Infosys برای دومین سال متوالی به عنوان بهترین کارفرمای جهانی شناخته شد. دوباره در رتبه 1 هند قرار گرفت

[ad_1]

دریافت گواهینامه بهترین کارفرما در 22 کشور، در بین 3 کارفرمای برتر در منطقه آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و آمریکای شمالی برای بهترین شیوه ها برای افراد در کلاس رتبه بندی شده است.
بنگالو، هند، 20 ژانویه 2022 / PRNewswire / – Infosys (NSE: INFY) (BSE: INFY) (NYSE: INFY)، یک رهبر جهانی در خدمات و مشاوره دیجیتال نسل بعدی، توسط مؤسسه کارفرمایان برتر به رسمیت شناخته شده است. یکی از برترین کارفرمایان جهان برای دومین سال متوالی. Infosys به دلیل به رسمیت شناختن بهترین شیوه های افراد در کلاس و ثبات در ارائه تجربه کارمندان در سراسر جهان، رتبه 1 بهترین کارفرما در هند را کسب کرد. Infosys یکی از 11 شرکت در جهان است که این تقدیرنامه را دریافت کرده است.

Infosys به عنوان بهترین کارفرما در مناطق زیر معرفی شد و در 16 کشور از 22 کشور در رتبه اول قرار گرفت:
آسیا و اقیانوسیه – هند، استرالیا، نیوزیلند، سنگاپور، ژاپن و چین آمریکای شمالی – آمریکا، کانادا و مکزیک خاورمیانه – امارات، عمان و بحرین اروپا – بریتانیا، ایرلند، فرانسه، بلژیک، هلند، آلمان، سوئیس، سوئد ، رومانی و لهستان، کریش شانکار، معاون اجرایی و رئیس توسعه منابع انسانی، Infosys، گفت: “ما مشتاقانه منتظر دریافت جایزه جهانی بهترین کارفرما در سال جاری هستیم. این در زمانی اتفاق می‌افتد که ما رویکرد خود را به مشارکت کارکنان تقویت کرده‌ایم و آن را متمرکزتر و روحیه‌بخش‌تر کرده‌ایم. ما همچنان به سرمایه گذاری هنگفت در آموزش دیجیتال برای نیروی کارمان ادامه می دهیم و راه های جدیدی برای رشد آنها ایجاد می کنیم. بازار استعداد داخلی Infosys همچنین به آن‌ها کمک می‌کند تا در زنجیره ارزش به سمت بالا حرکت کنند و به قول ما در مورد “شغل‌هایی که هرگز ثابت نمی‌مانند” عمل کنند. این قدردانی توسط مؤسسه بهترین کارفرمایان، گواهی بر تلاش‌های هماهنگ ما برای قادر ساختن هر کارمند Infosys برای پیشبرد با حمایت فرهنگ و ارزش‌های ما است.»

برنامه مؤسسه کارفرمایان برتر، سازمان ها را بر اساس بهترین شیوه های آنها در منابع انسانی در 6 حوزه منابع انسانی، شامل 20 حوزه مانند استراتژی برای افراد، محیط کار، استعدادیابی، آموزش، رفاه، تنوع و شمول و غیره گواهی می دهد. برای ارزیابی، مؤسسه کارفرمایان برتر ارزیابی دقیقی از عملکرد افراد Infosys از طریق ارزیابی بهترین عملکرد منابع انسانی در 22 کشور انجام داد. گواهینامه بهترین کارفرما تمرکز Infosys را بر حمایت از رفاه و تجربه کارکنان خود، به ویژه در طول همه‌گیری، برجسته کرد. همچنین منعکس کننده چشم انداز شرکت برای محیط زیست، اجتماعی و حاکمیت (ESG) و تعهد به نیروی کار خود است.

دیوید پلینک، مدیر عامل موسسه کارفرمایان برتر، گفت: «با تأمل در سال سختی که مانند سال قبل، سازمان‌ها را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داد، کارفرمایان برتر جهانی ما همچنان به اولویت‌های بالاتر از حد معمول برای حفظ عملکرد افراد عالی خود در محیط کار ادامه دادند. اینفوسیس به عنوان بهترین کارفرمای جهانی، تعهد تزلزل ناپذیر خود را به کارمندان در سطح جهانی با پیوستن به گروهی از شرکت‌هایی که از طریق برنامه بهترین کارفرمایان گواهینامه کسب کرده‌اند، ثابت کرده است. ما هیجان زده هستیم که دستاوردهای آنها را در سال 2022 جشن بگیریم و تحسین کنیم.

درباره موسسه کارفرمایان برتر

مؤسسه کارفرمایان برتر مرجع جهانی برای تشخیص برتری در عملکرد انسانی است. ما به تسریع این شیوه ها کمک می کنیم تا دنیای کار را غنی کنیم. از طریق برنامه صدور گواهینامه مؤسسه کارفرمایان برتر، شرکت‌های شرکت‌کننده را می‌توان تأیید، تأیید کرد و به عنوان کارفرمای منتخب شناخته شد. مؤسسه کارفرمایان برتر که بیش از 30 سال پیش تأسیس شد، بیش از 1857 سازمان را در 123 کشور / منطقه تأیید کرده است. این کارفرمایان برتر دارای گواهینامه تأثیر مثبتی بر زندگی بیش از 8 میلیون کارمند در سراسر جهان دارند. موسسه بهترین کارفرمایان برای دنیای بهتر کار.

درباره Infosys

Infosys یک رهبر جهانی در خدمات و مشاوره دیجیتال نسل بعدی است. ما مشتریان بیش از 50 کشور را قادر می‌سازیم تا تحول دیجیتال خود را طی کنند. با بیش از چهار دهه تجربه در مدیریت سیستم ها و عملکرد شرکت های جهانی، ما به طور ماهرانه مشتریان خود را در سفر دیجیتال آنها راهنمایی می کنیم. ما این کار را با فعال کردن شرکت با یک هسته مبتنی بر هوش مصنوعی انجام می دهیم که به اولویت بندی اجرای تغییرات کمک می کند. ما همچنین فناوری‌های دیجیتال انعطاف‌پذیر را در مقیاس بزرگ فعال می‌کنیم تا سطوح بی‌سابقه‌ای از بهره‌وری و رضایت مشتری را ارائه دهیم. برنامه آموزش مداوم ما با ایجاد و انتقال مهارت های دیجیتال، تجربه و ایده ها از اکوسیستم نوآوری ما، بهبود مستمر آنها را تحریک می کند.

از www.infosys.com دیدن کنید تا ببینید چگونه Infosys (NSE, BSE, NYSE: INFY) می تواند به کسب و کار شما در جهت گیری بیشتر کمک کند.

پورت امن

برخی از اظهارات این شماره در مورد چشم انداز رشد آینده، انتظارات مالی و برنامه های ما برای رسیدگی به تأثیر COVID-19 بر کارکنان، مشتریان و سهامداران، اظهارات آینده نگری هستند که برای برآورده کردن الزامات “بندر امن” در مورد خصوصی طراحی شده اند. قانون اصلاح اوراق بهادار 1995، که شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها می شود که می تواند منجر به تفاوت اساسی بین نتایج واقعی و نتایج در چنین اظهارات آینده نگر شود. خطرات و عدم قطعیت‌های مرتبط با این اظهارات شامل، اما محدود به آن، خطرات و عدم قطعیت‌های مربوط به کووید-19 و اثرات دولت و سایر اقداماتی است که به دنبال مهار گسترش آن هستند، خطرات مرتبط با رکود اقتصادی یا رکود در هند، ایالات متحده. ایالات و کشورهای دیگر در سراسر جهان، تغییرات در شرایط سیاسی، تجاری و اقتصادی، نوسانات در سود، نوسانات در نرخ ارز، توانایی ما برای ایجاد رشد، رقابت شدید در خدمات فناوری اطلاعات، از جمله عواملی که ممکن است بر مزیت هزینه ما تأثیر بگذارد، رشد دستمزد. در هند، توانایی ما برای جذب و حفظ متخصصان بسیار ماهر، فراتر از زمان و هزینه قراردادهای قیمت ثابت، مهلت‌های زمانی ثابت، تمرکز مشتری، محدودیت‌های مهاجرت، تمرکز بخش صنعت، توانایی ما برای مدیریت عملیات بین‌المللی، تقاضا برای فناوری را کاهش داد. نقاط کانونی کلیدی مناطق، وقفه در شبکه های مخابراتی یا خرابی سیستم، توانایی ما برای تکمیل و ادغام موفقیت آمیز خریدهای احتمالی، مسئولیت خسارات ناشی از قراردادهای خدمات ما، موفقیت شرکت هایی که Infosys در آنها سرمایه گذاری استراتژیک انجام داده است، عقب نشینی یا انقضای انگیزه های مالی دولت، بی ثباتی سیاسی و درگیری‌های منطقه‌ای، محدودیت‌های قانونی برای افزایش سرمایه یا خرید شرکت‌های خارج از هند، استفاده غیرمجاز از مالکیت معنوی و شرایط عمومی اقتصادی که بر صنعت ما تأثیر می‌گذارد و نتیجه دعاوی معلق و تحقیقات دولتی. خطرات اضافی که می تواند بر نتایج عملیاتی آینده ما تأثیر بگذارد در اسناد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 31 مارس 2021، با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است. د. این اسناد در دسترس هستند www.sec. دولت Infosys ممکن است هر از چندگاهی اظهارات کتبی و شفاهی بیشتری درباره آینده، از جمله اظهارات مندرج در اسناد شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و گزارش های ما به سهامداران ارائه دهد. شرکت متعهد می‌شود که اظهارات آینده‌نگر را که ممکن است هر از گاهی از طرف یا از طرف شرکت انجام شود، به‌روزرسانی نکند، مگر اینکه طبق قانون الزامی شود.

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/633365/Infosys_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş