اهل بیت در بروکلین تست مثبت برای Coronavirus: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • فدرال اهل بیت در بروکلین تست مثبت برای ویروس.
  • Javits Center و سه نفر دیگر از سایت ها هستند که چشم به صورت موقت بیمارستان.
  • فاجعه اعلام می دهد نیویورک دسترسی به میلیاردها دلار در کمک های اولیه.
  • شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان حرکت می کند برای محدود کردن تست به عنوان همه گیر را تحت الشعاع بیمارستان.
اعتبار…Juan Arredondo برای نیویورک تایمز

یک زندانی در شهری بازداشتگاه در بروکلین آزمایش مثبت در روز شنبه برای coronavirus به گفته یک سخنگوی اداره فدرال زندانها. این اولین مورد شناخته شده مربوط به یک زندانی در زندان فدرال سیستم.

زندانی وارد زندان در روز دوشنبه آژانس گفت. سه روز بعد او با شکایت از درد قفسه سینه گرفته شده بود به خارج از بیمارستان و آزمایش ویروس. از بازگشت او به مرکز بروکلین روز بعد و قرار داده شد در انزوا.

روز شنبه آزمون برگشتم مثبت است.

زندان کارگران گفته شد به تمیز کردن این منطقه برگزار شد که این زندانی در حالی که او در بیمارستان, اما آنها خودداری کرد چرا که آنها فاقد دنده محافظ با توجه به اداره زندانها کارمند صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه.

آن را روشن کنید اگر در خارج از پاک کننده ها آورده بودند به انجام این کار است.

زندان آژانس نگفت که آیا اعضای هیات یا دیگر زندانیان خواهد بود قرنطینه اما کارمند گفت که بیمار اهل بیت برگزار شده بود با دیگر زندانیان در طول هفته و که آژانس پس از قرنطینه آن دسته از زندانیان.

کارگران گفته شد که آنها را مطلع اگر آنها باید خود را منزوی کارمند گفت.

شهری بازداشتگاه شد تمرکز از پوشش رسانه ای سال گذشته پس از زندانیان قفل شد در انجماد سلول در طول گرما و قدرت شکست.

نیویورک تایمز صحبت با بیش از ده نفر از کارگران در اداره زندانها در هفته گذشته که گفت: تسهیلات و سایر زندان ها بودند و آمادگی لازم برای شیوع کروناویروس. بروکلین زندان مانند بسیاری دیگر لازم نیست به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست و یا صابون و با توجه به دو اداره زندانها کارکنان.

اداره زندانها گفته است که محدود کردن نقل و انتقال زندانیان به زندان کارکنان گفت: مرکز بروکلین دریافت هجوم زندانیان جدید در روز جمعه. حداقل برخی از کارگران گفتند: حاضر به روند زندانیان.

با کروناویروس تهدید به پایمال نیویورک و بیمارستان و مقامات دولتی با توجه به عطف نقطه عطفی مکان های مانند Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون به موقت بیمارستان.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو روز شنبه گفت که او انتظار می رود به عنوان بسیاری از 2000 نفر از بیمارانی که تست مثبت برای این ویروس به دریافت مراقبت های گسترده در شیشه ای پیچیده در منهتن, شناخته شده برای میزبانی در مقیاس بزرگ مانند نیویورک طنز Con.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده نیز به طور جدی به دنبال در مکان های دیگر از جمله دو در دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه در لانگ آیلند و در وستچستر مرکز کنوانسیون. پزشکان گفت: تعداد تخت های بیمارستانی در دسترس خواهد رسید به عنوان مواردی از این ویروس افزایش می یابد.

نیویورک بیمارستان ها را در ادامه به دیدن یک افزایش شدید در Covid-19 موارد بیش از 10000 عنوان از شنبه. بی امان سنبله است thrusting پزشکی سیستم نسبت به یک نقطه بحران مقامات گفته اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر شده و یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای دولت در جمعه معنی بیشتر فدرال کمک حال آمدن است به نیویورک به عنوان موارد coronavirus نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

همانطور که از شنبه, 10,356 ایالت نیویورک ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. با 6 درصد از جمعیت ایالات متحده دولت در حال حاضر حساب برای نزدیک به نیمی از این موارد در کشور به عنوان شمارش توسط نیویورک تایمز.

تعیین شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال که اعلام شد توسط سناتور چاک شومر از نیویورک در شب جمعه به نیویورک دسترسی به میلیاردها دلار کمک از امداد رسانی صندوق.

هفته پس از خواستار آن است که دولت فدرال ارسال مطلب coronavirus کیت های آزمایش به نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد سیستم بهداشت عمومی خواهد بود به زودی انجام 5,000 آزمون در روز است.

سپاه از اضطراب نیویورک در پاسخ پوشش در بیمارستان ها از جمله در مورد 100 در خارج از اتاق اورژانس در المهرست بیمارستان در کوئینز.

اما در اواخر جمعه این شهر وزارت بهداشت به نظر می رسید به معکوس دوره: آن را نقل مکان کرد به محدود کردن گسترده تست و گفت آن را تضعیف استراتژی گسترده تر برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“سرپایی تست باید تشویق و ترویج و یا تبلیغ” وزارت بهداشت و درمان گفت: در مشاوره. امکانات خواسته شد تا “فورا متوقف تست غیر بستری بیماران” برای ویروس مگر اینکه از نظر پزشکی لازم است.

مقامات شهرستان گفت: آنها نگران این مراکز تست شد و نقشه کشی افراد بیمار را از انزوا در خانه های خود. برای انجام هر آزمون بهورزان باید با استفاده از تازه دنده محافظ از جمله ماسک که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.

وزارت بهداشت نیز دلسرد بیمارستان از تست بدون علامت مراقبت های بهداشتی کارگران نگران کننده برخی از پزشکان بر این باور است که می تواند منجر به افزایش انتقال در داخل بيمارستان.

گزارش شد کمک توسط آنی Correal لوئیس Ferré-Sadurní یوسف گلدشتاین, J. David Goodman, دانیل, عاج, برایان روزنتال, Michael Rothfeld ادگار Sandoval تریسی Tully و نیل Vigdor.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im