خبرچینان نام در ویکی لیکس فایل های ناپدید شده آسانژ جلسه گفتراز منابع که تا به حال عرضه اطلاعات به دولت آمریکا “ناپدید” پس از آنها قرار گرفتند در معرض خطر مرگ یا شکنجه توسط ویکی لیکس را انتشار اسناد طبقه بندی شده برای اولین بار بعد از جولیان آسانژ در لندن جلسه گفته شده است.

James Lewis QC باز ما مورد برای استرداد بنیانگذار ویکی لیکس از انگلستان در Woolwich تاج دادگاه. لوئیس با اشاره به طیف وسیعی از منابع در کشورهایی از جمله عراق, افغانستان و چین است.

“ما آگاه است از منابع که unredacted نام و سایر اطلاعات شناسایی شد موجود در طبقه بندی اسناد و مدارک منتشر شده توسط ویکی لیکس که پس از آن ناپدید شد اگر چه ما نمی توانیم ثابت کنیم در این نقطه است که ناپدید شدن آنها شد و در نتیجه خواست توسط ویکی لیکس گفت:” دادگاه در جنوب شرق لندن است.

با انتشار مواد در یک unredacted فرم لوئیس گفت: آسانژ آگاهانه قرار دادن فعالان حقوق بشر, نقض حقوق بشر, روزنامه نگاران و خانواده خود را در خطر آسیب جدی در ایالات متحده اجرا شده توسط سرکوبگر رژیم.

ص 48 است می خواستم در ایالات متحده به صورت 18 به اتهام اقدام به هک و نقض از جاسوسی عمل می کنند. آنها مربوط به انتشار یک دهه پیش از صدها نفر از هزاران نفر از دیپلماتیک کابل و فایل های پوشش مناطق از جمله فعالیت های ما در افغانستان و عراق است. استرالیا که می تواند 175-سال حکم زندان اگر مجرم به اتهام همکاری با سابق ارتش آمریکا تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ به نشت اسناد طبقه بندی شده.

نشستن در پشت دادگاه و لباس پوشیدن و در یک خاکستری جارچی ژاکت خاکستری و پیراهن سفید با عینک خواندن خود را نشسته بر روی سر خود را آسانژ گوش impassively به عنوان ما مورد گذاشته شد. صدای شعارهای از صدها نفر از هواداران خود در خارج می تواند به وضوح شنیده می شود در طول روز صبح از شواهد.

اما او ایستاده بود تا مدت کوتاهی قبل از ناهار استراحت برای تشکر از کسانی که در اعتراض به خارج در حمایت از او و اضافه کرد که آن را ساخت آن را سخت را برای او را به تمرکز.

“من با داشتن مشکل در تمرکز و این سر و صدا مفید است. من درک می کنم و من بسیار سپاسگزار از حمایت عمومی است. من نمی فهمم آنها باید منزجر توسط این اقدامات گفت:” قاضی ونسا Baraitser.

او را متوقف و او را از صحبت کردن به جای درخواست وکیل ادوارد فیتزجرالد, QC به آدرس او.

“آنچه آقای آسانژ گفت که او نمی تواند بشنود و نمی تواند تمرکز به دلیل سر و صدا در خارج,” او گفت:.

قبلا لوئیس گفت که روزنامه نگاری بود و نه بهانه ای برای شکستن قوانین.

“دفاع به دنبال نشان می دهد که خطر ابتلا به این افراد است که با داشتن این افراد نشان داد که خبرچینان است به نحوی اغراق آمیز باشد. من می خواهم به یاد دادگاه که اینها افرادی بودند که در انتقال اطلاعات در رژیم های مانند ایران و سازمان هایی مانند القاعده است.”

او در زمان دادگاه از طریق تعداد زیادی از جزئیات در مورد اسناد مربوط به منابع است که آمریکا مدعی شد در معرض خطر قرار داده. آنها شامل کسی که تا به حال عرضه اطلاعات در مورد یک دستگاه منفجره دست ساز (بمب) در حمله به عراق و, که تا به حال ذکر شده است در یک گزارش طبقه بندی شده به عنوان “راز”.

یکی دیگر از نام گرفت در سال 2008 وزارت امور خارجه آمریکا در کابل بحث در مورد مسائل مربوط به درگیری های قومی در چین است.

قبلا لوئیس گفت: او می خواست به تاکید است که کیفرخواست اساسا با اشاره به دو حوزه از آسانژ را انجام: سرقت و هک کردن کامپیوتر از اطلاعات منتشر شده و شناسایی خبرچینان در عراق و افغانستان که دانستن آنها می تواند در معرض خطر و آسیب است.

“او است نه به اتهام افشای شرم آور و یا بی دست و پا اطلاعات است که دولت نه نه را فاش,” او اضافه شده است. “این آشکار اتهامات صرفا در آن وجود دارد خطر از خطر است.”

لوئیس گفت: او می خواست برای رسیدگی به آنچه که او به عنوان دفاع از “اغراق” که بنیانگذار ویکی لیکس می تواند محکوم به 175 سال زندان در آمریکا

“محکومیت یک تابع از دادگاه نه تابع شارژ قدرت. در واقع معادل جرم در انگلستان را حمل معادل جمله” او اضافه شده است.

قبلا لوئیس با اشاره به یک گزارش گاردین از سپتامبر 2011 که گزارش شده است که ویکی لیکس منتشر کرده بود آن فول آرشیو از 251,000 راز کابل های دیپلماتیک آمریکا بدون redactions به طور بالقوه در معرض هزاران نفر از افراد به نام در اسناد و مدارک به بازداشت آسیب و یا قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

او در ادامه به توضیح این حرکت بوده است به شدت محکوم توسط ویکی لیکس’ پنج قبلی media partners,–, the Guardian, the New York Times, El País, Der Spiegel و Le Monde – که مشغول به کار با سایت انتشارات با دقت انتخاب شده و redacted اسناد و مدارک.

“ما محکوم تصمیم ویکی لیکس برای انتشار unredacted وزارت خارجه کابل که ممکن است قرار دادن منابع در معرض خطر” سازمان گفت: در یک بیانیه مشترک که لوئیس به عنوان خوانده شده.

آسانژ را مورد کشیده شده حمایت گسترده از جمله از شورای اروپا و کمیسر حقوق بشر که هفته گذشته گفت که او نباید تحویل به دلیل تاثیر بالقوه بر آزادی مطبوعات و نگرانی در مورد “خطر واقعی از شکنجه یا غیر انسانی یا اهانت آمیز درمان”.
Supporters of Julian Assange call for his freedom outside court in south-east London

آسانژ پدر جان Shipton گفت: پسر خود را چه به طور موثر یک “حکم اعدام” اگر به ایالات متحده فرستاده.

هفته اول از استرداد مورد انتظار به تمرکز بر استدلال حقوقی قبل از adjournment تا 18 مه.

آسانژ وکلا باز خواهد شد و پرونده او در روز سه شنبه. انتظار می رود به گسترش در ادعا می کند که پدید آمده در هفته گذشته که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارائه شده آسانژ عفو اگر او می گویند روسیه درگیر نمی شد در ویکی لیکس انتشار از ما حزب دموکرات ایمیل های که تا به حال تاثیر بر هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

آسانژ وکلا را طرح تعدادی از “سوء استفاده از قدرت” استدلال و انتظار می رود به استدلال می کنند که استرداد او باید محل بر اساس بند در سال 2003 انگلستان و آمریکا استرداد پیمان ممنوع است که فرهنگ جامعه تبدیل به جرائم سیاسی.

جلسات در پایان این هفته را به تمرکز بر روی اینکه آیا تعدادی از شاهدان می توان مجاز به شواهد و ناشناس.

آسانژ برگزار شده است در بازداشتگاه در Belmarsh زندان از سپتامبر گذشته پس از گذراندن یک حکم زندان برای نقض شرایط وثیقه. او زندانی برای 50 هفته در آوریل 2019. آسانژ به دنبال پناه در اکوادور در لندن سفارت برای جلوگیری از استرداد به سوئد که در آن وی متهم به جرائم جنسی.

اما ماموران گفت: در ماه نوامبر گذشته آنها قطع رسیدگی به اتهام تجاوز به عنف توضیح داد که اگر چه شاکی شواهد تلقی شد معتبر و قابل اعتماد شهود خاطرات تا به حال پژمرده دهه پس از اتهامات برای اولین بار ساخته شده است. آسانژ همواره با رد این اتهامات است.

او برداشته شد از سفارت آوریل گذشته و دستگیر شد و برای عدم تسلیم شدن به دادگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im