی کند بدن خود را و سپس شما نمی دانید که این درد است.”

به طور گسترده تر او گفت: چنین تعصبات و خشم با هدف کسانی که از ووهان شد نابجا. سیاست ها و اجرای آنها نه مردم سزاوار خشم.

“تقصیر مردم از ووهان? آن را نمی. اگر از آن می آید از خوردن وحشی گوشت و سپس مشکل این است که دولت نمی کنترل آن را به خوبی به اندازه کافی” او می گوید: با اشاره به بازار مواد غذایی که در آن بیماری است که به فکر سرچشمه گرفته است. “شما نمی توانید فقط کمپرسی همه چیز را بر سر کسانی که از ووهان.”

“مردم باید سعی کنید گام به کفش هر کس نیاز به همدلی بیشتر,” او گفت:.

برای خانم زونگ یک راه حل را از طریق محبت از آشنایی. او به عنوان پیمایش از طریق Facebook-سبک اخبار سایت در WeChat, او را دیدم یک پست از یک مرد او ملاقات کرده بود در حالی که مصرف LSATs در چین است. آن را باز پیشنهاد را در یک یا دو نفر از ووهان که ممکن است تلاش برای پیدا کردن جایی برای اقامت در شانگهای.

“این بسیار خوش شانس بود,” او می گوید.

در حالی که خانم زونگ در حال حاضر یک محل به محل اقامت او هنوز مطمئن نیست که همه هموار خواهد شد. با کلمه ای که سیاست های محلی و مردم از ووهان همچنان متناقض او می داند که ممکن است او هنوز هم ممکن است مجبور به نشستن در قرنطینه هنگامی که او می شود به شانگهای.

برای کمک به دولت های محلی در Hainan به او یک لغزش کاغذ گواه است که او تا به حال تصویب شده است. هنوز, او گفت که او در نظر گرفتن یک رویکرد جبری.

“سیاست اعدام معنا ندارد” او گفت:. “اگر شما مطیع شما خواهد بود لگد و ممنوع است. وجود دارد مقدار زیادی از برابری بین مردم و مسئولین. چه چیز دیگری شما می خواهم به انجام?”

“من زمان تفکر است که مهم نیست,” او اضافه شده است. “اگر آنها می خواهند به قرنطینه من می توانید آنها را قرنطینه من است.”

Lin Qiqing کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>